Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

przyjazne przedszkole

1 minutę temu

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 484
Ostrzeżenia: 2/5

związek bez seksu

29 paź 2012 - 10:03:12

Cześć dziewczyny od 2 lat mam chłopaka, jestem mi w życiu codziennym z nim dobrze, ale nie w sferze łóżkowej. Nie umie mnie zaspokoić , na początku myślałam ,że to stres ale już idzie 3 rok jak jesteśmy razem i ja nadal nie jestem zadowolona ze stosunku, rozmawiałam z nim wiele razy ,ale to nic nie daje. Zawsze tłumaczyłam ,że to minie i że nie sex jest najważniejszy, ale od pewnego czasu wcale wolę tego nie robić, bo nie sprawia mi to przyjemności. Ostatnio pojawił się na horyzoncie chłopak, bardzo mną zainteresowany, nie będę opowiadała o wszystkim,ale w każdym bądź razie wylądowałam z nim w holtelowym łóżku, nie współżyłam z nim ,ale nie powiem , że mało brakowało,więc skoro mam tak duże zainteresowanie u płci przeciwnej, to zastanawiam się co mam robić ?? Zerwać związek w którym jestem i zacząć coś nowego, czy trzymać się swego faceta i nadal cierpieć Nie piszcie mi ,że sex nie jest najważniejszy, bo to wiem ,ale jego brak to też nie miła sytuacja , jesteśmy tylko ludźmi z potrzebami. Poradźcie mi ,bo jestem na rozdrożu.

niezweryfikowana
Posty: 216
Ostrzeżenia: 1/5

związek bez seksu

29 paź 2012 - 10:10:32

Może i seks nie jest najważniejszy, ale jest bardzo bardzo ważny. A może nie lubisz takiego seksu jaki daje Ci ON? Może inne rzeczy sprawiłyby Ci przyjemność? Ostrzejszy seks/ dłuższa gra wstępna/ seks analny? Nie wiem jak to robicie, ale wiadomo, że każdemu podoba się co innego i nie ma się z czym kryć. Może warto pooglądać filmy dla dorosłych i podpatrzeć co mogłoby Cię bardziej podniecać?

<moderacja - spam>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-29 19:32 przez moderator.

związek bez seksu

29 paź 2012 - 10:13:15

Podstawowe pytanie - czy kochasz swojego obecnego partnera czy jesteś z nim, bo jakoś tak wyszło i tak zostało? ..

zweryfikowana
Posty: 484
Ostrzeżenia: 2/5

związek bez seksu

29 paź 2012 - 10:13:29

Uwierz mi przez tyle czasu można wypróbować wszystkiego, już stosowane to było, nie wiem już na prawdę nic w niej kwestii nie da się unowocześnić, były i kajdanki i te sprawy :(

związek bez seksu

29 paź 2012 - 10:15:16

seks nie jest najważniejszy, ale jest bardzo ważny. sama widzisz, do czego może doprowadzić brak satysfakcji w łóżku... lepiej rozstać się z chłopakiem, niż potem go zdradzić.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

związek bez seksu

29 paź 2012 - 10:17:16

i tak zdradziłaś obecnego partnera więc go zostaw.

związek bez seksu

29 paź 2012 - 10:17:29

Wydaje mi się, że skoro już wylądowałaś w pokoju hotelowym z innym kolesiem to prędzej czy później Twoja ochota będzie tak duża, że go zdradzisz bez wahania. ;)
Więc zastanów się czy jest seks tkwić w takim związku jak sama nie umiesz się pogodzić ze złym seksem.?

