Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

GINEKOLOG facet czy kobieta?

10 lut 2017 - 13:54:50

Ankieta
oddanych głosów: 78
Wszyscy mogą głosować.
Wolę chodzićc do ginekologa:




Często spotykam się z opinią że ginekolog facet jest delikatniejszy, zgadzacie się z tym? do kogo wolicie chodzić? ma to dla Was jakieś znaczenie w ogóle?

ja w czasie ciąży byłam u niezliczonej ilości lekarzy ginekologów i spotkałam zarówno delikatne kobiety jak i niedelikatnych facetów i na odwrót.
Jak ktoś jest rzeźnikiem to płeć jest bez znaczenia chyba ;)

GINEKOLOG facet czy kobieta?

10 lut 2017 - 14:51:07

Facet ginekolog jest delikatniejszy ale znam tez kobiete świetna ginekolog do której chodziłam w ciaży i była genialna. A ze jestem corka ginekologa ( zeby było jasne ojciec mnie nie badał ;P) to mam oglad na całość i zdecydowanie facet lepszy ale rozumiem inne kobiey ze czuja dyskomfort jak ma je badac facet.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

GINEKOLOG facet czy kobieta?

14 lut 2017 - 22:57:23

moim zdaniem to nie ma znaczenia, ale jesli wolisz isc do babki bo idź, moim zdanem liczy sie profesjonalizm, nie pleć, nie wstydze sie

GINEKOLOG facet czy kobieta?

14 lut 2017 - 23:34:10

Podczas ciąży chodzilam donginekologa mężczyzny i nie zawiodlam się nawet raz. Podczas porodu zbadała mnie Pani ginekolog i powiem szczerze ze czulam się nie zręcznie. Także ja mimo uprzedzeń wolę Panów ;)

GINEKOLOG facet czy kobieta?

15 lut 2017 - 21:25:29

Chodziłam do kobiet i do mężczyzn . Zdecyudowanie wybrałabym mężczyznę . Bez 2 zdań.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 6/5

GINEKOLOG facet czy kobieta?

01 mar 2017 - 06:00:56

Według mnie nie ma to znaczenia, ważne aby ginekolog znał sie na swojej specjalizacji. Bo co to za różnica kto cie bada tak na prawdę, lekarz to lekarz, najważniejsza jest wiedz i doświadczenie

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 2/5

GINEKOLOG facet czy kobieta?

03 mar 2017 - 15:10:25

Mi jest obojętne, byle by nie taki który podpisał klauzuli sumienia

GINEKOLOG facet czy kobieta?

03 mar 2017 - 16:57:11

zdecydowanie facet super

GINEKOLOG facet czy kobieta?

15 maj 2017 - 09:56:17

Też staram się chodzić do mężczyzn, są bardziej wyrozumiali :) Jak pisnę, że boli albo zimne, to starają się zrobić badania szybko. Babeczki często potrafią tylko machnąć ręką i rzeczywiście są mniej delikatne.

GINEKOLOG facet czy kobieta?

15 maj 2017 - 10:53:16

to chyba zależy do lekarza a nie od płci - ja teraz chodzę do kobiety , jest super i zdecydowanie wolę ją niż poprzednich facetow :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

GINEKOLOG facet czy kobieta?

15 maj 2017 - 11:23:36

Ja byłam i u faceta i u kobiety i nie widze różnicy zależy po prostu jakim jest człowiekiem i specjalista w swoim fachu. Dla mnie lekarz to lekarz trzeba wziąć pod uwagę ze Np w szpitalu podczas porodu dyżur moze miec facet i wtedy wstyd chowamy w kieszeń



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-15 11:24 przez lola17xD.

GINEKOLOG facet czy kobieta?

08 paź 2017 - 18:05:53

Dokładnie jak Consual - wolę ginekologa mężczyznę! :)

GINEKOLOG facet czy kobieta?

08 paź 2017 - 18:51:24

Ja zdecydowanie wolę kobietę ;) jak szlam pierwszy raz to krepowalam sie faceta a teraz chodzę cały czas do tej jednej i jestem bardzo zadowolona. Może dlatego że jest po prostu dobrym lekarzem a nie kobieta :)

GINEKOLOG facet czy kobieta?

10 paź 2017 - 19:18:44

ja chyba jednak wolę kobiete. byłam w sumie i u kobiety i u faceta w swojej karierze ginekologicznej ;p zdecydowanie kobieta jest mam wrażenie bardziej otwarta. wczesniej moj ginekolog nawet niechcetnie wypisywal mi tabletki i zbytnio nie przejmowal sie lub nie rozumial moich bolow miesiaczkowych. ostatecznie zmienialam go na kobiete i ta od razu zaproponowala rozwiązanie na bolące miesiączki. Wkładkę levosert mam już drugi rok i dziękuję jej do dzisiaj bo ulga jest niesamowita

GINEKOLOG facet czy kobieta?

10 paź 2017 - 19:23:38

myślę że kobieta
swego czasu ciążę monitorowała kobieta ale teraz chodzę tez profilaktycznie do kobiety .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Puste jajo plodowe