Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zdjecia nagiej byłej !! ;/

19 sty 2013 - 01:39:30

a to ona z nim zerwała czy on? to przykre ale moze on nadal cos do niej czuje bądź ma słabość... jesli ma jej zdjęcia to pewnie do nich zaglada,często o niej myśli. nie wiem... Moze się mylę. szczera rozmowa tylko i wyłącznie. nie kończ tego pochopnie jeśli Ci na nim zależy.

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

zdjecia nagiej byłej !! ;/

19 sty 2013 - 01:39:39

Cytat
vitrinesparisienne
Po pierwsze PANUJ NAD EMOCJAMI, ale pewnie masz 17 lat i tak przeżywasz, ale nie ma co. Badz zrównoważona- zapytaj spokojnie- co to za zdjęcia, i że czujesz sie niezrecznie widząc je. Niech sie gość tłumaczy- a ty milcz i patrz w oczy, po czym popatrz na niego stanowczo i zmień temat, powiedz coś i wyjdz od niego. A po co placzesz jak histeryczka? Chyba wiadomo, ze FACET nie jest świetą dziewicą i z nie jedną SPAŁ i takie tam... wiec OBUDZ SIE, i wiedz- tylko spokój Cię może uratować- a w życiu- bądz przygotowana na wszystko- nie idealizuj gatunku mężczyzn, bądz przygotowana na wszystko, a życie oszczedzi Ci łez! Głowa do góry * jeszcze nie raz doświadczysz takiej fazy ze strony "FACETA" Nie wart on łez : )


dziewczyna ma prawo jazdy więc nie ma 17 lat :)

zdjecia nagiej byłej !! ;/

19 sty 2013 - 01:42:47

Cytat
kleszczu
Cytat
popelina
Cytat
kleszczu
Cytat
popelina
Gdybyś widziała inne kolory , zaakceptowałabyś fakt , że są związki inne od Twojego. Które mają inny pogląd na to co wolno, a czego nie. To , że moj facet ma zdjęcia byłej , a ja byłych nie znaczy , że jedno drugiemu wchodzi na głowę. Po prostu mamy inną wizję szczęśliwego związku. Ja nie zmienię zdania tylko dlatego , że Twój związek wygląda inaczej. Każdy ścieli swoje łóżko i w nim potem śpi. Ja się wysypiam.

no pewnie są przecież wolne związki, ludzie się zdradzają na wzajem, albo są związki w których facet bije kobietę i ona to akceptuje, co kto lubi według Ciebie każde zachowanie jest normalne super

Twój facet ma na komputerze NAGIE ZDJĘCIA BYŁEJ? jak nie to nie wiem po co się wypowiadasz
MÓIMY TU o NAGICH zdjęciach a nie zdj z wakacji


A twój ma NAGIE zdjęcia byłej , że się wypowiadasz? :)
Wypowiadasz się tylko po to żeby podbuntować założycielkę wątku? Zależy Ci na ich rozstaniu? Myślisz, że wtedy ta dziewczyna będzie szczęśliwa?
Ja zaproponowałam wyjście , którym jest rozmowa. I zakończenie konfliktu. A Ty co zapronowałaś?
Każdy w związku ustala własne granice , jeśli komuś pasuje , że jest zdradzany lub w wolnym związku , lub jest bity.. To proszę bardzo. Jeśli nie.. to wtedy jest dopiero problem. Bo jedna strona jest nieszczęśliwa. A jeśli w związku obie strony są zadowolone , to nie ma się co wpieprzać z butami. Tak jak Ty próbujesz to robić, wmawiając mi , że mój związek jest BE , a Twój idealny. Tylko dlatego , że ośmieliłam się przyznać do tego , że AKCEPTUJEMY zdjęcia byłych. Wmawiałaś mi również , że pozwalam sobie wchodzić na głowę oraz, że dla mnie patologiczne sytuacje , jak bicie i zdrady są super.
Wyluzuj trochę. Bo spinasz majty za bardzo.

