Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zaokrąglone podbrzusze. ;/

04 gru 2013 - 17:11:36

Hej dziewczyny . Od pewnego czasu mam problem z zaokrąglonym podbrzuszem. Poza tym bolały mnie piersi przez pewien czas ale teraz przestały. Myślałam , że to może być ciąża, ponieważ tydzień przed oczekiwaną miesiączką wystąpiło brązowe plamienie a od razu po nim zaczął się okres (5 dni przed terminem, na ogół zawsze był regularnie). Zrobiłam test ciążowy, lecz wynik wyszedł negatywny .. na wizytę u gin muszę czekać jeszcze tydzień a bardzo się boję , że mogą to być problemy z jajnikami . Pomóżcie .. ;/
zapomniałam dodać , że piersi są spuchnięte ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-04 17:13 przez karolina126ab.

Zaokrąglone podbrzusze. ;/

04 gru 2013 - 17:17:27

a nie jesteś teraz przed okresem? mi tez brzuch wywala przed okresem bo woda się zatrzymuje mnie "wzdyma" i tak cały tydzień przed miesiączką ;)

albo zrob drugi test?

zweryfikowana
Posty: 958
Ostrzeżenia: 1/5

Zaokrąglone podbrzusze. ;/

04 gru 2013 - 17:17:43

to skoro masz wizyte za tydzień to czekaj
nikt Ci tutaj za bardzo nie pomoże
no chyba że jest tu jakiś ginekolog

Zaokrąglone podbrzusze. ;/

04 gru 2013 - 17:19:10

a może powtórz test?

Zaokrąglone podbrzusze. ;/

04 gru 2013 - 17:25:28

Cytat
kara2606
a nie jesteś teraz przed okresem? mi tez brzuch wywala przed okresem bo woda się zatrzymuje mnie "wzdyma" i tak cały tydzień przed miesiączką ;)

ja też tak mam przed miesiączką brzuch 4 razy większy... masakra

niezweryfikowana
Posty: 457
Ostrzeżenia: 3/5

Zaokrąglone podbrzusze. ;/

05 gru 2013 - 14:15:28

Tak jest przed miesiączką ponieważ w organizmie zatrzymuje się woda. Z wiekiem w sumie odczuwam to coraz bardziej i też puchnę jak mały miś polarny, ale cóż zrobić :)
Zawsze możesz starać się jeść produktu ułatwiające pozbywanie się wody z organizmu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

objawy ciązy?