Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

objawy ciązy?

05 gru 2013 - 19:32:57

karolka324
Gratulacje!

objawy ciązy?

05 gru 2013 - 19:33:07

może zmieniłaś pigułki

objawy ciązy?

05 gru 2013 - 19:34:51

Cytat
karolka324
Autorko jak tam? :)
(mój test wyszedł pozytywny, ale po czasie :D)

ooo, gratulacje :D :*

objawy ciązy?

05 gru 2013 - 19:36:24

Też tak miałam, rozstępy i ból piersi , bo przytyłam;)

objawy ciązy?

05 gru 2013 - 19:36:53

również jestem ciekawa ;)

objawy ciązy?

05 gru 2013 - 19:37:01

Ja też czekam na 2 kreseczki - ale planowo miesiączkę powinnam dostać 14.12 więc mam jeszcze trochę czasu do jego wykonania ;)
Ale to nie tak łatwo zajść w ciążę jak się wydaje tym które nie miały z tym doczynienia.. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-05 19:39 przez agniecha1502.

objawy ciązy?

05 gru 2013 - 19:49:15

wieczorem tez możesz zrobić to bez roznicy

Cytat
sonia1456
Moim pierwszym objawem ciąży właśnie były rozstępy na piersiach.. Nigdy w życiu ich nie miałam i nagle mi zaczęły wychodzić. Nadwrażliwe sutki... Zrób test :)


tak od razu ci się zrobiły rozstępy w pierwszych trzech miesiącach ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-05 19:50 przez iza9000.

objawy ciązy?

05 gru 2013 - 20:03:01

Cytat
zambezi
karolka324
Gratulacje!

Dzięki dziewczyny, ale to jeszcze nic pewnego - druga kreska pojawiła się po czasie który podał producent (do 10 minut wynik jest wiarygodny, ja miałam po 15), no i zrobiłam go trochę za wcześnie :) więc pewność będzie koło poniedziałku. Ale mam nadzieje, że się potwierdzi :))

Autorkoo!

objawy ciązy?

05 gru 2013 - 20:14:27

I jak ?

objawy ciązy?

05 gru 2013 - 20:15:12

Cytat
zaczar
Cytat
karolka324
Szczerze, nie wyobrażam sobie kompletnie nie chcieć dziecka i się nie zabezpieczać. To już skrajna ignorancja.

Daj znać rano jak test wypadł. Oby w takim razie był negatywny..
(Ja jutro rano robię mój pierwszy test, z tym, że oczekuję wyniku pozytywnego ;))
Powodzenia!

Ja w takim wypadku zycze wyniku pozytywnego! :)
Cytat
Chinski_czajnik
Prawdopodobnie jesteś w środku cyklu więc jest duże prawdopodobieństwo, że trafił w dni płodne. Jak dochodzi w Tobie tym gorzej. Zawsze jest ryzyko ciąży.
Taki przykład:
koleżanka uprawiała sex z chłopakiem tydzień przed okresem. Zsunęła im się gumka podczas stosunku. Niestety okazało się, że była w ciąży. Dni płodne mogą występować różnie. Jest ich tylko kilka (mogą to być tylko 4 dni) w ciągu trwania całego cyklu ale, sex bez zabezpieczenia to zawsze ryzyko zajścia. Pamiętaj.

Wiem. Nigdy we mnie nie doszedł. Zawsze zdąza wyjąć




Niby XXI wiek a taka ciemnota -,- stosunek przerywany nie jest antykoncepcja , co z tego ze zdarzył skoro nie tylko wytrysk moze zapłodnić , wydzielina tez zawiera plemniki zdolne do zapłodnienia.

mi ręce opadły..

objawy ciązy?

06 gru 2013 - 00:32:59

Dziewczyny nie prosilam was o rady i teksty typu "ciemnota", " nie dojrzała", "ręce opadaja", "seksy przerywany to nie antykoncepcja".. Zapytałam tylko czy to mogą byc objawy... Juz w jednym poscie prosiłam o zachowanie niektorych słow dla siebie, bo nie w takowej sprawie pisałam. Dziekuje Wszystkim, za odpowiedzi.. i myslenie o mnie, (nie mialam keidy wczesniej napisac). TEST WYSZEDL NEGATYWNY. Mam nadzieje, ze to prawidłowy wynik.. bo czasem przeciez testy kłamią.. ale poczekam do okresu.

