Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

53 minut temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy możliwa ciąża?

25 wrz 2015 - 16:54:50

Dzień dobry mam problem. Otóż na początku sierpnia chłopak zrobił mi palcówkę w kinie;// . Z tego co twierdził nie miał żadnego nasienia na palcach. W toalecie był przed filmem aa to stało się w trakcie filmu.Okres przed tym zajściem skończył mi się około 28 lipca.Najczęściej miałam regularne cykle ii po 6 dni. Po tym zajsciu dostałam 2 sierpnia ale mniej obfitszy i mniejszy ból.Przedwczoraj zrobiłam test ale niezgodnie z instrukcją gdyż nasienie przeniosłam bezpośrednio a nie do naczynia jak napisano. Pomimo to wyszedł negatywny.Mam możliwe objawy brak apetytu,częste przełykanie śliny strasznie schudłam, zmęczenie, mdłości, ból pleców. W tym tyg także miałam biegunkę i wymiotowałam. Do tego dziś dostałam plamienia takie brązowe boję się że to chodzi o początki ciąży? Czy to mój wymysł z ciążą ? Czy może infekcja ? Pomocy.Proszę o radę.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Czy możliwa ciąża?

25 wrz 2015 - 17:11:55

Sorki ale po palcówce wątpię żebyś była w ciąży .... :)

Czy możliwa ciąża?

25 wrz 2015 - 17:29:04

Berserk5 dzięki za odpowiedź :) Kazdy mnie pociesza, że nie ale ja świruję zwłaszcza gdy powinnam dostać 30 wrz okres aa dziś rano wstaje ii mam plamienia zwłaszcza takie brązowe bardziej . Czy wiesz może czy jest to spowodowane ? W nast tyg wykonam prawidłowo test bo z Tych nerwów już sama nw co rb ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-25 17:30 przez leila123.

Czy możliwa ciąża?

25 wrz 2015 - 18:53:35

Ja bym obstawiala zatrucie pokarmowe, a nie ciążę. A z "palcowkami" w kinie i innymi figlami wstrzymaj sie do momentu, az nie zdobedziesz chociaz minimum elementanej wiedzy na temat seksu, oraz tego jak dziala cialo ludzkie, troche na temat antykoncepcji tez by sie przydalo.

Czy możliwa ciąża?

25 wrz 2015 - 18:58:44

Nie. Niemożliwa.
Zamiast nasienia, umieść kilka kropel porannego moczu następnym razem, wykonując test ciążowy...
Powodzenia!

Czy możliwa ciąża?

25 wrz 2015 - 19:05:14

Asztarte dzięki za odpowiedź..:) Zrozumiałam że chwila ii pod wpływem emocji człowiek zapomina o konsekwencjach konflikt A czy gdybym miała wtedy dni płodne aa on spermę na palcach czy wtedy by mogło dojść do zapłodnienia? Czy te plemniki by dały radę przejść drogę i zapłodnić?

Czyli niemożliwe żebym była tak ?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-25 19:10 przez leila123.

Czy możliwa ciąża?

25 wrz 2015 - 20:02:34

Plemniki pozaustrojowo zyja naprawde krotko. Musialby natychmiast je przeniesc, a ty musialabys miec naprawde mega pecha. Ciaza z czegos takiego jest, teoretycznie, w jakims tam procencie mozliwa. Nie wiem, czy prowadzili kiedys badania na ten temat, ale to sa ulamki procent ciąż i ja bym sie nie martwila.

Czy możliwa ciąża?

25 wrz 2015 - 20:20:55

Asztarte dzięki, troszkę mnie uspokoiłaś :). Co nie zmienia faktu, że za tydz zrb test z rana ii zobacze czy bd jedna kreska mam jeszcze Do Cb kilka pytań można ? :)

Czy możliwa ciąża?

25 wrz 2015 - 20:30:35

No spoko, ale moge odpisac dopiero za ok 2 godziny. :)

Czy możliwa ciąża?

25 wrz 2015 - 20:38:13

Ok :)
A więc:
1.) Czym jest spowodowane te plamienie dziś ? Jak powinnam dostać okres teraz koło 30 ? Wspomnę że powinnam mieć teraz obfity, a wgl ani nie boli, praktycznie go nie ma.

2) Od czego zależą te objawy? Może to wszystko na tle psychicznym, a może infekcja?

Z góry dzięki za odpowiedzi :) Już i tak bardzo mnie uspokoiłaś :)

Czy możliwa ciąża?

25 wrz 2015 - 21:08:39

Na 99% to nie jest możliwe.. Nie ma się co martwić, ale dla pewności i spokoju zrób sobie test.

Czy możliwa ciąża?

25 wrz 2015 - 21:26:36

Dolores dzięki za odpowiedź :) Bo nieźle już sb namieszałamz tym- wystarczy :D Kurcze ale jak My to kobiety wymyślamy 100 opcji na minutę więc z nami jest cięzko :) Zrobie test w nast tyg...obawiam się tylko o te plamienia bo to napewno nie okres. Ja miałam prawie zawsze regularny i jeden msc był ciężki nie do wytrzymania strasznie bolący a drugi mniej aa teraz powinnam mieć ten ''straszny'' :D No nic zobaczymy pożyjemy :) Narazie ani słychu ani widu. :)

Czy możliwa ciąża?

25 wrz 2015 - 21:39:38

Plamienie moze byc spowodowane milionem przyczyn. Infekcja, czasem tak po prostu jest, albo np objawy okresowe. Masz regularne cykle? Ale tak naprawde regularne. Ja nie raz zanim mi sie okres rozkrecil, mialam takie wlasnie cos i to nie bylo nic zlego. Ile masz lat? Poza tym, kazdy okres jest inny. Ja przed tabsami mialam rosyjska ruletke. Jednego miesiaca lalo sie jak Niagara, mdlalam itp, a za kilka kolejnych reptem kilka kropel i nawet nie czulam ze mam okres.
Ja bym radzila wybrac sie do ginekologa. Tylko on odpowie rzeczowo na wszystkie pytania, zada te wlasciwe i razem dobierzecie antykoncepcje, ktora bedzieci i twojemu partnerowi odpowiadac.

Czy możliwa ciąża?

25 wrz 2015 - 21:44:07

Pewnie zatrucie lub chlopak ci czegoś dosypuje moze afrydozjaki he :)

Czy możliwa ciąża?

25 wrz 2015 - 21:46:05

Asztarte Mam 17 lat.Nie mam partnera. Wsumie po tym zajściu niedługo skończyliśmy kontakt, ale to nie był ten powód. Chodziło mi wsumie czy jest możliwość od czegoś takiego zajść w ciążę gdybając miał tą spermę, a ja dni płodne :) No nic pozostało mi czekać w nast tyg robię test. Zobaczymy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tabletki antykoncepcyjne - krwawienie tydzień przed