Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

objawy ciązy?

06 gru 2013 - 01:18:03

Cytat
karolka324
Szczerze, nie wyobrażam sobie kompletnie nie chcieć dziecka i się nie zabezpieczać. To już skrajna ignorancja.
Dokładnie. Wybacz, Autorko, ale skoro nie chcesz mieć dziecka to czemu się nie zabezpieczasz i potem zakładasz wątek gdzie lamentujesz, że jesteś w ciąży? Dziwisz się,że są takie komentarze a nie inne? To jest forum, nie możesz sobie wybrać komentarzy. Sama się prosisz o negatywne opinie, więc skąd Twój żal?
karolka-mam nadzieję,że test nie kłamie:)

objawy ciązy?

06 gru 2013 - 01:27:59

Moja koleżanka z antykoncepcją zaszła w ciążę i wymiotowała, z facetem słabo wtedy współżyli, ale ona często zapominała na czas brać tabletki kilka dni pod rząd brała je nawet 4/5h po czasie "bo zapomniała".
A wrażliwe piersi = ja tam i moje koleżanki zawsze przed okresem.

objawy ciązy?

06 gru 2013 - 01:41:42

Cytat
zaczar
Cytat
karolka324
Szczerze, nie wyobrażam sobie kompletnie nie chcieć dziecka i się nie zabezpieczać. To już skrajna ignorancja.

Daj znać rano jak test wypadł. Oby w takim razie był negatywny..
(Ja jutro rano robię mój pierwszy test, z tym, że oczekuję wyniku pozytywnego ;))
Powodzenia!

Ja w takim wypadku zycze wyniku pozytywnego! :)
Cytat
Chinski_czajnik
Prawdopodobnie jesteś w środku cyklu więc jest duże prawdopodobieństwo, że trafił w dni płodne. Jak dochodzi w Tobie tym gorzej. Zawsze jest ryzyko ciąży.
Taki przykład:
koleżanka uprawiała sex z chłopakiem tydzień przed okresem. Zsunęła im się gumka podczas stosunku. Niestety okazało się, że była w ciąży. Dni płodne mogą występować różnie. Jest ich tylko kilka (mogą to być tylko 4 dni) w ciągu trwania całego cyklu ale, sex bez zabezpieczenia to zawsze ryzyko zajścia. Pamiętaj.

Wiem. Nigdy we mnie nie doszedł. Zawsze zdąza wyjąć

Przecież plemniki mogą być też w wydzielinie przed wytryskiem, to nie jest żadna metoda antykoncepcji. Oby był negatywny.
Cytat
SexiMama
Rozstraja mnie nerwowo "dojrzałość" niektórych dziewczyn, które zamieszczają tutaj posty, z pytaniami o objawy ciąży, uprawiają seks bez zabezpieczeń, a potem jeszcze dodają, że mają nadzieję, że to jednak nie to, bo na dziecko jeszcze mają czas. A Wy nie wiecie skąd się biorą dzieci?

Popieram.
Cytat
LaRotiDe
Cytat
zaczar
Cytat
karolka324
Szczerze, nie wyobrażam sobie kompletnie nie chcieć dziecka i się nie zabezpieczać. To już skrajna ignorancja.

Daj znać rano jak test wypadł. Oby w takim razie był negatywny..
(Ja jutro rano robię mój pierwszy test, z tym, że oczekuję wyniku pozytywnego ;))
Powodzenia!

Ja w takim wypadku zycze wyniku pozytywnego! :)
Cytat
Chinski_czajnik
Prawdopodobnie jesteś w środku cyklu więc jest duże prawdopodobieństwo, że trafił w dni płodne. Jak dochodzi w Tobie tym gorzej. Zawsze jest ryzyko ciąży.
Taki przykład:
koleżanka uprawiała sex z chłopakiem tydzień przed okresem. Zsunęła im się gumka podczas stosunku. Niestety okazało się, że była w ciąży. Dni płodne mogą występować różnie. Jest ich tylko kilka (mogą to być tylko 4 dni) w ciągu trwania całego cyklu ale, sex bez zabezpieczenia to zawsze ryzyko zajścia. Pamiętaj.

Wiem. Nigdy we mnie nie doszedł. Zawsze zdąza wyjąć

Przecież plemniki mogą być też w wydzielinie przed wytryskiem, to nie jest żadna metoda antykoncepcji. Oby był negatywny.
Cytat
SexiMama
Rozstraja mnie nerwowo "dojrzałość" niektórych dziewczyn, które zamieszczają tutaj posty, z pytaniami o objawy ciąży, uprawiają seks bez zabezpieczeń, a potem jeszcze dodają, że mają nadzieję, że to jednak nie to, bo na dziecko jeszcze mają czas. A Wy nie wiecie skąd się biorą dzieci?

Popieram.

EDIT: Masz szczęście. Jeśli uważasz, że to tylko i wyłącznie Twoja sprawa, to nie dziel się nią na publicznym forum.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-06 01:46 przez LaRotiDe.

objawy ciązy?

06 gru 2013 - 02:03:35

Cytat
LaRotiDe
Cytat
zaczar
Cytat
karolka324
Szczerze, nie wyobrażam sobie kompletnie nie chcieć dziecka i się nie zabezpieczać. To już skrajna ignorancja.

Daj znać rano jak test wypadł. Oby w takim razie był negatywny..
(Ja jutro rano robię mój pierwszy test, z tym, że oczekuję wyniku pozytywnego ;))
Powodzenia!

