Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Test ciążowy FOTO

28 paź 2014 - 10:52:46

Dzis 7 dzień po stosunku wykonałam test z porannego moczu.
Błagam rozszyfrujcie co on oznacza?
Ja mam zwyczaj, że po wykonaniu odkładam test nie patrze na niego, podeszłam po 15 minutach a tam od "T" jest rozmywająca się plama, bardziej widoczna niż na foto, ale kreski tam nie widzę, tylko plamę :(
Błagam odpiszcie, co myślicie.
Miała któraś tak?

Aha, dodam, ze wykonywałam już ogólnie z 10 testów i NIGDY tak nie miałam, nawet op godzinie, czy dalej NIGDY.
Naprawdę na żywo plama jest bardziej widoczna niż na foto.


AKTUALIZACJA
Odnawiam wątek, bo mam nowe, jednak niejednoznaczne informację :(
Wczoraj i dziś zrobiłam test i pojawił się CIEŃ drugiej kreski widoczny pod swiałto!!!! a Po czasie zniknął.
I znowu pytanie czy któraś tak miała?



(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-01 16:28 przez Mikusia122.

Test ciążowy FOTO

28 paź 2014 - 10:55:09

po 15 minutach? Tak bylo na ulotce? Kazdy jaki wykonywalam pokazywal wynik po maksymalnie 5 minutach. Ja kreske tu widze, ale taka skosna. Mozliwe ze za dlugo zostawilas ten test, jak trzyma sie dluzej niz powinno to pokazuje bledny wynik. Albo test w ogole byl ferelny.

Radze przeczytac ulotke i zrobic jeszcze jeden :)

Test ciążowy FOTO

28 paź 2014 - 10:56:23

7 dzień po stosunku to stanowczo za wcześnie! Wczesna ciąża jest wykrywana przez domowe testy ciążowe dopiero w 4/5 tygodniu.

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

Test ciążowy FOTO

28 paź 2014 - 11:00:30

Są testy, które już po 6 dniach wykrywają..

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

Test ciążowy FOTO

28 paź 2014 - 11:02:14

musisz powtórzyc test za jakis tydzien spórnbuj. Jak byłąm wciazy wyszły mi dwie ciemne grube kreski, za to jak kiedys okres mi sie spóznił 1 dzien i zrobiłam test wyszla mi druga bardzo blada kreska juz myslałam ze wciazy jestem ale powtórzyłam test z inej firmy i to nie była ciaza nastepnego dnia dostałąm okres, wydaje mi sie ze niektóre testy sa felerne troche bo na dobrym tescie nie powinien sie pokazac zaden ciemny cien ani blada kreska

Test ciążowy FOTO

28 paź 2014 - 11:03:42

Od zapłodnienia czy od stosunku? Bo stosunek jedno, a kiedy doszło do zapłodnienia to zupełnie co innego.

Test ciążowy FOTO

28 paź 2014 - 11:04:42

powtórz test bo moze byc wadliwy i dlatego tak sie rozmazało.

Test ciążowy FOTO

28 paź 2014 - 11:05:11

7 dni po stosunku to według mnie za wcześnie na robienie testu. Odczekaj jeszcze trochę,kup test z innej firmy i wtedy go powtórz:)

Test ciążowy FOTO

28 paź 2014 - 11:09:10

Łatwo się mówi, że za wcześnie, jak tak bardzo pragnie się dzidziusia :(
ja chyba oszaleję przez najbliższe dni.....


Cytat
SunFlower23
Od zapłodnienia czy od stosunku? Bo stosunek jedno, a kiedy doszło do zapłodnienia to zupełnie co innego.

Od stosunku, bo tak jak napisałaś, skąd bym miała wiedzieć kiedy doszło do zapłodnienia.....

Test ciążowy FOTO

28 paź 2014 - 11:10:45

Miałam podobnie - ciazy nie było :)
Powtorz test :)
Lub bete za pare dni.

Test ciążowy FOTO

28 paź 2014 - 11:11:16

Na innym forum przeczytałam

W bardzo wczesnej ciąży druga kreska może pojawić się po czasie dłuższym niż jest napisane na opakowaniu. W zasadzie to jest tak, że ta kreska jest tam wcześniej ale test musi jakby wyschnąć, dobrze wchłonąć mocz, żeby ją zobaczyć. Miałam tak kilka miesięcy temu.

I co Wy na to? naprawdę można oszaleć z nerwów i nadziei

Test ciążowy FOTO

28 paź 2014 - 11:11:21

Jak się bardzo pragnie dzidziusia to trzeba wrzucić na luz, a nie robić non stop testy ciążowe, bo jeszcze bardziej świrujesz i się stresujesz.

Test ciążowy FOTO

28 paź 2014 - 11:11:47

Mikusia, nawet nie wiesz jak ja Cię rozumiem...
Też się staramy z moim narzeczonym w sumie od maja, jak na razie nic :(

A na test myślę, że tak jak pisza dziewczyny wyżej- trochę za wcześnie. Ja test robię zawsze parę dni przed miesiączką.

Test ciążowy FOTO

28 paź 2014 - 11:11:57

Serio śwriujes zi dopasujesz sobie teorie. Wyluzuj i zrób za tydzień badanie krwi.

Test ciążowy FOTO

28 paź 2014 - 11:12:47

Cytat
SunFlower23
Jak się bardzo pragnie dzidziusia to trzeba wrzucić na luz, a nie robić non stop testy ciążowe, bo jeszcze bardziej świrujesz i się stresujesz.

Wiadomo, ale uwierz mi... łatwiej mówić- ciężej robić :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy to ciaza?