Obecnie rozmawiamy o:

Znakomita restauracja

gorący temat

FARBA A UTLENIACZ

50 minut temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

objawy ciązy?

04 gru 2013 - 23:49:21

to ja dodaje ten wątek do śledzenia i daj jutro znać ;)

objawy ciązy?

04 gru 2013 - 23:52:06

Cytat
fallenrose
zeby byly rozstepy najpierw sie musza powiekszyc, badz zmniejszyc :) Rozstepy nie powstaja w pierszych dniach ciazy :)

tak myslalam, dlatego wydało mi sie to dziwne.. szczerze sie przyznam ze troche przytyłam, ale najgorsze jest to ze wszystko mi idzie w brzuch i czasem jak na niego patrze to tylko jedna mysl mi przychodzi do głowy -ciaza, a do tego jeszcze te wszystkie dziwne czynniki dookola. i nie moge tez sie za siebie zabrac, potrzebuje mocnego kopa w tyłek, bo juz mi moj facet zaczyna mowic ze mam coraz wiecej wałeczków a ja NIC!!! LEN ze mnie

objawy ciązy?

04 gru 2013 - 23:52:20

Jak się nie zabezpieczasz to wszystko możliwe. Ale równie dobrze może być to objaw owulacji, ja też tak mam wtedy :)

objawy ciązy?

04 gru 2013 - 23:53:51

te rozstepy da sie jeszcze jakos wytlumaczyc, bo przytylam, ale ta wrazliwosc piersi mnie zaczeła martwic bo nie przypominam sobie zebym tak kiedykolwiek miala
i te mysli - co to będzie jak okaze sie ze jednak, mam 22 lata, mieszkamy w wynajmowanym pokoju.. nawet nie wiem gdzie bysmy sie podziali:/ do tego nie wyobrazam sie w roli matki, cholera.. juz dzis powiedzialam swojemu facetowi ze bez gumek ma mnie nie ruszac:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-04 23:57 przez zaczar.

objawy ciązy?

04 gru 2013 - 23:58:18

Prawdopodobnie jesteś w środku cyklu więc jest duże prawdopodobieństwo, że trafił w dni płodne. Jak dochodzi w Tobie tym gorzej. Zawsze jest ryzyko ciąży.
Taki przykład:
koleżanka uprawiała sex z chłopakiem tydzień przed okresem. Zsunęła im się gumka podczas stosunku. Niestety okazało się, że była w ciąży. Dni płodne mogą występować różnie. Jest ich tylko kilka (mogą to być tylko 4 dni) w ciągu trwania całego cyklu ale, sex bez zabezpieczenia to zawsze ryzyko zajścia. Pamiętaj.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-05 00:00 przez Chinski_czajnik.

objawy ciązy?

05 gru 2013 - 00:00:13

Szczerze, nie wyobrażam sobie kompletnie nie chcieć dziecka i się nie zabezpieczać. To już skrajna ignorancja.

Daj znać rano jak test wypadł. Oby w takim razie był negatywny..
(Ja jutro rano robię mój pierwszy test, z tym, że oczekuję wyniku pozytywnego ;))
Powodzenia!

zweryfikowana
Posty: 1.286
Ostrzeżenia: 1/5

objawy ciązy?

05 gru 2013 - 00:01:29

U mnie było tak ;)

1. brak miesiaczki
2. sennosc
3. wymioty , nudnosci

w pierwszych tygodniach raczej nie robia sie rozstepy na piersiach;)

objawy ciązy?

05 gru 2013 - 00:02:19

Cytat
karolka324
Szczerze, nie wyobrażam sobie kompletnie nie chcieć dziecka i się nie zabezpieczać. To już skrajna ignorancja.

Daj znać rano jak test wypadł. Oby w takim razie był negatywny..
(Ja jutro rano robię mój pierwszy test, z tym, że oczekuję wyniku pozytywnego ;))
Powodzenia!

