Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Antykoncepcja

20 mar 2016 - 23:39:31

o rety, to ja takich przebojów z cerą nie miałam na szczęście - jak tu piszecienie jedyne co, to pojawiły się problemy z wątrobą no i nadal strasznie bolesne miesiączki mnie męczyły, ginekolog dosłownie rzucił mi ostatnią deskę ratunku, zdecydowałam się na wkładkę hormonalną

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Antykoncepcja

21 mar 2016 - 21:49:34

Ja na szczęście nie miałam nigdy żadnych problemów przy antykoncepcji, dobrze tolerowałam tabletki a teraz dobrze znoszę plastry :)

Antykoncepcja

24 mar 2016 - 21:12:56

no to zazdroszczę Ci bardzo :) wiele bym dała, by się tak nie męczyć, albo chociaż żebym wcześniej dowiedziała się o możliwości założenia tej wkładki :(

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

Antykoncepcja

29 mar 2016 - 20:28:16

Ja też miałam rózne przygody z tabletkami, ale to chyba przez to że były źle dobrane, nie takie hormony jak potrzeba. Na szczęście wkładkę mój organizm bardzo dobrze toleruje.

Antykoncepcja

30 mar 2016 - 22:18:06

teraz na dobrą sprawę nie widzę nawet jakbym miała zamienić wkładkę na coś innegonie chyba się rozleniwiłam :D

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

Antykoncepcja

31 mar 2016 - 19:20:42

Ja od kilku lat biorę tabletki i na szczęście po różnych perypetiach lekarz dobrał mi odpowiednie. Od kiedy biorę Vibin wszystko jest ok. :) A co do cery to chyba nawet jej stan mi się polepszył. ;)

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

Antykoncepcja

31 mar 2016 - 23:27:42

Cytat
Gocha007
teraz na dobrą sprawę nie widzę nawet jakbym miała zamienić wkładkę na coś innegonie chyba się rozleniwiłam :D

Oj ja to samo, taka wygoda - że człowiek się może rozleniwić w kwestii bieganie ginekologa, wczesniej przy innych metodach to non stop musialam latac po recepty... a teraz? Niebo :) tylko w razie infekcji itp.

Antykoncepcja

03 kwi 2016 - 23:17:18

ja to już w ogóle tylko na kontrole ostatnio chodzę, bo nawet infekcje mnie szczęśliwie omijają przy tej wkładce. teraz sobie wyliczyłam, że jak będę systematycznie odkładać jakiś grosik na poczet kolejnego systemu to nawet tego nie poczuję finansowo

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Antykoncepcja

11 kwi 2016 - 11:36:06

Oj tam, ja wcale nie latam w kółko po recepty bo lekarz nawet na trzy miesiące wypisuje mi receptę na plastry :) To akurat dla mnie żaden problem.

Antykoncepcja

13 kwi 2016 - 21:52:31

no to jeszcze w miarę znośnie masz :) ja niestety nie mogłam dojść do takiego porozumienia, dlatego może teraz z wkładką hormonalną odczuwam taką ulgę w związku z tymi wizytami

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

Antykoncepcja

13 kwi 2016 - 23:20:07

Cytat
Gocha007
ja to już w ogóle tylko na kontrole ostatnio chodzę, bo nawet infekcje mnie szczęśliwie omijają przy tej wkładce. teraz sobie wyliczyłam, że jak będę systematycznie odkładać jakiś grosik na poczet kolejnego systemu to nawet tego nie poczuję finansowo

To prawda, jak masz okazje to można odkladać. A wbrew pozorom to wcale nie jest takie mega drogie, bo jak policzysz po 30 zł na tabletki co miesiac plus wisyty u ginekologa, czas - to z wkladka jest sie na plus. Przynajmniej z moją, bo za levosert zapacilam z zalozeniem niecale 700zl.

Antykoncepcja

17 kwi 2016 - 22:17:36

no wiesz, na plusie jak na plusie :D nadal jest to duży wydatek, ale w ramach tego komfortu który wkładka daje - jestem w stanie zapełniać skarbonkę :)

Antykoncepcja

17 kwi 2016 - 22:30:21

Stosowałaś taki zastrzyk?

Antykoncepcja

18 kwi 2016 - 12:38:10

Mnie lekarz lisvy wypisuje na dwa miesiące, ale nie chodzę prywatnie to nie wydaję kasy na wizyty,

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Antykoncepcja

20 kwi 2016 - 15:03:50

Ja próbowałam różnych tabletek i po każdych miałam nieznośnie bolące miesiączki. Teraz od miesiąca przeszłam na plastry. I obawiam się, że przez to że czasem nie przylegają idealnie do skóry ich skuteczność może być obniżona. Możecie powiedzieć więcej o waszych doświadczeniach z plastrami?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

12 godzin spóźniłam się z tabletką, po 4 dniach dostałam krwawienia