Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

LEVOSERT - kto ma?

06 lis 2016 - 14:38:03

taak, samopoczucie też u mnie dużo lepsze. u mnie to jak już wyeliminowały się bóle i obfite krwawienia to dla mnie była to taka radość ogromna! co innego nawet gdzies na wakacje wyjechać z takim delikatnym okresem, można garściami czerpać a tak, zawsze się gdzieś skręcałam po kątach i wymigiwałam od wycieczek itd

LEVOSERT - kto ma?

08 lis 2016 - 17:28:42

Mnie tak samo te krwawienia męczyły, ale dobrze, ze lekarz zaproponował mi te wkładkę, bo do dziś bym się skręcała po kątach:)

LEVOSERT - kto ma?

12 lis 2016 - 19:28:02

Mi się jeszcze libido poprawiło po Levosercie, a miałam z tym problem. Co raz więcej zalet odkrywam z tą wkładką

Mi się jeszcze libido poprawiło po Levosercie, a miałam z tym problem. Co raz więcej zalet odkrywam z tą wkładką



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-12 19:28 przez Sylwunia321.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

LEVOSERT - kto ma?

13 lis 2016 - 16:38:40

Ja też stosuje wkładkę bo cierpię na anemię - a dzięki niej mam ograniczone krwawienie co jest dla mnie bardzo istotne :)

LEVOSERT - kto ma?

13 lis 2016 - 23:37:55

no z anemią to słyszałam, że trzeba mieć dobrze dobraną antykoncepcję, żeby to jakoś uregulować i trzymać w ryzach. ja na szczęście nie mam z tym problemów, ale zalewająca krew dawała się we znaki :)

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

LEVOSERT - kto ma?

20 lis 2016 - 08:26:39

Gocha 007 ale zawdzięczasz to wkładce levosert? jeśli tak to jak Twój organizm przyjął ten rodzaj antykoncepcji?

LEVOSERT - kto ma?

21 lis 2016 - 22:48:07

Cytat
skarpetka123
Gocha 007 ale zawdzięczasz to wkładce levosert? jeśli tak to jak Twój organizm przyjął ten rodzaj antykoncepcji?
ale czy co zawdzięczam wkładce? bo nie za bardzo rozumiem. a co do samej wkładki to u mnie bezproblemowo się wszystko odbyło, na początku tuż po założeniu miałam tylko bóle podbrzusza i przeciągające się do prawie dwóch tygodni krwawienie, no ale ginekolog mnie przed tym nawet przestrzegał, że tak może być po założeniu. potem się unormowało i żadnych przebojów nie miałam z nią, a już grubo ponad rok :)

LEVOSERT - kto ma?

27 lis 2016 - 17:42:15

A na jaki czas się taką wkładkę zakłada? Bo ja się poważnie zastanawiam nad stosowaniem tego rodzaju antykoncepcji. Głównie ze względu na ograniczone krwawienie o wygodę.

Miałam na myśli to, że krwawienie zostało ograniczone dzięki wkładce :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-27 18:07 przez babelek11.

LEVOSERT - kto ma?

07 gru 2016 - 09:18:54

Levosert zakłada się na trzy lata, ale co roku trzeba sie kontrolować u lekarza.

LEVOSERT - kto ma?

08 gru 2016 - 22:56:05

przecież tak czy siak się trzeba kontrolować z kompletem badań u lekarza, z wkładką czy bez, więc nie traktujmy tego jako jakieś obostrzenie :)

LEVOSERT - kto ma?

18 sty 2017 - 09:52:01

Witajcie

wcześniej miałam spiralę ale ponieważ męczyły mnie długie (nawet 14 dniowe!!) i bolesne okresy lekarz zaproponował mi właśnie Levosert. Założyłam system w połowie września i czekałam jak na zbawienie... a tymczasem od września bez przerwy krwawienie, nie plamienie ale normalnie jak bym miała cały czas okres. Lekarz uspokajał, że do trzech miesięcy powinno być ok, w ulotce piszą, że nawet do 6 miesięcy. Ostatnio nie wytrzymałam i poszłam znowu do ginekologa, w usg ok ale przy badaniu okazało się że pod wpływem hormonu moja śluzówka nie obkurczyła się tylko odsłoniły się naczynia krwionośne... tak to przynajmniej zrozumiałam. Dostałam Estrofem Mite dla wyrównania hormonów, po tygodniu stosowania zero poprawy. Zmienił mi lek na Estrofem bo większa dawka hormonu i łykam to i czekam. Nie chciałabym usuwać wkładki ale jak nie będzie poprawy to już nie wytrzymam, i tak byłam cierpliwa wyjątkowo długo.

Czy któraś z Was też miała podobne problemy?

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

LEVOSERT - kto ma?

18 sty 2017 - 15:59:58

Hej,
Ja mam tą wkładkę od roku. Do 4 miesiąca miałam normalne krwawienia w 5 już plamienie i od 6 spokój z miesiączką. Na samym początku miałam tkliwe piersi i bóle głowy ale w miarę szybko ustąpiły. Tylko, że mnie ginekolog o tym poinformował, że mogą wystąpić takie rzeczy. Dziwi mnie, ze dostałaś estorfem skoro go sie podaje do rozrostu endometrium (śluzówki)! Nic dziwnego, ze masz krwawienia skoro przez ten lek śluzówka się rozrasta a wkładkę masz po to aby sie obkurczała. Na Twoim miejscu wybrałabym się do innego gina w celu kontroli.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-18 16:00 przez Agneska07.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

plastry evra co z nimi zrobic