Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny, okres zaczął mi się 2 tygodnie temu i powinien skończyć już dawno, ale niestety nie skończył..nie krwawię tak jak przy pierwszych dnach, mam tak zwaną "końcówkę" (wiecie o co mi chodzi) tylko, że ta końcowka okresu trwa juz ponad tydzień. Mam 20 lat i nigdy nie byłam u ginekologa, wiem że powinnam iść, ale jak na razie ciężko u mnie z urlopem w pracy. Czy tak się czasem zdarza, że okres trwa 2 tygodnie (nie wiem kiedy przestanie) czy to jakaś choroba? Z góry dziękuję za rady..

masz mamę ? i chyba będziesz mogła zrobić termin u lekarza i wziać na ten dzień wolne lub się z kims zamienić hmmm ?

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

Coś jest nie tak - polecam wizytę u ginekologa. Mój trwa 3 dni :D

no napewno to nie jest normalne, dlatego idz do lekarza i wtedy zobaczysz co ci powie, zawsze możesz iść prywatnie, dopasuje ci godzinę wizyty tak, żeby ci pasowało.

Cytat
igulineczka
Coś jest nie tak - polecam wizytę u ginekologa. Mój trwa 3 dni :D

mój też:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-19 19:55 przez dotax1.

Cytat
basia150609
masz mamę ? i chyba będziesz mogła zrobić termin u lekarza i wziać na ten dzień wolne lub się z kims zamienić hmmm ?

Nie rozmawiam niestety z mamą i nie zainteresowałaby się tym. Cięzką sytuację mamy w pracy, ale będę musiala cos wymyslic. Po prostu juz chcialabym sie przygotowac teraz, czy jest sie czego bać :/

Na wizycie u lekarza prosisz o zaświadczenie o odbyciu wizyty i pracodawca grzecznie powinien Ci to uwzględnić :)

radze isc szybciutko do ginekologa to nie jest normalne

My niestety nie pomozemy ;/ Lekarz pozostaje bo to moze byc cos powaznego...

No to idź choćby prywatnie,po pracy.Bo to co opisujesz powinno cię zaniepokoić.Co to jest powie tylko lekarz.

Na pewno coś jest nie tak no i dziewczyny z szafy ginekologiem nie sa. Lekarze znaja sie na tym najlepiej bo po badaniach ci pomoga. My mozemy gdybac i cie tylko wystraszyc niepotrzebnie

Okres nie powinien tyle trwać, jeśli się tak dzieje to musisz iść do lekarza, bo to mogą być objawy jakiejś choroby.

Dziewczyno powinnaś najszybciej umówić się na wizytę do lekarza! To co opisałaś nie jest normalne... Pamiętaj, zdrowie jest najważniejsze.

idź prywatnie, bo to nie jest normalne

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

plastry evra- gafa