Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Puste jajo plodowe

07 kwi 2017 - 16:19:44

Dzisiaj niestety znowu załamanie nie mam już sił. Jestem mamą 3letniej corci urodzone o czasie i zdrowej. Rok temu poronilam w 6 tyg. Ciazy zarodek o umarł wcześniej tydzień przed poronieniem widoczny był w raz z serduszkiem na usg za tydz dramat. Po roku czasu zapragnelam znowu się postarać i udało się testy dwa pozytywne badania również krwi toksoplazmozy glukozy a tu w 5 tyg ciazy małe plamienie od razu pojechałam. Na szpital usg wykazało pusty pęcherzyka ciążowy brak zarodka kazali czekać być może ich zdaniem jeszcze może się pojawić ale ja nie mam nadzieji:( pocieszcie leżę w szpitalu i odchodzę od zmysłów martwię sie:(

Puste jajo plodowe

07 kwi 2017 - 17:26:55

najwazniejsze twoje samopoczucie , musisz myśleć optymistycznie.
Sama w ten sposób pogrążasz się bardziej .
Myśl o tym co jest juz teraz , nie zamartwiaj się.
Ja mam siostrę która jest ode mnie młodsza o 12 lat .
Ale jest , wszystko będzie dobrze

Puste jajo plodowe

07 kwi 2017 - 19:00:38

Rozumiem twój lęk i obawę. Tym bardziej, że rok wcześniej przeżyłaś poronienie. Nie możesz się poddawać i musisz myśleć pozytywnie. Trzymam kciuki.
Mi lekarka na ust w 4 tygodniu powiedziała, że nie widzi serca w zarodku. Po tygodniu miałam powtórzyć usg. To co przeżyłam przez ten tydzień to koszmar. Na szczęście po tygodniu serduszko było już widoczne.

Puste jajo plodowe

07 kwi 2017 - 19:31:44

Doskonale Cie rozumiem, byłam w 5 tc z plamieniem i bólami w podbrzuszu w szpitalu, lekarz zbadał mnie i stwierdził że puste jajo płodowe prawdopodobnie jestem w trakcie poronienia i kazał jechać do domu Moje puste jajo płodowe rośnie zdrowo, jestem w 18tc W 5tc wcale nie musi być widać zarodka jak widzisz jestem tego przykładem. Trzymam kciuki Wszystko będzie dobrze:)

Puste jajo plodowe

08 kwi 2017 - 00:03:09

@Byska
Także doskonale Cię rozumiem.
Myślę jednak,że koleżanka @luciaczek86 może mieć dużo racji.
Lekarze tak już mają,że człowieka nastraszą,zdenerwują,naopowiadają bajek,
a później często się okazuje,że to wszystko bzdury.
Musisz być dzielna i silna.
Zobaczysz,że jutro wszystko się pozytywnie wyjaśni
i spokojnie oboje wrócicie do domku-Ty i jajeczko.sun

@Byska
10.04.17
Jak się miewasz? :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-10 21:25 przez czarownicaao.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wkładka - gdzie najtaniej?