Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

3 minuty temu

dieta organizacja

18 minut temu

przestrzeganie diety

35 minut temu

zalety diety pudełkowej

50 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 17:54:24

Witajcie!
Mam kobiecy problem. Miałam dostać okres 1maja, więc spóźnia się już 18 dni (ciąża wykluczona).
29 maja mam osiemnastkę i boję się, że będę musiała ją przeżyć z okresem, czego baardzo nie chcę. Pół roku temu brałam tabletki anty, ale przestałam i zostały mi jeszcze 2sztuki. Czy jeśli wezmę te dwie tabletki to po nich wystąpi krwawienie z odstawienia? Bo jeśli wzięłabym je dzisiaj i jutro a za 5 dni dostała okres to akurat dzień przed imprezą by się skończył.
Wiem, że to nie za dobre dla organizmu, ale jestem zdesperowana ;c
Robiła tak może któraś z Was?

zweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 17:57:31

Słyszałam (sprawdziłam) , że dobre jest moczenie nóg w gorącej wodzie przez 30 min, szczerze po 2 dniach dostałam :D

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 17:57:34

idź do lekarza a nie kombinujesz. jasne, że żadna z nas tak nie robiła (mam nadzieję)

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:00:32

Cytat
kasiurek
idź do lekarza a nie kombinujesz. jasne, że żadna z nas tak nie robiła (mam nadzieję)

taak na pewno się dostanę teraz do lekarza, poza tym lekarz mi da Luteinę, która działa po tygodniu i okres mi się wpakuje w sam środek imprezy.

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:03:33

Cytat
amelitanka
Cytat
kasiurek
idź do lekarza a nie kombinujesz. jasne, że żadna z nas tak nie robiła (mam nadzieję)

taak na pewno się dostanę teraz do lekarza, poza tym lekarz mi da Luteinę, która działa po tygodniu i okres mi się wpakuje w sam środek imprezy.
walić zdrowie-impreza najważniejsza ;I

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:03:54

ja ostatnio tez tak mam -juz drugi mc -najpierw spoznila sie 2 tyg a teraz 1,5 tyg a zawsze mialam regularnie-mi pomaga czerwone wino-podnosi cisnienie i poprawia ukwienie dziala na przyspieszenie okresu,goraca kapiel tez czasem pomaga i intensywny wysiłek

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:05:19

Po pierwsze nie powinno się odstawiać tabletek w trakcie ich brania bo się rozregulowuje cykl i mogą się pochrzanić hormony. I pewnie to się stało u Ciebie. Nie wiem co ci przeszkadza okres w imprezie ??? w picu,jedzeniu i tańczeniu to nie przeszkadza.

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:05:46

Cytat
oryginal
Cytat
amelitanka
Cytat
kasiurek
idź do lekarza a nie kombinujesz. jasne, że żadna z nas tak nie robiła (mam nadzieję)

taak na pewno się dostanę teraz do lekarza, poza tym lekarz mi da Luteinę, która działa po tygodniu i okres mi się wpakuje w sam środek imprezy.
walić zdrowie-impreza najważniejsza ;I

noo jasne, bo w wieku 18 lat nieregularny okres to straszna choroba!
Cytat
klasiula
Po pierwsze nie powinno się odstawiać tabletek w trakcie ich brania bo się rozregulowuje cykl i mogą się pochrzanić hormony. I pewnie to się stało u Ciebie. Nie wiem co ci przeszkadza okres w imprezie ??? w picu,jedzeniu i tańczeniu to nie przeszkadza.

bardzo komfortowo bym się czuła tańcząc z podpaską w sukience co chwilę się stresując, czy nie przecieknę.
Poza tym to domówka z nocowaniem, a mam chłopaka, więc TAK przeszkadza.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-18 18:07 przez amelitanka.

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:09:41

Cytat
amelitanka

bardzo komfortowo bym się czuła tańcząc z podpaską w sukience co chwilę się stresując, czy nie przecieknę.
Poza tym to domówka z nocowaniem, a mam chłopaka, więc TAK przeszkadza.

Twój chłopak nie wie, że miewasz okres? W końcu się dowie, im wcześniej tym lepiej.

A pieluchy mają swoją alternatywę

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:10:08

Po co podpaski? Od tego są tampony i ewentualnie dajesz wkładkę -gdyby coś przeciekło i po sprawie.Pij czerwonewino-moze przyspieszy okres,goraca kapiel i cwiczenia

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:11:58

Cytat
7medeis
Cytat
amelitanka

bardzo komfortowo bym się czuła tańcząc z podpaską w sukience co chwilę się stresując, czy nie przecieknę.
Poza tym to domówka z nocowaniem, a mam chłopaka, więc TAK przeszkadza.

Twój chłopak nie wie, że miewasz okres? W końcu się dowie, im wcześniej tym lepiej.

A pieluchy mają swoją alternatywę

ech te zabawne szafiarki ;c
nie mogę używać tamponów.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:12:36

Cytat
amelitanka


bardzo komfortowo bym się czuła tańcząc z podpaską w sukience co chwilę się stresując, czy nie przecieknę.
Poza tym to domówka z nocowaniem, a mam chłopaka, więc TAK przeszkadza.

są tampony,a skoro to domówka to łazienkę masz blisko wystarczy regularnie wymieniać. a chłopak co ci w tym przeszkadza ? będzie spał z nosem w twojej muszelce ? czy co ?
normalne,że kobieta ma okres i chyba o tym wie.

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:14:35

Cytat
klasiula
Cytat
amelitanka


bardzo komfortowo bym się czuła tańcząc z podpaską w sukience co chwilę się stresując, czy nie przecieknę.
Poza tym to domówka z nocowaniem, a mam chłopaka, więc TAK przeszkadza.

są tampony,a skoro to domówka to łazienkę masz blisko wystarczy regularnie wymieniać. a chłopak co ci w tym przeszkadza ? będzie spał z nosem w twojej muszelce ? czy co ?
normalne,że kobieta ma okres i chyba o tym wie.

dobra, uświadomię Was, jest coś takiego jak S-E-K-S ;)))
jak nie umiecie odpowiedzieć na pytanie, czy tak wywołam okres,to nie wiem po co piszecie.
tamponów używać nie mogę, co też już pisałam.

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:14:58

Cytat
amelitanka
bardzo komfortowo bym się czuła tańcząc z podpaską w sukience co chwilę się stresując, czy nie przecieknę.


no to załóż tampona. będzie ci wygodniej. możesz dorzucić do tego wkładkę, jak coś się zacznie "dziać" to poczujesz i zdążysz zareagować przed plamą.

Cytat
amelitanka
Poza tym to domówka z nocowaniem, a mam chłopaka, więc TAK przeszkadza.

no i co z tego że masz chłopaka? naprawdę, wiele z nas ma :D a okres to naturalna sprawa, więc nie wiem czemu miałby we wspólnym spaniu przeszkadzać, najwyżej będzie bez seksu jeśli o to chodzi ale bez przesady żeby o to się rozbijać...

nie masz pewności że ten okres przyjdzie na imprezę. z hormonami nie ma co kombinować... co najwyżej możesz popróbować z czerwonym winem czy gorącą kąpielą

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:16:09

też miałam ostatnio ten problem, podobno pomaga gorąca kąpiel, i aspiryna, która rozrzedza krew.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tabletki anty:'(