Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Jaka antykoncepcja ?

10 lip 2016 - 22:53:32

z wkładką po porodzie z tego co czytałam to jest tak, że hormony w praktycznie znikomej ilości przenikają do mleka matki, więc można spokojnie ją założyć po porodzie

Jaka antykoncepcja ?

16 lip 2016 - 08:53:43

Wkładka nie zawiera estrogenów, czyli tych hormonow, ktore przedostają się do mleka matki i ich w szczególności nie powinno przyjmować się w trakcie karmienia. Są one w wielu tabletkach anty.

Jaka antykoncepcja ?

17 lip 2016 - 17:25:14

ja to się tylko ucieszyłam, bo to dobra alternatywa gdybyśmy się jednak zdecydowali jeszcze na bobasa. po porodzie ponownie bardzo chciałabym do wkładki wrócić, to wiem na bank

Jaka antykoncepcja ?

24 lip 2016 - 11:49:45

Po prodzie to już w ogole mega wygoda z taką wkładką, można bez problemu karmić piersią. A w obecnej sytuacji jak nie planuje się dziecka przez kilka lat, to rzeczywiście jest wygodne wyjście - antykoncpecja na kilka lat.

Jaka antykoncepcja ?

27 lip 2016 - 22:07:10

dziewczyny, nie ma co się oszukiwać, że wkładka to i wygoda, no i fundusz domowy na tym zyskuje jednak sporo :))

Jaka antykoncepcja ?

29 lip 2016 - 13:58:11

Jak założy się na NFZ to faktycznie wychodzi sporo taniej no i mniej zachodu niż z jakąkolwiek inna antykoncpecją - moje wizyty u gina ograniczaja sie teraz do kontroli albo totalnej potrzeby - a wcześniej to ciagle po recepty latałam...

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Jaka antykoncepcja ?

29 lip 2016 - 15:09:39

Ja i mój partner używamy prezerwatyw, ponieważ tabletki antykoncepcyjne mają za dużo skutków ubocznych. Jednak przez 3 miesiące brałam tabletki Regulon, kosztują ok. 20 zł i dobrze się po nich czułam :) Ale przestałam bo to nie dla mnie.

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 2/5

Jaka antykoncepcja ?

30 lip 2016 - 21:50:21

Ja jednak samym gumkom nie ufam - wybrałam wkładkę też ze względu na to, że ma najlepszą skuteczność wg wskaznika Pearla.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Jaka antykoncepcja ?

31 lip 2016 - 07:58:24

Na wkładkę chyba bym się jednak nie zdecydowała. Ale bez estrogenów sa też tabeltki. Moja przyjaciółka teraz karmiąc synka jest na Limetic. Dobrze się sprawdza i jest zadowolona. Same prezerwatywy to jednak za małe zabezpieczenie.

Jaka antykoncepcja ?

02 sie 2016 - 16:56:06

no nie, zdecydowanie nie, u mnie to już nie te lata chyba, żeby z gumkami latać :) to dopiero były stresujące przeżycia za małolata. "a jak pęknie?" albo "jak to NIE MASZ przy sobie?" :D haha. mając wkładkę, ten kontrast z prezerwatywami jest zbyt duży

Jaka antykoncepcja ?

02 sie 2016 - 17:52:08

U mnie 3 rodzaje pierścieni się nie sprawdzily, w gumkach wiadomo jak jest i strach, że pęknie. Dlatego teraz pierścienie, stosuję od ponad roku i nie zamieniłabym na nic innego.

Jaka antykoncepcja ?

11 sie 2016 - 22:44:03

to w końcu się sprawdziły, czy nie??? prezerwatywy zatracają całą przyjemność przecież, w ogólnie ma ma o czym mówić. jakoś z wkładką spontaniczne zbliżenia smakują dużo lepiej

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 2/5

Jaka antykoncepcja ?

11 wrz 2016 - 18:45:58

Dokładnie, nie ma to jak wkładka :) Zero stresu - przynajmniej u mnie :) wczesniej ciągle coś...

Jaka antykoncepcja ?

13 wrz 2016 - 14:39:02

a czy któraś z Was jes w stanie polecić dobrego ginekologa w trójmieście, z którym można by się skonsultować na wizycie prywatnej i który dobrze doradzi i dobierze? Widziałam po niektórych koleżankach jak się meczyły bo lekarze nie umieli dobrać im właściwych tabletek.. chciałabym tego uniknąć.. Znalazłam w internecie klinikę http://www.evi-med.pl/oferta-dla-pacjenta/ginekolog/ gdzie przyjmuje bardzo dużo lekarzy, co działa na plus bo szeroki wybór. Jednak w dalszym ciągu nie wiem do któego miałabym się wybrać.. jesteście w stanie polecić jakieś nazwisko? z góry dziękuje

Jaka antykoncepcja ?

27 wrz 2016 - 16:28:44

Ja jestem za wkładką hormonalną, dla mnie najlepsza metoda antykoncpecji jaką do tej pory stosowałam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Belara - ktoś? coś?