Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:06:40

Wcale nie zapomniał i wcale nie żałuje... I radzę nie zmuszać go do mówienia rzeczy które chciałabyś usłyszeć bo sama prosisz go tym o kłamstwo. Co miał powiedzieć? "Wiesz mam je bo to fajne czasy były , w ogóle to fajna dziewczyna była w łóżku niezła i lubię sobie raz po raz zerknąć na jej fotki?" Takiej szczerości byś nie przyjęła, zapewniam Cię. Więc po co afery które samemu się generuje? Może trzeba normalnie spokojnie powiedzieć "wiesz ja rozumiem wspomnienia ale to sprawia mi przykrość więc zrób coś z tym jeśli nie chcesz żebym czuła się zle" i tyle. Mężczyzni myślą inaczej. Kobieta rozumie to mając dopiero ...ileś lat. I wtedy to przestaje odnajdywać w swoim związku akty terroryzmu, zdrady, obrazy, oszustwa i inne cyrki...

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:08:12

Cytat
hagalla
ja mojemu chłopakowi (teraz juz mężowi) osobiście usunęłam wszystkie zdjęcia byłej z komputera i nie zostawiłam ani jednego. Sorry, ale jak dla mnie trzeba palić mosty za sobą, ja czegoś takiego bym nie tolerowała. Ma być jasna i klarowna sytuacja, a jak on nie umie ich wykasować, tzn tych zdjęć (w dodatku nagich !!!) to zrób to Ty i nie miej wyrzutów sumienia ani trochę. Pokaż mu, ze to teraz TY jestes jego dziewczyną, a o tamtej niech zapomni. Ja tak zrobiłam i mam święty spokój :)
rozumiem, że nie można nawet na "cześć" byłemu na ulicy odpowiedzieć,bo trzeba za sobą mosty palić ?
no bez jaj.
swoją drogą , sam nie umiał skasować ?

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:08:20

Moim zdaniem powinnaś dać sobie czas i nie postepować pochopnie jeśli on naprawdę coś dla Ciebie znaczy bo ważne jest to żebyś Ty nie cierpiała.. a też do końca nie wiadomo czy zostawil je celowo czy poprostu o nim nawet nie wiedział.. Ty go znasz lepiej i powinnas sama wywnioskować czy jest typem chłopaka którego coś takiego rajcuje czy po prostu przypadniem one tam zostały.. Jemu daj czas i obserwuj czy będzie się starał to naprawić a Ty tylko czekaj niech się chłopak wysila ;) nie ma co pod wpływem emocji zaraz zrywać to jeszcze nie zdrada co nie znaczy że miało Cie to nie zabolec bo ja bym sie tak samo wściekła.. To moje zdanie a Ty zrobisz jak bedziesz uważała :) Pozdrawiam :)

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:09:10

O nagich zdjęciach się nie zapomina!!!! Co innego jakby zapomniał, że ma jakies normalne z byłą to powinien przeprosić i usunąć, bo inaczej nigdy o niej nie zapomni. Ale nagie??? Nawet nie dałabym szansy tłumaczyć. Dla mnie byłby to koniec. Raz popuścisz a powodzenia dalej. Współczuję Ci bardzo, ale przecierpisz i znajdziesz kogoś porządnego. :*

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:14:39

a może trzyma to jako swoje "trofeum"? Czasami faceci lubia takie zdjęcia chomikowac, od tak dla siebie, maja satysfakcj.e z tego, ze jakas kobieta zrobila dla nich nagie foty.
Ja sama posiadam zdjecia swoich bylych na PC, moze nie nagie, ale posiadam. Moj chłop rowniez ma zdjecia swoich bylych u siebie na PC, i nikt nikomu o to jazd nie robi. No ale my mamy po 26/28 lat to już nie takie dzieci.
Swoją droga facet w wieku 22 lat to jeszcze dzieciak dla mnie, a Ty robisz histerie wiec tez zbyt dojrzała emocjonalnie nie jesteś. W dodatku... jesteście razem rok a sexu nie uprawiacie, facet musi miec anielską cierpliwość, bo ja to na jego miejscu chyba bym sie z Tobą pozegnała... co to za kobieta, która nie chce kochac się ze swoim facetem ?? :|

Wyluzuj trochę, daj sobie czas, az emocje opadną. A skoro facet Cie przepraszał i płakał to chyba znaczy, ze mu na Tobie zależy. Dałabym jeszcze jedna "szansę" i zapomniała o sprawie... Skoro jesteście parą, to zachowujcie sie jak para, pod każdym względem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 10:18 przez edytaaa86.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:16:23

Nie denerwuj się. Na spokojnie z nim to załatw. Jak napisała Ania3192 facet to podgatunek ludzki i pewnie nawet nie wpadł na pomysł aby je usunąć. Pogadaj z nim na spokojnie, powiedz że źle czujesz się jeśli on ma te zdjęcie i poproś o ich usunięcie i po krzyku. Faceci nie lubią histerycznych bab i jeśli będziesz tylko na niego krzyczeć, a jeśli tym bardziej zerwiesz z nim od razu bez rozmowy może być naprawdę nie ciekawie :)