Szkoda, ze pytając i myslac, ze dostane jakie pozytywne odpowiedzi i ze ktos jest ze mną, wiecej dostaje tych negatywnych. To moja indywidualna sprawa, ktora chcialam sie podzielic. I to moja sprawa w jakis sposob ten seks uprawiam. Jak zajdę kiedys w ciąze to będzie moj problem a nie WASZ!!! Ten naród robi się coraz groszy, ludzie coraz bardziej zgorzkniali... Nie wiem czy jest sens radzenia sie na forum kobiecym wiecej razy, no ale wszystkie są takie "dojrzałe" i "mądre"...

Cytat
karolka324
Cytat
zambezi
karolka324
Gratulacje!

Dzięki dziewczyny, ale to jeszcze nic pewnego - druga kreska pojawiła się po czasie który podał producent (do 10 minut wynik jest wiarygodny, ja miałam po 15), no i zrobiłam go trochę za wcześnie :) więc pewność będzie koło poniedziałku. Ale mam nadzieje, że się potwierdzi :))

Autorkoo!
Gratulacje oczywiscie!!! Miejmy nadzieje, ze ciąza sie potwierdzi!! Pozdrawiam przyszłą (juz albo na pewno niedługo) Mamę!!
Cytat
kasiab9444
Też tak miałam, rozstępy i ból piersi , bo przytyłam;)

stosujesz jakies kremy na rozstepy? moze masz jakis ktory dobrze działa i jest godny polecenia?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-06 00:35 przez zaczar.

objawy ciązy?

06 gru 2013 - 00:42:14

kremy do biustu perfecta lub dax są dobre. moja sis używała, gdy jej wyszły takie wielkie czerwone rozstępy, gdy jej piersi szybko urosły. mówiła, że działa i poleca.

objawy ciązy?

06 gru 2013 - 00:48:16

Cytat
ewela_05
kremy do biustu perfecta lub dax są dobre. moja sis używała, gdy jej wyszły takie wielkie czerwone rozstępy, gdy jej piersi szybko urosły. mówiła, że działa i poleca.

dzieki!:)
przytyłam - nawet sporo, wiec ide cwiczyc!!! od dzis zaczynam, musze sie w koncu zabrac za siebie! mam nadzieje, ze szybko się nie poddam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-06 00:54 przez zaczar.

objawy ciązy?

06 gru 2013 - 01:00:44

Nie przejmuj się komentarzami. Tutaj więcej jest tych negatywnych o cokolwiek byś nie pytała. Będąc w ciąży chciałabym jak najmniejszych objawów, jednak mi nie było to pisane, bo brałam leki, które je niwelowały. Poroniłam. Pół roku temu zaprzestałam leczenie, bo chcę mieć dziecko. Moje problemy zdrowotne na szczęście mogą poczekać. Jednak drugiego poronienia chyba bym nie wytrzymała psychicznie. Dużo informacji, których poszukujemy w internecie wskazuje na ciąże bądź jakieś poważne choroby (w zależności od tego czego szukamy). Jednak najgorsze jest czekanie na wizytę u lekarza, która przynajmniej w moim przypadku trwa ponad pół roku, nawet.
Co do ciąży, nie każdy objaw, który występuje musi od razu wskazywać na ciążę. Ja Ciebie nie krytykuję, jednak uważam, że jeśli ktoś zastanawia się czy jest w ciąży powinien o tym wcześniej pomyśleć i później się o to nie martwić tylko cieszyć, że Wam się udało mieć to wymarzone dziecko, bo wiele osób stara się kilka lat i nie ma efektów z różnych powodów.
Na rozstępy jest sporo specyfików, które mogą w miarę szybkiej reakcji naprawdę dobrze je zniwelować. :) Jest jedna maść bardzo dobra na wszelkie blizny, rozstępy itp, moja siostra ją stosowała na bliznę pooperacyjną sprzed ponad 20 lat a efekt jest bardzo dobry, jeśli chcesz to ją podpytam o nazwę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-06 01:01 przez Miyoshii.

objawy ciązy?

06 gru 2013 - 01:03:57

skoro masz takie objawy to chyba powinnas zrobic morfologię, mozesz miec zaburzenia gospodarki hormonalnej, zawsze lepiej sprawdzic czy wszystko jest ok.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z zajsciem w druga ciążę