Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

LEVOSERT - kto ma?

27 kwi 2016 - 22:16:55

no to daj znać do u Ciebie wyszło z wizytą, też bardziej obstawiam jakąś infekcję. u mnie od momentu jak mam levosert to wszystkie infekcje jak ręką odjął

LEVOSERT - kto ma?

28 kwi 2016 - 19:00:07

Heej no niestety nie było dzisiaj pani doktor,niby się rozchorowała :(.Także nadal nic nie wiem,zastanawiam się czy nie kupic sobie Lacibios Femina,dziewczyny bardzo chwalą te tabletki,podobno fajnie odbudowują flore bakteryjną,chyba spróbuje,pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

LEVOSERT - kto ma?

30 kwi 2016 - 09:23:49

Ja przy wkładce bardzo dbam o higienę, płyny do podmywania stosuję te bez SLSów, bo mnie nie uczulają - może też na to zwracajcie uwagę.

LEVOSERT - kto ma?

04 maj 2016 - 23:52:45

jaka metoda by nie była, to o higienę intymną trzeba zawsze dbać jednakowo ;) ja nigdy nie używałam takich tabletek, bo w zasadzie mi wystarczają jedynie wizyty kontrolne przy wkładce, tak to nic się nie dzieje

LEVOSERT - kto ma?

15 maj 2016 - 21:04:03

Racja jaka to by metoda antykoncpecji nie była, to higiena to absolutna podstawa. Też mam wkładkę Levosert, ale o tabletkach moja ginekolog nic nie wspominała, w sumie dopytać mogę. Jak brałam tabletki anty, to osłonowo na wątrobę coś tam dodtkowo przyjmowałam, ale teraz z wkładką to przestałam, bo wkładka nie działą na wątrobę.

LEVOSERT - kto ma?

15 maj 2016 - 21:19:18

A spiralę można usunąć? Jeśli tak to po jakim czasie?

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

LEVOSERT - kto ma?

16 maj 2016 - 10:44:26

Spirale czy wkładkę? Levosert to wkładka hormonalna. Oczywiście jeśli zachodzi taka potrzeba, to bez problemu usunąć można. Standardowo zakłada się ja na 3 lata, ale jak np. zdecydujesz wczesniej, że chcesz zajśc w ciaże, albo cokolwiek innego, to ginekolog wyciąga i nie ma problemu.

LEVOSERT - kto ma?

25 maj 2016 - 09:22:49

Zazwyczaj wkładkę zakłada się jeśli potrzebujesz długoterminowej antykoncepcji, ale jak zachodzi potrzeba, że wkładkę trzeba wyjąc, to nie ma problemu - usuwa się system i praktycznie można od razu starać się o dziecko.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

LEVOSERT - kto ma?

30 maj 2016 - 07:42:25

Znajoma ma trójkę dzieci, między nimi za każdym razem miała wkładkę - wyjmowała i zachodziła w ciąże. To przy innych metodach dużo trudniej pózniej czasami przywrócić organizm do równowagi i starać się o dziecko.

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 2/5

LEVOSERT - kto ma?

31 maj 2016 - 01:21:38

Wkładkę levosert mogą mieć bez problemu też kobiety, które jeszcze nie rodziły - ja nie mam dzieci, a wkładkę założyłam w celu wyleczenia bolesnych i długich miesiączek. I działa, co najważniejsze w tym przypadku.

LEVOSERT - kto ma?

11 cze 2016 - 23:09:00

te bolesne i obfite miesiączki, to chyba główne pobudki do leczenia za pomocą levosertu-oczywiście jeśli ma się predyspozycje, bo np. choć moja koleżanka bardzo chciała wkładkę, to ginekolog powiedział, że w jej przypadku nie zda to egzaminu. do tej pory mi wypomina jak mi zazdrości, że u mnie badania mnie "zakwalifikowały" :)

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 2/5

LEVOSERT - kto ma?

14 cze 2016 - 09:25:51

Niestety czasami tak bywa, że są pewnie przeciwwskazania do zakładania takich wkładek i choćby się bardzo chciało to nie ma opcji. Zdrowie przede wszystkim :) @Gocha007 a długo masz wkładkę i kiedy idziesz na kontrole??

LEVOSERT - kto ma?

16 cze 2016 - 23:27:49

ja jestem już po tej kontroli po pierwszym roku :) drugi mi leci już z wkładką, czas galopuje jak szalony

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 2/5

LEVOSERT - kto ma?

22 cze 2016 - 21:25:53

Ja wybieram się niedługo na pierwszą kontrolę, do tej pory nic niepokojącego się nie działo, więc byłam spokojna, ale im bliżej badania, to trochę się denerwuje czy oby na pewno wszystko jest w porządku i czy raz na rok na pewno wystarczy aby kontrolować położenie wkładki...

LEVOSERT - kto ma?

24 cze 2016 - 11:53:03

Ja do tej pory jakoś specjalnie dlatego, żeby sprawdzić wkładkę to nie byłam, ale przyplątała mi się niestety okropna infekcja prawdopodobnie po wizycie na basenie i ginekolog zlecił dodatkowe usg i wtedy sprawdził przy okazji położenie wkładki i wszystko gra. Tak standardowo pewnie zrobiłabym usg kontrolne dopiero po roku noszenia jak jest zalecane.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tabletka a wstrzymanie okresu