Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy mozna tak?tabletki anty

20 gru 2013 - 10:33:39

Hej dziewczyny! Biorę tabletki antykoncepcyjne Daylette. Niestety pierwszy(najgorszy) dzień okresu wychodzi mi w sylwestra... Zawsze mnie tak boli brzuch w pierwszy dzień ze mam go z głowy. Wybieram się na fajnego sylwestra i nie chcę go zmarnować. Zostało mi kilka tabletek białych i cztery tabletki zielone. Jeżeli opuszczę ostatnią tabletkę białą i zrobie 4 dni przerwy(tak jak przy placebo) to zostanę miesiączkę? Zależy mi żeby przyspieszyć ją o ten jeden dzień a jeżeli można to o dwa. Mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi.Robiła ktoraś z Was? Proszę o rade :( Pozdrawiam :*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-20 10:35 przez lullaby1203.

Czy mozna tak?tabletki anty

20 gru 2013 - 10:39:12

z tego co wiem, jeśli chce się przesunąć okres, to powinno się przyjąć o jedną za dużo, nigdy odwrotnie. ale nie jestem lekarzem. Przeczytaj ulotkę, tam powinno być napisane, jeśli nie , pogadaj z lekarzem.

Czy mozna tak?tabletki anty

20 gru 2013 - 10:47:47

Ja biore inne tabletki ale zawsze jak nie chcialam miec okresu wogole bo np wyjezdzalam na wakacje i wtedy tez mialam dostac okresu pomijalam tabletki placebo od razu przechodzilam do kolejnego opakowania pomijajac przerwe, ale przeczytaj ulotke albo zadz do przychodni gdzie chodzisz i zapytaj;)

Czy mozna tak?tabletki anty

20 gru 2013 - 10:48:49

Po prostu nie bierzesz placebo ;) i okres witasz dopiero za kolejny miesiąc ;)
i zaczynasz kolejne opakowanie rzecz jasna, bez przerwy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-20 10:49 przez love_yaaa.

Czy mozna tak?tabletki anty

20 gru 2013 - 10:52:40

No właśnie - nie lepiej w ogóle wyrzucić placebo i połączyć po prostu 2 opakowania a nie kombinować? Zresztą to samo masz na ulotce napisane. Brałam Yaz i zdarzyło mi się raz czy dwa połączyć opakowania, żeby nie mieć w ogóle krwawienia. Możesz dostać ewentualnie lekkie plamienie.

Czy mozna tak?tabletki anty

20 gru 2013 - 11:01:21

WEZ WIECEJ Z NASTEPNEGO OPAKOWANIA,NIGDY MNIEJ.

zweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Czy mozna tak?tabletki anty

20 gru 2013 - 11:09:47

omin te 4 tabletki placebo i zacznij nowe opakowanie

Czy mozna tak?tabletki anty

21 gru 2013 - 14:31:11

zrob tak jak mowia dziewczyny, omin placebo i zacznij nowe. wczoraj rozmawialam o tym z moim ginem :)

Czy mozna tak?tabletki anty

21 gru 2013 - 14:36:24

witam,ja miałam tak ,że też ten czas wypadał mi na Wigilię więc wczesniej o tydzień przesunęłam cały cykl.Zyję nic mi nie jest,i ciesze sie ze swięta i Sylwester mam spokojne.Biore MICROGYNON21.pozdrawiam;)

Czy mozna tak?tabletki anty

21 gru 2013 - 14:39:33

dziewczyny maja racje, omin placebo i nie robw ogole przerwy na okres tylko od razu wez kolejne opakowanie. Sama tak robilam w wakacje bo akurat okres bym miala na wyjazd, konsultowalam to z moją ginekolog wiec to na pewno bezpieczny i dozwolony sposob :) Zresztą dla pewnosci mozesz przeciez zadzwonić do swojego gina i się dopytać.

Czy mozna tak?tabletki anty

21 gru 2013 - 14:48:46

ja też jak mam "ważną okazję" i by uniknąć dyskomfortu z okresem to nie robie przerwy między opakowaniami, przesuwam okres o 3 tygodnie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

beta hcg wyniki