Albo porozmawiaj z chłopakiem. Powiedz mu prosto w oczy co robi źle i może wszystko uda się naprawić.

związek bez seksu

29 paź 2012 - 10:17:39

A kochasz swojego chłopaka? Nad tym przede wszystkim powinnaś się zastanowić.

zweryfikowana
Posty: 484
Ostrzeżenia: 2/5

związek bez seksu

29 paź 2012 - 10:18:56

Cytat
beatrx
seks nie jest najważniejszy, ale jest bardzo ważny. sama widzisz, do czego może doprowadzić brak satysfakcji w łóżku... lepiej rozstać się z chłopakiem, niż potem go zdradzić.


tego się obawiam, ale boję się też samotności, która może mnie spotkać po rozstaniu

niezweryfikowana
Posty: 216
Ostrzeżenia: 1/5

związek bez seksu

29 paź 2012 - 10:19:26

Hmm.. jeśli próbowaliście wszystkiego to może lepiej zerwać? Albo przynajmniej odpocząć od siebie. Okaże się czy dalej się kochacie czy jesteście ze sobą tylko z przyzwyczajenia. Związek bez seksu nie ma przyszłości. A jak będziecie chcieli mieć dzieci? Wyznaczysz sobie dni płodne i będziesz się z nim kochać powtarzając sobie w myślach, że może akurat tym razem zajdziesz w ciąże i nie będziesz musiała tego robić więcej? Moim zdaniem zerwanie to najlepsze wyjście.

związek bez seksu

29 paź 2012 - 10:19:38

Moze nie jest najwazniejszy ale wazniejsza jest wiernosc ktorej widac nie umiesz dotrzymac.. Rozstancie sie bo ty z nim jestes bo jestes.. moze zwiazek cie nie kreci ale taki przygodowy sex? Moze sex z partnerem stal sie rutyna

Cytat
ZdrowoZakrecona
Cytat
beatrx
seks nie jest najważniejszy, ale jest bardzo ważny. sama widzisz, do czego może doprowadzić brak satysfakcji w łóżku... lepiej rozstać się z chłopakiem, niż potem go zdradzić.


tego się obawiam, ale boję się też samotności, która może mnie spotkać po rozstaniu
i jak widze myslisz tylko o sobie jak Ci zle w lozku, ze boisz sie samotnosci



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-29 10:22 przez dzina55.

związek bez seksu

29 paź 2012 - 10:22:03

Ale co Ci nie pasuje w tym Waszym seksie?

związek bez seksu

29 paź 2012 - 10:22:58

powinnaś założyć wątek, w którym piszesz, że zdradziłaś swojego faceta, a nie o tym, że cię nie zaspokaja.
skoro posunęłaś się tak daleko, to powinnaś powiedzieć mu prawdę, a nie oszukiwać Go. Przyznaj się do zdrady i po kłopocie.

związek bez seksu

29 paź 2012 - 10:23:00

Cytat
ZdrowoZakrecona
Cytat
beatrx
seks nie jest najważniejszy, ale jest bardzo ważny. sama widzisz, do czego może doprowadzić brak satysfakcji w łóżku... lepiej rozstać się z chłopakiem, niż potem go zdradzić.


tego się obawiam, ale boję się też samotności, która może mnie spotkać po rozstaniu
ale znajdziesz innego przecież. ja Twoim obecnym facecie świat się nie kończy. wiadomo, przez jakiś czas będziesz sama, będziesz tęsknił, będzie Ci smutno, samotność będzie Ci doskwierała. tylko pomyśl co będzie jak z nim zostaniesz. u Ciebie już doszło do sytuacji, kiedy prawie uprawiałaś seks z innym. następnym razem do stosunku może dojść. i co wtedy?

zweryfikowana
Posty: 484
Ostrzeżenia: 2/5

związek bez seksu

29 paź 2012 - 10:23:17

Cytat
PyskuLaaa
Wydaje mi się, że skoro już wylądowałaś w pokoju hotelowym z innym kolesiem to prędzej czy później Twoja ochota będzie tak duża, że go zdradzisz bez wahania. ;)
Więc zastanów się czy jest seks tkwić w takim związku jak sama nie umiesz się pogodzić ze złym seksem.?

Albo porozmawiaj z chłopakiem. Powiedz mu prosto w oczy co robi źle i może wszystko uda się naprawić.

Rozmowa prosto w oczy była prowadzona 100razy , mówiłam mu jak dziecku to to i to jest źle nie wiem ,może mu coś we mnie przeszkadza ale nie chce powiedzieć.
dzina55 jak widzisz 3 lata z nim byłam ,wiec nie chodzi mi o przygodny sex

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ulubiony seks kobiet