Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 18 19 --> ->|

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 09:06:46

Cytat
klasiula
Pewnie nawet nie pamiętał,ze sa tam te foty,inaczej by z toba ich nie przegladal...faceci nie sa sentymentalni on pewnie prawie nie zagladal na ten folder i nie ogladal zdjec.

Nic dodać, nic ująć.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 09:10:20

a mnie się wydaje, że gdyby on sam miał świadomość tego, że to zdjęcie jeszcze tam jest lub w ogóle jest to by nie oglądał z Tobą tak bezwiednie, jeszcze przy tym zostawiając Cię sam na sam z tym albumem. Myśle, że najnormalniej w świecie o nim zapomniał bo widze po swoim mężu jak "często" ma ochote na oglądanie albumów - NIGDY!!!!. Porozmawiaj z nim na spokojnie i sama wyczujesz czy kręci czy na prawdę zapomniał o tym foto. Nie omieszkaj mu powiedzieć jak Cię to wkurw....o i jak sam czułby się na Twoim miejscu.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 09:21:09

moze mu sie zapomnialo ze je ma????;p
eehhe
nie no facet jak facet no idiota i tyle.
Moze go to kreci?

Nie placz przed niego bo nie ma sensu olej goscia sam niech sie odezwie pomysli i przeprosi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 09:22 przez Ania8888.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 09:27:19

Ja też kiedyś wyhaczyłam takie zdjęcia u mojego faceta, na samym początku jak zaczynaliśmy być razem - pewnie nie zdążył ich wykasować, zapytałam czy są mu potrzebne, odpowiedział, że nie a ja na to czy mogę je pokasować, bo mnie mierzi jak wiem, że ma takie coś na kompie - powiedział, że nie ma sprawy więc w szybki sposób się ich pozbyłam.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 09:36:24

Nie ma, że zapomniał - nic go nie tłumaczy. Zirytowałyby mnie zdjęcia nawet w kożuchu, a co dopiero nago?! Myślę, że w ciągu roku przypominał sobie parę razy o tych zdjęciach, no bez jaj. Powinien się ich pozbyć już w trakcie tworzenia z Tobą związku. Prawdę mówiąc bardzo Ci współczuję, sama poczułabym się beznadziejnie, byłam kiedyś w podobnej sytuacji... Niech się teraz płaszczy i przeprasza :)

Głowa do góry :*

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 09:43:15

Może rzeczywiście zapomniał, inaczej chyba schowałby je tak, byś ich nie widziała, nie?
Daj spokój, nie będziesz się chyba przez taką głupotę z nim rozstawała. A on powinien je usunąć z szacunku do byłej, żeby nie trafiły w niepowołane ręce.

zweryfikowana
Posty: 534
Ostrzeżenia: 3/5

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 09:49:57

Cytat
maalkaa
Nie ma, że zapomniał - nic go nie tłumaczy. Zirytowałyby mnie zdjęcia nawet w kożuchu, a co dopiero nago?! Myślę, że w ciągu roku przypominał sobie parę razy o tych zdjęciach, no bez jaj. Powinien się ich pozbyć już w trakcie tworzenia z Tobą związku. Prawdę mówiąc bardzo Ci współczuję, sama poczułabym się beznadziejnie, byłam kiedyś w podobnej sytuacji... Niech się teraz płaszczy i przeprasza :)

Głowa do góry :*

zgadzam się

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 09:51:12

Ja tez bylam w takij sytuacji, na telefonie znalazlam zdjecia jego bylej, ale w sumie on tego telefonu juz bardzo dawno nie uzywa.. Siedze cicho bo mi glupio go o to zapytac ;/ kiedys chyba w jakiejs klotni po pijku mu to wygarnelam, ale nie pamietam bo bylam pijana ;/ na zywo sie boje, no ale jak juz mowilam on tego telefonu juz dawno nie uzywa (jestesmy ze soba prawie 3 lata) wiec mysle, ze nie bede tego rozdrapywac choc jak pomysle to mnie szlag trafia..

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 09:53:29

Pogadaj z nim, poproś aby usunął je.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 09:53:33

a może naprawde zapomniał. Pomyśl tak, gdyby mu zależało na tych zdjęciach, to by je ukrył w jakimś folderze, a nie trzymał "na wierzchu"..
zgadzam sie z kasna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 09:54 przez doomiii.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 09:57:34

Ja myślę, że jesli chciałby je ukryć bądź robić coś przy nich co Tobie się nie podoba to na bank nie trzymałby tych zdjęć w folderze gdzie ma wasze codzienne zdjęcia, także swoje, tym bardziej jeśli do tego folderu miały dostęp każdy, w tym także Ty. Może trzeba z nim porozmawiać, powiedzieć że Cię to poruszyło, ale myślę że chłopak zasługuje na trochę zaufania skoro już razem jesteście rok :-)

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 09:59:22

Dziewczyny nie przeżywajcie,faceci tak nie zwracają uwagi na takie rzeczy jak my i zazwyczaj zapominaja o tym,że coś takie mają.W każdym bądź razie nie wiem czy mój ma swojej byłeś zdjęcia,ale wiem,że ma moje i do tego w telefonie,może nie nagie,ale seksowne,więc wyjaśnij z kolesiem jak najszybciej sprawę i zrób tak,żeby Twoje nosił w telefonie w końcu to Ty jesteś teraz NUMER ONE i nikt Ci go nie zabierze :) Wiem,że głupio gadam i też bym była wściekła itd,ale daj chlopakowi szanse,oni inaczej mysla niz my :D Zrób mu zdjęcie i wyślij w prezencie,nie pozwól,żeby była byla lepsza :D

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:02:15

ja mojemu chłopakowi (teraz juz mężowi) osobiście usunęłam wszystkie zdjęcia byłej z komputera i nie zostawiłam ani jednego. Sorry, ale jak dla mnie trzeba palić mosty za sobą, ja czegoś takiego bym nie tolerowała. Ma być jasna i klarowna sytuacja, a jak on nie umie ich wykasować, tzn tych zdjęć (w dodatku nagich !!!) to zrób to Ty i nie miej wyrzutów sumienia ani trochę. Pokaż mu, ze to teraz TY jestes jego dziewczyną, a o tamtej niech zapomni. Ja tak zrobiłam i mam święty spokój :)

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:02:15

ja tak samo mam zdjęcia byłego z którym byłam 10lat bo jakoś mi szkoda je kasować bo to jednak pamiątka(no ale nie zagladam do nich i nie wspominam tylko po prostu są:))i nie trzymałabym nagich jego zdjęć bo to bez sensu:)
Musisz z nim pogadać bo może rzeczywiście zapomniał o fotce

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:05:51

Masakra :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

seks oralny