Obecnie rozmawiamy o:

Meble do sypialni

gorący temat

Monitoring domu

godzinę temu

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nagłe skąpe miesiączki?

08 wrz 2016 - 13:00:14

Witajcie. Ostatnia moja miesiączka przyszła w terminie i trwała 2,5 dnia w tym miesiącu przyszła 2 dni wcześniej bez żadnych wcześniejszych objawów. Zaczął nagle kloc mnie brzuch i było najpierw brązowe plamienie dzisiaj zmieniło barwę na czerwono i jest dalej bardzo skąpe. Jak tak dalej będzie jutro będzie po miesiaczce. Jakie mogą być przyczyny skąpych krwawien? Jak do tej pory moje miesiączki były bardzo obfite i trwały 7 dni . Może dziewczyny miałyście podobnie i wiecie co może oznaczać taka zmiana?

Nagłe skąpe miesiączki?

08 wrz 2016 - 13:19:19

Nie mialas ostatnio duzo stresu? Moze infekcja?

Nagłe skąpe miesiączki?

08 wrz 2016 - 13:43:02

Nie nie miałam dużo stresu. Tyle co zawsze. Żadnych dodatkowych objawów infekcji nie mam. Tylko ten skąpy okres. ;) dlatego mnie to zastanowiło bo zdarzyło się drugi raz pod rząd.

Nagłe skąpe miesiączki?

08 wrz 2016 - 14:37:23

zaburzone hormony swoje zrobiły ;) biegiem marsz do dupologa i endokrynologa zrobic badania !!!!!!!!!!!!

Nagłe skąpe miesiączki?

08 wrz 2016 - 15:23:51

no przeziebienia tez daja o sobie tak znać, wal do lekarza bo może masz torbiele ,
Nie chcemy ciebie straszyć ale to moze być grozne

Nagłe skąpe miesiączki?

09 wrz 2016 - 08:55:36

Wizyta u ginekologa mile widziana bo to nie należy do sytuacji codziennych :)

Nagłe skąpe miesiączki?

09 wrz 2016 - 08:56:09

znam to uczucie. też odkąd pamiętam miałam obfite miesiączki aż tu nagle zaczęły być skąpe i krótkie. Poszłam do ginekologa bo przestraszyłam się, że to coś poważnego (u mnie w rodzinie często kobiety mają spore problemy intymne) ale okazało się że taki mój urok. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że już nie mam takich potopów. że trwa to do 4 dni, że nie muszę już zakładać i tampona i pampersa a zwykła wkładka jest idealna :)

Przebadaj się, może i u Ciebie też tak jest i jesteśmy szczęściarami :)

Nagłe skąpe miesiączki?

10 wrz 2016 - 08:12:40

No chciałabym żeby były takie zawsze ale i tak jest to dziwne. Tak jak się spodziewałam miesiączka przyszła i poszła. Dziwne jest jeszcze to że nagle się rozkrecila jak zazwyczaj i juz myślałam że jednak będzie normalnie a po paru godzinach się skończyła nagle. Nie wiem jakie są przyczyny. Ale będę musiała się wybrać do gina. Dzięki za odpowiedzi. :-) pozdrawiam

Nagłe skąpe miesiączki?

10 wrz 2016 - 12:11:17

Moze cykl bezowulacyjny i za tydzien dostaniesz nastepna. Ja tak mialam

Nagłe skąpe miesiączki?

10 wrz 2016 - 12:46:08

a ,może się odchudzasz?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciąża? Co tam robić!