Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pominięcie tabletki anty

08 mar 2017 - 15:00:58

Wkładka na anemię? Zaciekawiłaś mnie teraz. Co to za wkładka bo też się zastanawiam i w sumie to nie wiem na jaką się zdecydować. Lekarz mi mówił o miedzianych i hormonalnych.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

Pominięcie tabletki anty

09 mar 2017 - 17:12:12

Jak najbardziej wkładka hormonalna może mieć pozytywny wpływ jeśli się cierpi na anemie z powodu zbyt obfitych a nawet krwotocznych miesiączek. Też mam akurat taką levosert jak @babelek11 . Wkładka powoduje obkurczanie się i zahamowanie rozwoju endometrium przez co okresy są o wiele słabsze - zdarza sie nawet, że mogą nie wystąpić.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Pominięcie tabletki anty

28 maj 2017 - 16:31:10

a to ciekawe, kumpeli zaproponowano wkładke na zbyt obfite miesiączki, a po założeniu wkładki były jeszcze gorsze i silniejsze, po pół roku wyciągnęła, bo już nie dawała rady

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Pominięcie tabletki anty

28 maj 2017 - 16:45:19

bierz tabletki dalej nie uzupełniaj tej ktora zwymiotowalas, powinnas rowniez dla pewnosci zastosowac dodatkowe zabezpieczenie w razie czego
jezeli wymioty trwaja kilka dni skontaktuj sie z lekarzem

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 8/5

Pominięcie tabletki anty

01 lip 2017 - 17:38:03

nie slysząłam o takich konsekwencach... Przyznam że mam wkładkę hormonalną levosert od kilku mscy i nie zauwazyłam skutków ubocznych, a krwawienia też miałam dosyć intensywne lub wcale... wlasnie w sumie dzieki wkladce system hormonalny jakos sie unormowal. Okres mam regularnie i trwa 3/4 dni i co najważninejsze to regulująca się waga - gdy brałam tabletki znacznie przytyłam ;/

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 2/5

Pominięcie tabletki anty

02 lip 2017 - 09:26:04

lola17xD
to ja mam inaczej przy vines, mam wziąć jak najszybciej kolejną, dopiero jak wymioty lub biegunka się utrzymują to przyjmować tabletki dalej ale stosować dodatkowe zabezpieczenie.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 6/5

Pominięcie tabletki anty

10 lip 2017 - 08:50:40

ciezko sie zabezpieczyc na taka sytuacje.. jak jak przeszlam na tabletki belata tez mialam raz taka sytuacje i wtedy wzielam po wymiotach nastepna tabletke ale dodatkowo zabezpieczalam sie prezerwatywa

Pominięcie tabletki anty

28 sie 2017 - 18:06:28

Lekarz mi mówił, że warto drugą metodę równolegle wprowadzić przynajmniej na tydzień, po czymś takim.

Pominięcie tabletki anty

30 sie 2017 - 19:34:14

Rozważasz aborcję? Chcesz porozmawiać?
Telefon Zaufania i NETporadnia
dla osób w nieplanowanej ciąży a także tych z doświadczeniem aborcji
Jeśli…
- obawiasz się, że jesteś w ciąży,
- nie planowałaś ciąży, a stało się…
- rozważasz aborcję,
- miałaś aborcję,

… i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić

skontaktuj się z nami.

Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00.

Rozważasz aborcję?
Telefon Zaufania i NETporadnia
dla osób w nieplanowanej ciąży a także tych z doświadczeniem aborcji
Jeśli…
- obawiasz się, że jesteś w ciąży,
- nie planowałaś ciąży, a stało się…
- rozważasz aborcję,
- miałaś aborcję,

… i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić

skontaktuj się z nami.

Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-30 19:34 przez ooolgaaaaa.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Pominięcie tabletki anty

30 paź 2017 - 19:32:58

Ja jak kiedys bralam tabletki i mialam taka sytuacje (zatrucie pokarmowe) to przyjelam druga tabletke jak juz kompletnie nie mialam czym zwracac... nie jadlam tez przez 3 kolejne godziny by nie podraznic zoladka do kolejunych wymiotow ale dodatkowo uzywalam gumek przez tydzien.. teraz mam juz wkladke i jest dla mnie duzo wygodniejsza i bardzo sie ciesze ze ja zalozylam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-01 14:19 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Pominięcie tabletki anty

28 lis 2017 - 23:43:30

Kwestia indywidualna, dla mnie wkładka to ryzyko. Nie, nie obawiam się dziecka z wkładką w głowie ;) Raczej tego, ze wywalę kupe kasy w błoto, bo się okaże, że wkładka mi nie służy. Póki co pozostaję przy pigułkach, czuję się dobrze, co pół roku mam badania, więc wszystko jest pod kontrolą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Puste jajo plodowe