Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

produkty do domu online

12 minut temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy są szanse?

29 wrz 2014 - 23:47:09

Cześć. Proszę bez krytyki. Nie ogarniam tzn pogubiłam sie już z tymi dniami plodnymi itd. Okres mam co 30 dni w tym miesiącu wypadł o 3 dni wcześniej czyli 18 skończył sie 22. Jeżeli dzisiaj był stosunek bez zabezpieczenia. Bo w sumie chcieliśmy mieć baby. Czy uda sie za pierwszym razem? Pozdrawiam

Czy są szanse?

30 wrz 2014 - 00:10:36

Kochana, to czy zajdziesz czy nie to zależy od tak wielu kwestii, że nie da się odpowiedzieć na Twoje pytanie. Jedna zajdzie w dni niepłodne, a inna w płodne będzie miała problem. Dużo czynników się składa na warunki sprzyjające płodności. Chcecie dziecko to po prostu działajcie, tylko nie na zasadzie: Kurczę, dzisiaj to już musimy zrobić to dziecko - bo sobie odbierzecie całkowicie przyjemność z całego procesu tworzenia. Rób to co zawsze tylko się nie zabezpieczaj, a o tym czy jesteś w ciąży pomyśl dopiero jak spóźni Ci się okres ;) Powodzenia!

Czy są szanse?

01 paź 2014 - 16:23:34

Tylko to jeszcze tyle czasu... A chciałam tak orientacyjnie wiedzieć jakie są szanse na to bedzie ciąża? Od 5 lat wspolzyjemy i zawsze trzymaliśmy sie zabezpieczenia, i pierwszy raz odbyło sie bez.

Czy są szanse?

14 paź 2014 - 12:15:51

Nie rozumiem jak można pytać o takie coś na forum, mamy XXI wiek kuźwa zrób test, wykrywa ciąże już po 6 dniach.

Nie rozumiem jak można pytać o takie coś na forum, mamy XXI wiek kuźwa zrób test, wykrywa ciąże już po 6 dniach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-14 12:15 przez puncia88.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BŁAGAM ! pomocy.. Tabletki Lesinelle