No właśnie nie ma takich zdj i dlatego piszę że to nie jest w porządku żeby miał. Skoro Ty uważasz że to jest ok to najwyraźniej Twój ma. Gdyby była taka zadowolona nie pisałaby tu prosząc o radę, bo tak się wkurzyła, poczuła się zraniona i tak jej źle więc o jakim szczęśliwym związku Ty piszesz? ocknij się

Nie chce mi się z Tobą już deliberować i tak nie rozumiesz połowy rzeczy , o których piszę, a tracę mój cenny czas na tłumaczenia. Nawet logicznie nie wiążesz jednego z drugim. Skoro mówię , że coś jest okey to znaczy , że to mam? Nie mam oryginalnych butów Emu, a uważam, że są super okey. Znów to robię i tracę czas na tłumaczenia.. the end.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

19 sty 2013 - 01:43:16

mogłaś osobiście usunąć tą fotkę, aby mieć pewność, ze jej nigdzie nie ukryje:P Ale z drugiej strony, świdczyłoby to o braku zaufania...Głupia sytuacja, współczuję to. Pogadaj z nim, gdy emocje opadną i spróbuj na spokojnie ocenić, czy mówi prawdę, moze rzeczywiście ta fota nie znaczy dla niego za wiele..? Mozesz powiedzieć, że zmienił mu sie gust, bo kiedyś lubił pasztety, a teraz rarytasy smakuje :P

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

zdjecia nagiej byłej !! ;/

19 sty 2013 - 01:59:38

Cytat
popelina
<Moderacja-cytowanie>

Nie chce mi się z Tobą już deliberować i tak nie rozumiesz połowy rzeczy , o których piszę, a tracę mój cenny czas na tłumaczenia. Nawet logicznie nie wiążesz jednego z drugim. Skoro mówię , że coś jest okey to znaczy , że to mam? Nie mam oryginalnych butów Emu, a uważam, że są super okey. Znów to robię i tracę czas na tłumaczenia.. the end.

bo piszesz głupoty tak jakbym ja im rozbiła super, cudny kochający związek

faktycznie super związek skoro dziewczyna zamiast rozmawiać z facetem pisze na forum i radzi się obcych osób, facet trzyma zdj swojej byłej nagie i się na nie gapi, wyzywa go od idiotów pozazdrościć szczęścia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-19 16:11 przez moderator.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

19 sty 2013 - 12:26:58

Cytat
Carrie_Bradshaw
Cytat
niemajutra
Ja bym z takim nie mogła być, za duże obrzydzenie by mnie złapało na niego po czymś takim.

ale po czym? przecież skoro miał dziewczynę wcześniej to normalne że z nią sypiał chyba co?

Autorko ja nie widzę nadal powodu do awantury i takiego focha.

Ja również miałam takie zdjęcia swojego byłego, po zerwaniu je pousuwałam, bo nie potrzebowałam ich, nie wiem jak mogłabym dorzucać do nich zdjęcia z aktualnym facetem o.O

zdjecia nagiej byłej !! ;/

28 sty 2013 - 17:08:40

porozmawiaj z nim i zobacz co Ci powie, po co sobie cokolwiek dopowiada, albo może zapomniał o nich i nawet nie wie, że je tam ma

zdjecia nagiej byłej !! ;/

28 sty 2013 - 17:47:00

mój były chłopak podczas naszego związku dostawał mmsy i maile od kobiety ,z która kiedys sypiał. W tych wiadomościach były jej nagie zdjecia , z rozłozonymi nogami itd.
Masakra po 2 latach związku jak sie o to zapytałam to potraftował mnie jak wariatke nieznająca sie na żartach bo oni wysyłając sobie takie zdjecia żartowali po przyjacielsku. Jej odpowiedź była jeszcze głupsza " no i co ,ze mu wysyłam przeciez on juz to wszystko widział "
zrezygnowałam z niego od razu , nie wbył wart mojej uwagi i tylko zmarnował mi lata zycia.
Niestety głupota nie boli.

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 1/5

zdjecia nagiej byłej !! ;/

28 sty 2013 - 17:50:00

yyy.... ale zonk ;)

zdjecia nagiej byłej !! ;/

28 lut 2013 - 00:46:16

a może nadzwyczajnie w świecie zapomniał o nim i dlatego go nie usunął!! pomyślałaś o tym? A do wszystkich dziewczyn które od razu piszą żeby z nim zerwać to współczuje waszym facetom choć znając życie ich nie macie. takie to zawsze najwięcej mają do gadania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdrada męża