Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 183
Ostrzeżenia: 3/5

Przy antykoncepcji hormonalnej

20 paź 2014 - 13:25:39

Cześć dziewczyny, rozważam rozpoczęcie antykoncepcji hormonalnej, jednak jako że dużo się naczytałam na temat skutków ubocznych postanowiłam przy tym brać jakieś tabletki osłonowe i zastanawiam się między Asequrellą a Harmonellą. Stosowała któraś? Polecacie ?

?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-20 13:32 przez Serduszkowaaaa.

Przy antykoncepcji hormonalnej

20 paź 2014 - 13:34:39

Te tabletki osłonowe to ściema. Skutki uboczne MOGĄ ale nie muszą się pojawić - pod warunkiem że tabletki będą dobrze dobrane.

niezweryfikowana
Posty: 183
Ostrzeżenia: 3/5

Przy antykoncepcji hormonalnej

20 paź 2014 - 13:37:41

Cytat
anemone_sollel
Te tabletki osłonowe to ściema. Skutki uboczne MOGĄ ale nie muszą się pojawić - pod warunkiem że tabletki będą dobrze dobrane.

Czytając opinie niektóre dziewczyny chwaliły i, że nie zatrzymuje się woda w organiźmie. Stosowałaś któreś?

Przy antykoncepcji hormonalnej

20 paź 2014 - 13:45:34

uwazam, ze juz starczy sie faszerowac tabletkami anty, nie trzeba jeszcze dodawac oslonowych. Jak tabletki sa dobrze dobrane, to nie powinno byc ZADNYCH skutkow ubocznych!

niezweryfikowana
Posty: 183
Ostrzeżenia: 3/5

Przy antykoncepcji hormonalnej

20 paź 2014 - 13:47:35

Cytat
zambezi
uwazam, ze juz starczy sie faszerowac tabletkami anty, nie trzeba jeszcze dodawac oslonowych. Jak tabletki sa dobrze dobrane, to nie powinno byc ZADNYCH skutkow ubocznych!

Te, które wymieniłam są ziołowe więc zaszkodzić na pewno nie zaszkodzą z tym czy pomogą? ;)

Przy antykoncepcji hormonalnej

20 paź 2014 - 13:50:36

Ta cała asequrella to pic na wodę.

Przy antykoncepcji hormonalnej

20 paź 2014 - 14:01:20

Cytat
Serduszkowaaaa
Cytat
anemone_sollel
Te tabletki osłonowe to ściema. Skutki uboczne MOGĄ ale nie muszą się pojawić - pod warunkiem że tabletki będą dobrze dobrane.

Czytając opinie niektóre dziewczyny chwaliły i, że nie zatrzymuje się woda w organiźmie. Stosowałaś któreś?

Nie stosowałam żadnych bo mam dobrze dobrane tabletki i żadnych skutków ubocznych. Regularnie się badam (morfologia, mocz, cytologia itd.) a to w zupełności wystarczy. Równie dobrze możesz sobie kupić herbatkę ziołową ;) Wyjdzie taniej.

Przy antykoncepcji hormonalnej

20 paź 2014 - 14:03:04

Cytat
Serduszkowaaaa
Cytat
anemone_sollel
Te tabletki osłonowe to ściema. Skutki uboczne MOGĄ ale nie muszą się pojawić - pod warunkiem że tabletki będą dobrze dobrane.

Czytając opinie niektóre dziewczyny chwaliły i, że nie zatrzymuje się woda w organiźmie. Stosowałaś któreś?
Ja stosowałam antykoncepcję ponad rok i nic mi się nigdzie nie zatrzymywało, żadna woda i żaden tłuszczyk - wystarczy się ruszać, nie obżerać i dobrze dobrać tabletki. Żadne dodatkowe syfiaste pigułki nie zagwarantują ci, że nie będziesz mieć skutków ubocznych - to taka sama bzdura, jak herbatki uspokajające czy "odchudzające" - tylko niepotrzebnie wydasz pieniądze i dołożysz wątróbce śmieci do przerabiania...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-20 14:04 przez Crewedka.

niezweryfikowana
Posty: 183
Ostrzeżenia: 3/5

Przy antykoncepcji hormonalnej

20 paź 2014 - 14:24:01

TO ja już nie wiem, niektóre dziewczyny polecały. A efektów się boję bo czytając opinie prawie każda je miała

Przy antykoncepcji hormonalnej

20 paź 2014 - 14:32:21

Według mnie to ściema (jak większość tych wszystkich suplementów diety),po co truć się kolejnymi tabletkami..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-20 14:33 przez Amelia_25.

Przy antykoncepcji hormonalnej

20 paź 2014 - 14:34:44

Zniszczysz sobie żołądek... ja brałam 2 lata tabletki i dość często zmieniałam. Ideału nie znalazłam ale teraz i tak muszę z nich zrezygnować z przyczyn zdrowotnych.

niezweryfikowana
Posty: 183
Ostrzeżenia: 3/5

Przy antykoncepcji hormonalnej

20 paź 2014 - 14:57:09

Cytat
Miss-rock
Zniszczysz sobie żołądek... ja brałam 2 lata tabletki i dość często zmieniałam. Ideału nie znalazłam ale teraz i tak muszę z nich zrezygnować z przyczyn zdrowotnych.

Tego się własnie obawiam zwłaszcza, że z moim zdrowiem nie jest najlepiej ostatnio. Chłopak jednak namawia mnie żebyśmy spróbowali a i ja sama przy stosowaniu gumek nie czuje się pewnie. Nie wiem już co robić

?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-20 15:29 przez Serduszkowaaaa.

Przy antykoncepcji hormonalnej

20 paź 2014 - 21:34:15

Ja nie stosuje żadnej osłony... Pierwszy tydzień miałam okropne mdłości, ale potem juz bylo ok. Jakos wytrzymałam. Po prostu organizm musi sie na początku przyzwyczaić. Teraz jestem zadowolona ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

inseminacja,komu się udało i za którym razem?