Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Zapalenie pęcherza

4 minuty temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Jaka antykoncepcja ?

27 wrz 2016 - 20:42:08

Ja z czystym sercem polecam ci założenie wkładki Levosert, po niej się nie tyje. Założenie też raczej nie boli i trwa tylko chwilkę

Jaka antykoncepcja ?

27 wrz 2016 - 23:04:29

Ja brałam tabletki przez 5 lat i nie przytyłam

Jaka antykoncepcja ?

12 paź 2016 - 11:03:39

z tym tyciem, zatrzymywaniem wody w organizmie to też pewnie jakieś indywidualne uwarunkowania wchodza w grę, aale kilogramy od zawsze są moją bolączką :) więc wybieracjąc meodę anty nie ukrywam, że kierował mną brak skutków ubocznych w postaci wałeczków i oponki na brzuchu :D

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

Jaka antykoncepcja ?

30 paź 2016 - 18:29:24

Ja przy poprzednich metodach antykoncepcji jak tabletki czy plastry niestety miałam problemy z wagą i okropnym wahaniem nastrojów. Dopiero odkąd mam wkładkę z hormonami to wszystko minęło. Tak jakby się ustabilizowało.

Jaka antykoncepcja ?

06 lis 2016 - 13:56:26

ja w sumie przy tabletkach miałam jedynie z wątrobą nie za ciekawą sytuację, i niestety nie potrzeba mi hormonów, żeby jakoś specjalnie utyć-zwyczajnie mam do tego tendencję, no ale wolałam dmuchać na zimne w przypadku wkładki, żeby dodatkowych "warunków sprzyjających" sobie nie robić :D

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

Jaka antykoncepcja ?

24 sty 2017 - 19:48:00

Też zdecydowałam sie na wkładkę hormonalną levosert z tym, że głównie z powodu mocnych miesiączek i bardzo bolesnych. Gocha007 a Ty nie myślałaś nad wkładką? Jest bezpieczna i nie ma wpływu na wątrobę.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Jaka antykoncepcja ?

31 sty 2017 - 15:03:50

Ja biorę pigułki, boję się wkładki, bo to jednak spory koszt, a potem może się okazać, że po 2 miesiącach będę miała jej dość. Zresztą z pigułkami nie mam większych problemów, mają identyczny skład, jak poprzednie, które brałam. Teraz mam elin, wczesniej cilest.

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Jaka antykoncepcja ?

31 sty 2017 - 15:46:57

plastry evra

Jaka antykoncepcja ?

31 sty 2017 - 16:01:28

Ja biore tabletki i sobie chwale. :)

Jaka antykoncepcja ?

07 lut 2017 - 10:20:07

tabletki, na początku spóźniał mi się okres i trochę się bałam że te tabletki bardziej szkodzą niż pomagają ale już używam ponad pół roku i wszystko wróciło do "normy"

--
antystatyczne

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

Jaka antykoncepcja ?

20 lut 2017 - 21:06:29

Również postawiłam na pigułki anty. Biorę belare i mam takie dwa w jednym bo zabezpieczam się przed ciążą a przy okazji poprawiła mi sie po nich cera.

zweryfikowana
Posty: 155
Ostrzeżenia: 2/5

Jaka antykoncepcja ?

06 mar 2017 - 07:33:39

Ja też na razie mam tabletki ale przymierzam się powoli do wkładki, bo jednak to jest większa wygoda, w maju wyjeżdżam i taki levosert byłby idealny, nie musiałabym brać zapasów tabletek ze sobą.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Jaka antykoncepcja ?

28 maj 2017 - 16:54:14

Sugeruję, żeby jednak tą idealną metodę dobrać z lekarzem po badaniach, a nie z powodu "ograniczonego bagażu" ;) U mnie wciąż pigułki, dobrze się czuję, nie zmienię metody w najbliższym czasie.

zweryfikowana
Posty: 155
Ostrzeżenia: 2/5

Jaka antykoncepcja ?

29 maj 2017 - 18:26:53

A to nie o bagaż kochana chodzi a o to że trzeba do lekarza po receptę iść bo nie wiem czy można przewieźć ze sobą półroczny zapas legalnie, pewnie nie bo to jednak lek na receptę. A taki levosert wkładasz i po 3 latach dopiero musisz wyjąć. Przemawia to do mnie

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Jaka antykoncepcja ?

29 maj 2017 - 19:32:52

Mam implant w ręce na 3 lata trochę to kosztowało ale polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy partner mógł się zarazić?