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:20:14

Cytat
hagalla
ja mojemu chłopakowi (teraz juz mężowi) osobiście usunęłam wszystkie zdjęcia byłej z komputera i nie zostawiłam ani jednego. Sorry, ale jak dla mnie trzeba palić mosty za sobą, ja czegoś takiego bym nie tolerowała. Ma być jasna i klarowna sytuacja, a jak on nie umie ich wykasować, tzn tych zdjęć (w dodatku nagich !!!) to zrób to Ty i nie miej wyrzutów sumienia ani trochę. Pokaż mu, ze to teraz TY jestes jego dziewczyną, a o tamtej niech zapomni. Ja tak zrobiłam i mam święty spokój :)
Najgłupsze, co mogłaś zrobić. To facet nie powinien sam chcieć nie sprawiać Ci przykrości i jakoś je usunąć, albo gdzieś schować? Jakby Wam nie wyszło i by miał inną dziewczynę, to ona też miałaby sama usunąć wszystkie Twoje zdjęcia? I kolejna też? I w taki sposób chłop zostałby bez jakichkolwiek zdjęć ze swojego życia, z może ważnych dla niego momentów w życiu? Facet jest na tyle głupi, czy jak, że trzeba mu pokazywać kto jest jego dziewczyną? Bez sensu się zachowałaś i niedojrzale.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:21:42

Cytat
JuliaOvia
Wcale nie zapomniał i wcale nie żałuje... I radzę nie zmuszać go do mówienia rzeczy które chciałabyś usłyszeć bo sama prosisz go tym o kłamstwo. Co miał powiedzieć? "Wiesz mam je bo to fajne czasy były , w ogóle to fajna dziewczyna była w łóżku niezła i lubię sobie raz po raz zerknąć na jej fotki?" Takiej szczerości byś nie przyjęła, zapewniam Cię. Więc po co afery które samemu się generuje? Może trzeba normalnie spokojnie powiedzieć "wiesz ja rozumiem wspomnienia ale to sprawia mi przykrość więc zrób coś z tym jeśli nie chcesz żebym czuła się zle" i tyle. Mężczyzni myślą inaczej. Kobieta rozumie to mając dopiero ...ileś lat. I wtedy to przestaje odnajdywać w swoim związku akty terroryzmu, zdrady, obrazy, oszustwa i inne cyrki...

uwielbiam Cię za tą wypowiedź :)
Mój narzeczony ma foldery ze zdjęciami ( nieubranymi też ) z okresu bycia ze swoją byłą. Na komputerze, który teraz jest mój, bo on ma laptopa. Do głowy mi nie przyszło robić o nie aferę , ani usuwać. Ja prócz zdjęć byłych chłopaków, mam ogromne pudełko , w którym mam między innymi pozostałości po ex i jak będę chciała to się tego pozbędę , a jak nie to nie. Nie czepiamy się takich drobnostek. Ja nie celebruję zawartości pudła, a on w zasadzie nie korzysta z komputera stacjonarnego :) Wogóle nawet nie myślałam o tym , dopóki nie wpadłam na ten wątek.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:24:21

kto normalny robi sobie takie zdjęcia, to raz..
a tak w ogóle to może trzyma je żeby wykorzystać w przyszłości? jakiś szantaż czy coś w tym stylu. Rozeszli się w zgodzie?

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:26:28

Cytat
-gabriellla-
kto normalny robi sobie takie zdjęcia, to raz..
a tak w ogóle to może trzyma je żeby wykorzystać w przyszłości? jakiś szantaż czy coś w tym stylu. Rozeszli się w zgodzie?


Mam kilka folderów z nagimi zdjęciami. Robił mi je mój narzeczony. Muszę mu iść powiedzieć , że jesteśmy nienormalni. Dzięki za uświadomienie :)

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:28:36

Cytat
popelina
Cytat
-gabriellla-
kto normalny robi sobie takie zdjęcia, to raz..
a tak w ogóle to może trzyma je żeby wykorzystać w przyszłości? jakiś szantaż czy coś w tym stylu. Rozeszli się w zgodzie?


Mam kilka folderów z nagimi zdjęciami. Robił mi je mój narzeczony. Muszę mu iść powiedzieć , że jesteśmy nienormalni. Dzięki za uświadomienie :)

Mój facet robi mi akty, jest fotografem... coż, widac, tez mam coś nie tak z głowką. :(:(

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:28:45

Cytat
naSskaa
Skończ z nim. Bez powodu ich tam nie trzyma.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:31:44

Żałosna jesteś, z powodu zdjęć robisz awanturę. Nie tylko Twój facet trzyma zdjęcia byłych. Mój też ma i nie mam do niego o to pretensji ;] to tylko foty. Fakt mógł bardziej schować zdjęcia. No ale cóż..stało się.
Sama stwarzasz problem.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:33:29

porozmawiaj z nim ;)
Ja też po ponad roku miałam zaskoczenie, mniejsze.. No ale... :)
powypominałam, pozłościłam się itd, jednak szkoda mi było kończyć to wszystko z takiego powodu i jest świetnie :D Ani śladu tamtych tematów a w tym roku bierzemy ślub :)

Co prawda ja miałam o wiele mniejszą 'niespodziankę', ale postaw najpierw na rozmowę.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:33:32

Cytat
aisak1992
Porozmawiaj z nim. Domyslam sie, ze jesteś wściekła, ale on np. moze nie pamiętać, ze te zdjecia nadal tam są. Miałam kiedyś taka sytuacje, co prawda nie były to zdjecia w neoglizu, ale oglądanie zdjęć byłej to nie jest miła sytuacja.

Co to są zdjecia "w neoglizu"?
autorko,nie podejmuj żadnych decyzji w nerwach ;) Rozumiem Cię,że jesteś wkurzona,też bym na pewno była.. Ale to tylko fotki,może faktycznie o nich zapomniał? Porozmawiajcie na spokojnie,niech je usunie, przeprosi i po sprawie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

seks oralny