Ja w takim wypadku zycze wyniku pozytywnego! :)
Cytat
Chinski_czajnik
Prawdopodobnie jesteś w środku cyklu więc jest duże prawdopodobieństwo, że trafił w dni płodne. Jak dochodzi w Tobie tym gorzej. Zawsze jest ryzyko ciąży.
Taki przykład:
koleżanka uprawiała sex z chłopakiem tydzień przed okresem. Zsunęła im się gumka podczas stosunku. Niestety okazało się, że była w ciąży. Dni płodne mogą występować różnie. Jest ich tylko kilka (mogą to być tylko 4 dni) w ciągu trwania całego cyklu ale, sex bez zabezpieczenia to zawsze ryzyko zajścia. Pamiętaj.

Wiem. Nigdy we mnie nie doszedł. Zawsze zdąza wyjąć



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-05 00:03 przez zaczar.

objawy ciązy?

05 gru 2013 - 00:06:59

hej, nie chce mi sie czytac wszytskich komentarzy wiec mam nadzieje ze to nie padlo..mam bardzo podobnie..moze nie tyle z rostepami co po prostu nagle zaczelam miewac strasznie wrazliwe piersi....nie wiem jak u CIebie sie sprawdzi ale u mnie wyszedl po prostu problem z hormonami a dokladnie z proliktyna... objaw jest wlasnie baaardzo bolacych piersi..wrazliwych na dotyk i tak dalej...

zweryfikowana
Posty: 1.286
Ostrzeżenia: 1/5

objawy ciązy?

05 gru 2013 - 00:07:33

Seks przerwywany NIE JEST ANTYKONCEPCJĄ !!!! nie gwarantuje braku ciązy

objawy ciązy?

05 gru 2013 - 00:13:15

Cytat
topoli
hej, nie chce mi sie czytac wszytskich komentarzy wiec mam nadzieje ze to nie padlo..mam bardzo podobnie..moze nie tyle z rostepami co po prostu nagle zaczelam miewac strasznie wrazliwe piersi....nie wiem jak u CIebie sie sprawdzi ale u mnie wyszedl po prostu problem z hormonami a dokladnie z proliktyna... objaw jest wlasnie baaardzo bolacych piersi..wrazliwych na dotyk i tak dalej...

ale mnie nie bolą piersi tylko mam wrazliwe, jak sie sama dotkne to nic mi nie jest, tylko jak mnie chlopak dotknie - nie wiem wlasnie dlaczego tak jest. on sie smieje ze tak na mnie działa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-05 00:13 przez zaczar.

objawy ciązy?

05 gru 2013 - 00:15:24

nom..mnie tez nie bola jak sie sama dotkne...;)

objawy ciązy?

05 gru 2013 - 00:17:05

brak okresu ;)
jak sie nie che dziecka to trzeba miec rozum i sie zabezpieczac a nie pukasz sie a potem czy ja jestem w ciazy pomysl troche jak dorosly czlowiek dla mnie jestes nie dojrzala



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-05 00:22 przez monikad1111.

objawy ciązy?

05 gru 2013 - 00:20:15

Cytat
tamii20
Seks przerwywany NIE JEST ANTYKONCEPCJĄ !!!! nie gwarantuje braku ciązy
Jest, tylko najmniej skuteczną.

objawy ciązy?

05 gru 2013 - 14:14:42

Może to wydać się śmieszne, ale ja na samym początku przeczuwałam ciążę. Zaczęłam się strasznie denerwować, potem nie dostałam okresu i już sama wtedy nie wiedziałam czy to z tych nerwów(wmawiania sobie) mi się spóźnia czy jest w ciąży. Zrobiłam test ciążowy gdzie wyszły dwie kreski, z tym, że ta druga była strasznie niewidoczna. Pojechałam następnego dnia do prywatnego ginekologa, który bez badań, stwierdził początek ciąży :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prawdopodobna ciąża?