Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

gorący temat

maszyny przemysłowe

39 minut temu

Dom - remont i budowa

40 minut temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Cześć. Czy ktoś z Was może robil jakiś test na kłykciny konczyste? Problem polega na tym,że posiadam. Wymrazałam sobie juz u 3 ginekologów ale one ciągle wracają i już nie wiem co mam robić. Nie było to boelsne ale zabiegi są kosztowne ponieważ płacilam za kazdy z nich prawie 500 zł. Ale co z tego jak wszystko niestety powróciło :(

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

Test na hpv robiłas?

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Nie. A to ma jakiś związek?

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 4/5

O matko dziewczyno oczywiście że tak ! Kłykciny konczyste są własnie powodowane przez wirusa hpv i właśnie powinno się na początku zbadac jaki ejst to typ wirusa. I nie są to żadne żarty ponieważ większość typów jest niegroźnych ale niektóre mogą zwiększać zachorowanie na raka i warto jest wiedzieć czy akurat masz ten typ wirusa po to aby monitorować organizm. Większośc organizmów samoczynnie radzi sobie z wirusem hpv jednak widocznie skoro Tobie te klykciny ciagle wyskakuja to znaczyże masz wirusa w formie przewlekłej. Dziwię się ,ze własnie ginekologdzy nie zlecili Ci badani ale po prostu od razu kierowali na wymrazanie. Mose po prostu chcieli Cię naciagnać?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-20 08:45 przez rozzalin.

niezweryfikowana
Posty: 576
Ostrzeżenia: 9/5

Tak na marginesie. To taki test robi się u lekarza czy może w przychodni?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GINEKOLOG facet czy kobieta?