Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Sklep internetowy

20 minut temu

Biznes

24 minut temu

tabernakula sklep

43 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nagłe skąpe miesiączki?

08 wrz 2016 - 13:00:14

Witajcie. Ostatnia moja miesiączka przyszła w terminie i trwała 2,5 dnia w tym miesiącu przyszła 2 dni wcześniej bez żadnych wcześniejszych objawów. Zaczął nagle kloc mnie brzuch i było najpierw brązowe plamienie dzisiaj zmieniło barwę na czerwono i jest dalej bardzo skąpe. Jak tak dalej będzie jutro będzie po miesiaczce. Jakie mogą być przyczyny skąpych krwawien? Jak do tej pory moje miesiączki były bardzo obfite i trwały 7 dni . Może dziewczyny miałyście podobnie i wiecie co może oznaczać taka zmiana?

Nagłe skąpe miesiączki?

08 wrz 2016 - 13:19:19

Nie mialas ostatnio duzo stresu? Moze infekcja?

Nagłe skąpe miesiączki?

08 wrz 2016 - 13:43:02

Nie nie miałam dużo stresu. Tyle co zawsze. Żadnych dodatkowych objawów infekcji nie mam. Tylko ten skąpy okres. ;) dlatego mnie to zastanowiło bo zdarzyło się drugi raz pod rząd.

Nagłe skąpe miesiączki?

08 wrz 2016 - 14:37:23

zaburzone hormony swoje zrobiły ;) biegiem marsz do dupologa i endokrynologa zrobic badania !!!!!!!!!!!!

Nagłe skąpe miesiączki?

08 wrz 2016 - 15:23:51

no przeziebienia tez daja o sobie tak znać, wal do lekarza bo może masz torbiele ,
Nie chcemy ciebie straszyć ale to moze być grozne

Nagłe skąpe miesiączki?

09 wrz 2016 - 08:55:36

Wizyta u ginekologa mile widziana bo to nie należy do sytuacji codziennych :)

Nagłe skąpe miesiączki?

09 wrz 2016 - 08:56:09

znam to uczucie. też odkąd pamiętam miałam obfite miesiączki aż tu nagle zaczęły być skąpe i krótkie. Poszłam do ginekologa bo przestraszyłam się, że to coś poważnego (u mnie w rodzinie często kobiety mają spore problemy intymne) ale okazało się że taki mój urok. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że już nie mam takich potopów. że trwa to do 4 dni, że nie muszę już zakładać i tampona i pampersa a zwykła wkładka jest idealna :)

Przebadaj się, może i u Ciebie też tak jest i jesteśmy szczęściarami :)

Nagłe skąpe miesiączki?

10 wrz 2016 - 08:12:40

No chciałabym żeby były takie zawsze ale i tak jest to dziwne. Tak jak się spodziewałam miesiączka przyszła i poszła. Dziwne jest jeszcze to że nagle się rozkrecila jak zazwyczaj i juz myślałam że jednak będzie normalnie a po paru godzinach się skończyła nagle. Nie wiem jakie są przyczyny. Ale będę musiała się wybrać do gina. Dzięki za odpowiedzi. :-) pozdrawiam

Nagłe skąpe miesiączki?

10 wrz 2016 - 12:11:17

Moze cykl bezowulacyjny i za tydzien dostaniesz nastepna. Ja tak mialam

Nagłe skąpe miesiączki?

10 wrz 2016 - 12:46:08

a ,może się odchudzasz?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciąża? Co tam robić!