Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

34 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 2/5

LEVOSERT - kto ma?

28 cze 2016 - 23:37:49

W sumie lekarz zrobił usg zaraz po założeniu i powiedział, że wszystko w porządku, więc żadnych później oznak, że coś jest nie tak nie odczuwam - ale chyba dla pewności, to zrobie te usg nieco wcześniej. Moja pierwsza wkładka i tak się przejmuję troche.

LEVOSERT - kto ma?

29 cze 2016 - 22:50:29

Nie ma się co martwić na zapas, bo jak wkładka została dobrze założona, to nie powinno się nic niepokojącego wydarzyć.

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 2/5

LEVOSERT - kto ma?

07 lip 2016 - 22:33:09

Jestem dobrej myśli, bo nic szczególnego sie nie dzieje - ale jak to sie mówi: przezorny zawsze ubezpieczony :)

LEVOSERT - kto ma?

10 lip 2016 - 21:53:34

moim zdaniem warto mieć rękę na pulsie, ale wiecie-jak nic nie boli, sznureczki od systemu są na miejscu i wszystko terminowo, to nie ma co wariować :)

LEVOSERT - kto ma?

16 lip 2016 - 08:46:02

Jeśli nie ma jakichś niepokojących objawów, to wszystko powinno być ok. Może przez pierwszy rok trzeba się przyzwyczaić po prostu do tej sytuacji, a później wrzucić na luz :)

LEVOSERT - kto ma?

22 lip 2016 - 11:00:48

też jestem takiego zdania, chociaż ja bardzo szybko się odnalazłam w tej sytuacji :) generalnie dla mnie to wyszło nie dość, że na zdrowie, to i jeszcze z ulgą w portfelu. jeszcze jak się kupuje wkładkę samą i zakłada się na nfz, to już totalnie się opłaca

LEVOSERT - kto ma?

24 lip 2016 - 11:45:09

Ja akurat założyłam prywatnie, ale też niedawno dowiedziałam się, że istnieje możliwość założenia na fundusz. Trzeba tylko znależć odpowiedniego lekarza, bo niestety nie wszyscy są tacy chętni.

LEVOSERT - kto ma?

27 lip 2016 - 22:48:27

no faktycznie, może troszkę trzeba się nagimnastykować ze znalezieniem takiego życzliwego lekarza, ale jest to do zrobienia :) no i 300zł zaoszczędzone, warto próbować

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 2/5

LEVOSERT - kto ma?

28 lip 2016 - 11:52:41

Pewnie, że warto. Taka procedura jest na liście zabiegów refundowanych i terzeba o to walczyć, a nie dawać robić się w balona.

LEVOSERT - kto ma?

29 lip 2016 - 14:00:14

Gdybym wiedziała wcześniej, to też pewnie bym kombinowała żeby założyć bezpłatnie, ale z kolejną nie odpuszczę i znajdę lekarza, który zakłada na NFZ.

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 2/5

LEVOSERT - kto ma?

30 lip 2016 - 21:48:25

A może jak już się uda Wam dowiedzieć, gdzie można levosert na nfz założyć, to dajcie znać - taka lista reklomandowanych ginekologow, którzy zakłądają za free wkładki na pewno się przyda :)

LEVOSERT - kto ma?

31 lip 2016 - 09:37:10

Chętnie dowiem się i ja :) Ja jeszcze mam przynajmniej 2 lata zanim będe wymieniała, ale dobrze byłoby dowiedzieć się za wczasu.

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 2/5

LEVOSERT - kto ma?

31 lip 2016 - 19:46:34

A tak swoją drogą, to jak się czujesz przy tej wkładce? Czy zauważyłaś jakieś niepokojące objawy, albo czy coś Ci przeszkadza? Ja na pocżatku miałam plamienia niezbyt regularnie, ale po jakimś czasie wszystko się unormowało. Myślę, że organizm musiał się przyzwyczaić i teraz mój okres trwa max 2 dni, wiec to jest super wygoda :) Oszczędzam na tamponach :D

LEVOSERT - kto ma?

04 sie 2016 - 17:23:59

Wszystko w jak najlepszym porządku na chwilę obecną, żadnych niepokojących objawów, które mogłyby mi spędzać sen s powiek.

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 2/5

LEVOSERT - kto ma?

11 sie 2016 - 17:02:43

No to całe szczęście. U mnie też wszystko gra, nic niepokojącego się nie dzieje. Ale muszę powiedzieć, że wakacje z wkładką to super sprawa. Nie trzeba się martwic, że zapomniałam pigułki, że nie mam recepty czy cokolwiek inngeo - zapominasz o tym w ogole :) Pełen luz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CIĄŻA - PORONIENIE Z WINY GINEKOLOGA