Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zapalenie przydatków JAJNIKI

18 mar 2014 - 16:57:49

hej dziewczyny
od miesiąca mam bóle brzucha zwłaszcza po prawej stronie brzucha na dole
byłam u gin i powiedziała ze najprawdopodobniej zapalenie jajników
przepisala antybiotyk -czopki-okłady z borowiny
lecze sie juz 4 dni i nic!!!! nawet powiedziała bym że jest gorzej !
juz zapisałam sie na kolejną wizyte za 1,5 tygodnia
i nie wiem co bedzie ! tyle sie czyta o tym ze to cholerstwo ciężko zwalczyc itd
a wy jakie miałyście doświadczenia z TYM problemem?
ile czekałyście na poprawe?
a może znacie jakieś domowe sposoby ?
z góry dzięki za pomoc:D

zapalenie przydatków JAJNIKI

18 mar 2014 - 17:08:54

Niestety miałam to. Pewnego dnia dostałam dość mocnego bólu brzucha wiec wziełam tabletke i przeszło. Myślałam wtedy że to zwyczajny ból brzucha. Za pare dni dostałam jeszcze mocniejszych bolów az nie mogłam sie ruszyc z łożka, nie mogłam siedzieć ani chodzić tak mnie bolało. Szumiało mi w uszach, poty mnie obłaly i mnie słabilo. Wziełam tabletke ale nie przeszlo tak jak zawsze. Tyłek okropnie mnie bolał jak chciałam usiaść :/ Chłopak zawiózł mnie do szpitala gdzie po badaniach wyszlo ze mam zapalenie jajników. Dostałam kroplowki z antybiotykiem i srodkami przeciwbolowymi. Polezałam 3 dni i poscili mnie do domu. A jeszcze przez tydz bralam jakis dodatkowy antybiotyk. W tym czasie miałam odpoczywać i nie wychodzić z domu (to była zima) Jeszcze nigdy takich bolów nie miałam :/

zapalenie przydatków JAJNIKI

18 mar 2014 - 17:12:07

matko mam nadzieje ze ja nie wyląduje w szpitalu!!!! boże!!!!!!!

zapalenie przydatków JAJNIKI

18 mar 2014 - 20:17:24

Nie ma co sie tak zle nastawiac :) Pójdziesz do lekarza i sama zobaczysz jak będzie. Ale jak bedziesz miala mocniejsze bole to jedz na pogotowie bo nie ma na co czekać. Mnie lekarz wystraszyl bo mowil ze moge miec zabieg ale na szczescie obeszlo sie bez tego i skonczylo sie tylko na kroplowkach. Nie mozna tego lekcewazyc bo pozniej moga byc problemy itd.

zapalenie przydatków JAJNIKI

19 mar 2014 - 14:06:08

dzi s rano wstałam i słaba jestem ale bóli prawie wcale nie mam i nie wiem co robic!!! czy czekac do jutra i isc prywatnie i bedzie myslec co ze mna zrobic czy odrazu jehac na pogotowie

zapalenie przydatków JAJNIKI

20 mar 2014 - 18:17:03

Jeżeli stać Cie iśc prywatnie to idz. A jezeli az tak zle sie nie czujesz to mozesz poczekac. Szkoda tylko że tyle z tym pojsciem do lekarza zwlekalas. Ale lekarze tez nie zawsze pomoga. Ja w dziecinstwie mialam codzienne bole brzucha - przewaznie rano i wieczorem a do tego bardzo bolesne miesiaczki. Chodzilam do lekarza i przez 3 lata leczylam sie na zapalenie jajnikow ktorych tak naprawde nie mialam jak sie pozniej okazalo jak zmenilam ginekologa. No ale rok temu niestety mialam to zapalenie i zmiany byly widoczne nawet na samym USG gdzie wczesniej przez tyle lat nic nie wykrywalo. I pozniej lekarze mowili ze to moze byc zespol jelita drazliwego badz wrzody itd. Jak na razie jest ok. Brzuch boli mnie tylko przy okresie. Ale i tak robie badania profilaktyczne tak raz w roku.

zapalenie przydatków JAJNIKI

20 mar 2014 - 18:27:37

A wyrostek robaczkowy masz wycięty? Silne bóle w prawym podbrzuszu,ból promieniujący do prawej nogi, zrób taką próbę: połóż się na plecach, wyprostuj nogi, naciśnij okolicę prawego podbrzusza i gwałtownie puść, zwróć uwagę czy ból nasila sie w trakcie uciskania, czy przy puszczaniu, jeśli to drugie to może być wyrostek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problemy z...