Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 18 19 --> ->|

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:37:26

Cytat
mydlanyeter
Cytat
hagalla
ja mojemu chłopakowi (teraz juz mężowi) osobiście usunęłam wszystkie zdjęcia byłej z komputera i nie zostawiłam ani jednego. Sorry, ale jak dla mnie trzeba palić mosty za sobą, ja czegoś takiego bym nie tolerowała. Ma być jasna i klarowna sytuacja, a jak on nie umie ich wykasować, tzn tych zdjęć (w dodatku nagich !!!) to zrób to Ty i nie miej wyrzutów sumienia ani trochę. Pokaż mu, ze to teraz TY jestes jego dziewczyną, a o tamtej niech zapomni. Ja tak zrobiłam i mam święty spokój :)
rozumiem, że nie można nawet na "cześć" byłemu na ulicy odpowiedzieć,bo trzeba za sobą mosty palić ?
no bez jaj.
swoją drogą , sam nie umiał skasować ?

No co Ty to jest zbrodnia utrzymywać kontakt z byłymi. Karygodne!
A później faceci którzy są z takimi laskami to po kryjomu umawiają się,bo wie że jego kobieta awanture mu zrobi.
Współczuję facetom takich dziewczyn.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:37:32

Cytat
puudi
może nie wywalił, zapomniał, cokolwiek.
ja ostatnio też znalazłam jakieś foty mojego byłego na kompie (może nie nagie, ale chodzi o fakt, że były:P) i sie zdziwiłam, że jeszcze w ogóle je mam.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:37:43

ach.... faceci...

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:41:11

Cytat
naSskaa
Skończ z nim. Bez powodu ich tam nie trzyma.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:41:42

Na bank zapomniał, faceci nie przywiązują wagi do takich rzeczy. Swoją drogą kto pozwala robić sobie nagie zdjęcia?! Co za bzdura;P

zweryfikowana
Posty: 1.065
Ostrzeżenia: 1/5

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:44:17

jeju nie dziwię ci się, że się tak wkurzyłaś, ja bym chyba rozszarpała na strzępy

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:47:41

Cytat
fajneubrania
Cytat
mydlanyeter
Cytat
hagalla
ja mojemu chłopakowi (teraz juz mężowi) osobiście usunęłam wszystkie zdjęcia byłej z komputera i nie zostawiłam ani jednego. Sorry, ale jak dla mnie trzeba palić mosty za sobą, ja czegoś takiego bym nie tolerowała. Ma być jasna i klarowna sytuacja, a jak on nie umie ich wykasować, tzn tych zdjęć (w dodatku nagich !!!) to zrób to Ty i nie miej wyrzutów sumienia ani trochę. Pokaż mu, ze to teraz TY jestes jego dziewczyną, a o tamtej niech zapomni. Ja tak zrobiłam i mam święty spokój :)
rozumiem, że nie można nawet na "cześć" byłemu na ulicy odpowiedzieć,bo trzeba za sobą mosty palić ?
no bez jaj.
swoją drogą , sam nie umiał skasować ?

No co Ty to jest zbrodnia utrzymywać kontakt z byłymi. Karygodne!
A później faceci którzy są z takimi laskami to po kryjomu umawiają się,bo wie że jego kobieta awanture mu zrobi.
Współczuję facetom takich dziewczyn.

Czy Wy nie rozumiecie ze tu nie chodzi o zwykle zdjecie tylko NAGIE ? To juz co innego.
Nie chodzi o ograniczanie kontaktow do zera, choc jesli taki facet trzyma nagie zdjecie to ja osobiscie sadze ze albo teskni emocjonalnie albo fizycznie.
Faceci sa przebiegli, moze i nic to dla niego nie znaczy a moze znaczy, nigdy nie wiadomo, ja nie pozwolilabym na takie zdjecia, ale zgodze sie ze nie warto twardo zabraniac bo facet jak cos chcial to bedzie to robil po kryjomu, ja wolalabym zlapac go na goracym uczynku i wtedy wyciagnac konsekwencje.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:47:42

jeśli była to skończony temat to po co trzymać jej zdj. chyba, że ma do niej jakiś sentyment

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:50:04

mój to chyba wymiótł wszystkich pokolei..
będąc ze mną spotykał się ze swoją byłą, robili sobie fotki, bezczelnie zdradził NASZE miejsce(zabrał ją tam) później jak zobaczyłam te zdjęcia na jego komputerze to tłumaczył się, że to TYLKO miejsce gdzie mógł każdy pryjechać a zdjęcie to TYLKO zdjęcie..
załamałam się wtedy ale moja naiwność i głupota nie przeminęła i nadal z nim jestem ;/

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 10:55:58

Cytat
mikaa84
mój to chyba wymiótł wszystkich pokolei..
będąc ze mną spotykał się ze swoją byłą, robili sobie fotki, bezczelnie zdradził NASZE miejsce(zabrał ją tam) później jak zobaczyłam te zdjęcia na jego komputerze to tłumaczył się, że to TYLKO miejsce gdzie mógł każdy pryjechać a zdjęcie to TYLKO zdjęcie..
załamałam się wtedy ale moja naiwność i głupota nie przeminęła i nadal z nim jestem ;/

gratulacje. tylko mała prośba, nie zakładaj później wątku jak ci źle, ew.jak go wybłagać żeby wrócił

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 11:01:52

gachi, ja odniosłam się do wypowiedzi osoby,która zacytowałam-na temat, że pali się za sobą mosty i że z byłymi nie można mieć nic wspólnego ,że sama wykasowała swojemu facetowi (jakby sam nie umiał ) nienagie zdjęcia byłej .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 11:02 przez mydlanyeter.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 11:02:04

masakara!!
porozmawiaj z nim najlepiej, powiedz, ze widzialaś, ze w dalszym ciągu je ma...

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 11:06:26

no to masz lipe

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 11:07:00

Cytat
beatrx
na pamiątkę to można trzymać zdjęcia z wycieczki, a nie nagie zdjęcia:| ale z drugiej strony pomyśl: czy gdyby on faktycznie o tych fotach pamiętał to pozwoliłby na to, żebyście razem przeglądali folder gdzie takowe zdjęcia się znajdują?

Dobrze piszesz, jakby o nich pamietał i korzystał, to by je schował i nie pozwolił żebys obejrzała.

zdjecia nagiej byłej !! ;/

18 sty 2013 - 11:07:56

Cytat
tink_tink
Cytat
mikaa84
mój to chyba wymiótł wszystkich pokolei..
będąc ze mną spotykał się ze swoją byłą, robili sobie fotki, bezczelnie zdradził NASZE miejsce(zabrał ją tam) później jak zobaczyłam te zdjęcia na jego komputerze to tłumaczył się, że to TYLKO miejsce gdzie mógł każdy pryjechać a zdjęcie to TYLKO zdjęcie..
załamałam się wtedy ale moja naiwność i głupota nie przeminęła i nadal z nim jestem ;/

gratulacje. tylko mała prośba, nie zakładaj później wątku jak ci źle, ew.jak go wybłagać żeby wrócił

nie mam zamiaru nawet ;)
po prostu mam na to wyjebongo i robie swoje ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

seks oralny