Ja w takim wypadku zycze wyniku pozytywnego! :)
Cytat
Chinski_czajnik
Prawdopodobnie jesteś w środku cyklu więc jest duże prawdopodobieństwo, że trafił w dni płodne. Jak dochodzi w Tobie tym gorzej. Zawsze jest ryzyko ciąży.
Taki przykład:
koleżanka uprawiała sex z chłopakiem tydzień przed okresem. Zsunęła im się gumka podczas stosunku. Niestety okazało się, że była w ciąży. Dni płodne mogą występować różnie. Jest ich tylko kilka (mogą to być tylko 4 dni) w ciągu trwania całego cyklu ale, sex bez zabezpieczenia to zawsze ryzyko zajścia. Pamiętaj.

Wiem. Nigdy we mnie nie doszedł. Zawsze zdąza wyjąć

Przecież plemniki mogą być też w wydzielinie przed wytryskiem, to nie jest żadna metoda antykoncepcji. Oby był negatywny.
Cytat
SexiMama
Rozstraja mnie nerwowo "dojrzałość" niektórych dziewczyn, które zamieszczają tutaj posty, z pytaniami o objawy ciąży, uprawiają seks bez zabezpieczeń, a potem jeszcze dodają, że mają nadzieję, że to jednak nie to, bo na dziecko jeszcze mają czas. A Wy nie wiecie skąd się biorą dzieci?

Popieram.
Cytat
LaRotiDe
Cytat
zaczar
Cytat
karolka324
Szczerze, nie wyobrażam sobie kompletnie nie chcieć dziecka i się nie zabezpieczać. To już skrajna ignorancja.

Daj znać rano jak test wypadł. Oby w takim razie był negatywny..
(Ja jutro rano robię mój pierwszy test, z tym, że oczekuję wyniku pozytywnego ;))
Powodzenia!

Ja w takim wypadku zycze wyniku pozytywnego! :)
Cytat
Chinski_czajnik
Prawdopodobnie jesteś w środku cyklu więc jest duże prawdopodobieństwo, że trafił w dni płodne. Jak dochodzi w Tobie tym gorzej. Zawsze jest ryzyko ciąży.
Taki przykład:
koleżanka uprawiała sex z chłopakiem tydzień przed okresem. Zsunęła im się gumka podczas stosunku. Niestety okazało się, że była w ciąży. Dni płodne mogą występować różnie. Jest ich tylko kilka (mogą to być tylko 4 dni) w ciągu trwania całego cyklu ale, sex bez zabezpieczenia to zawsze ryzyko zajścia. Pamiętaj.

Wiem. Nigdy we mnie nie doszedł. Zawsze zdąza wyjąć

Przecież plemniki mogą być też w wydzielinie przed wytryskiem, to nie jest żadna metoda antykoncepcji. Oby był negatywny.
Cytat
SexiMama
Rozstraja mnie nerwowo "dojrzałość" niektórych dziewczyn, które zamieszczają tutaj posty, z pytaniami o objawy ciąży, uprawiają seks bez zabezpieczeń, a potem jeszcze dodają, że mają nadzieję, że to jednak nie to, bo na dziecko jeszcze mają czas. A Wy nie wiecie skąd się biorą dzieci?

Popieram.

EDIT: Masz szczęście. Jeśli uważasz, że to tylko i wyłącznie Twoja sprawa, to nie dziel się nią na publicznym forum.

To moja sprawa jak uprawiam seks!!! Chcialam tylko zapytac czy moga to byc objawy ciazy i dodałam,ze bym nie chciala!!

Szanuje Wasze zdanie.
Ale zwatpiewam w czytanie ze zrozumieniem.. pisałam juz w paru postach, wiec przypminam jeszcze raz - dajcie sobie spokoj.
Cytat
Miyoshii
Nie przejmuj się komentarzami. Tutaj więcej jest tych negatywnych o cokolwiek byś nie pytała. Będąc w ciąży chciałabym jak najmniejszych objawów, jednak mi nie było to pisane, bo brałam leki, które je niwelowały. Poroniłam. Pół roku temu zaprzestałam leczenie, bo chcę mieć dziecko. Moje problemy zdrowotne na szczęście mogą poczekać. Jednak drugiego poronienia chyba bym nie wytrzymała psychicznie. Dużo informacji, których poszukujemy w internecie wskazuje na ciąże bądź jakieś poważne choroby (w zależności od tego czego szukamy). Jednak najgorsze jest czekanie na wizytę u lekarza, która przynajmniej w moim przypadku trwa ponad pół roku, nawet.
Co do ciąży, nie każdy objaw, który występuje musi od razu wskazywać na ciążę. Ja Ciebie nie krytykuję, jednak uważam, że jeśli ktoś zastanawia się czy jest w ciąży powinien o tym wcześniej pomyśleć i później się o to nie martwić tylko cieszyć, że Wam się udało mieć to wymarzone dziecko, bo wiele osób stara się kilka lat i nie ma efektów z różnych powodów.
Na rozstępy jest sporo specyfików, które mogą w miarę szybkiej reakcji naprawdę dobrze je zniwelować. :) Jest jedna maść bardzo dobra na wszelkie blizny, rozstępy itp, moja siostra ją stosowała na bliznę pooperacyjną sprzed ponad 20 lat a efekt jest bardzo dobry, jeśli chcesz to ją podpytam o nazwę :)

Kochana wierze, ze kiedys bedziesz miała swojego wymarzonego dzidziusia !!! :) I wiem, ze jest wiele par czekajacych na dziecko.. My sie do nich na razie nie zaliczamy :) Wszystko w swoim czasie :)

A jesli chodzi o ten krem do rozstepow - gdybys mogla podpytac, byloby super! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-06 02:05 przez zaczar.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z zajsciem w druga ciążę