Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

infekcja pochwy?

18 kwi 2013 - 19:57:35

cześć dziewczyny. słuchajcie mam mały problem. w wakacje nabawiłam się grzybicy pochwy i zapalenia pęcherza. byłam u lekarza i przeszło ale w październiku gdy zaczęłam jeździć autobusem na uczelnię to znów dostałam zapalenia, lekarz przepisał gynalgin który wybrałam i za wiele nie pomogłam i kurowałam się domowymi sposobami. przeszło na krótki czas i później znów się zaczęło i znów teraz mi się nawróciło. byłam u lekarza juz dwa razy bo juz tak mnie wszystko tam bolało że nie mogłam wyrobić i przepisał mi lactovaginal i cipronex na pęcherz bo od furaginum dostałam uczulenia. za drugim razem na kontroli przedłużył ten cipronex. wybrałam tabletki i nic znów nie dało. boli mnie w środku w pochwie i w brzuchu po lewej stronie podczas współżycia z moim narzeczonym. dodatkowo jakoś napuchły mi wargi sromowe, nie mogłam się w ogóle dotknąć i miałam tam drobne krostki ale to chyba przez podpaski bo miałam okres. i jeszcze oprócz tego jakby mało było zaczęły mnie męczyć wzdęcia i gazy, źle pracują mi jelita mimo że biorę espumisan to nic nie pomaga ;/ czytałam że takie objawy są przy torbieli jajnika. mogłaby wypowiedzieć się któraś z Was która miała właśnie torbiel? proszę o pomoc bo już nie daję rady ;( w dodatku mój lekarz będzie dopiero w przyszłym tygodniu a do innego muszę czekać około 2 tygodni ;/ z góry dziękuję za pomoc :) P.S. proszę o przeniesienie wątku jeśli źle umieściłam

infekcja pochwy?

18 kwi 2013 - 19:59:55

zapisz się do innego na wszelki wypadek.

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 1/5

infekcja pochwy?

18 kwi 2013 - 20:02:18

Ja wiem tyle, że jak moja koleżanka miała takie problemy z pęcherzem to tylko Urofuraginum jej pomogło. Żadne antybiotyki. A też łaziła po lekarzach i nabrała milion różnych. Może spróbuj. Na pewno musisz coś na to poradzić, bo to niebezpieczne na dłuższą metę. Próbuj. ;D

infekcja pochwy?

18 kwi 2013 - 20:05:53

no ale po urofuraginum i zwykłym furaginum dostałam uczulenia, spuchłam cała i musiałam dostać zastrzyk odczulający ;/;/

infekcja pochwy?

18 kwi 2013 - 20:06:12

Nie wiem jak Ci mogę pomoc co do infekcji , grzybicy to polecam : Clotrimazolum to maść , którą możesz kupić bez recepty mi pomogła i dodatkowo stosowałam mieszankę ziołową do przemywania Vagosan :)

infekcja pochwy?

18 kwi 2013 - 20:07:14

to nie mozesz sie zapisac do innego lekarza wczesniej? skoro to pilne to chyba wypadałoby...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-18 20:07 przez kashvi.

infekcja pochwy?

18 kwi 2013 - 20:08:44

Koniecznie zmień lekarza.

infekcja pochwy?

18 kwi 2013 - 20:09:35

spróbuj pochodzić do kilku lekarzy, czasem jest tak, że jak lekarz uprze się na jedno to cały czas Cię na to leczy, a może się okazać, że powinnaś się leczyć zupełnie na coś innego. Moja znajoma ma zaufaną panią ginekolog i zawsze do niej chodziła, ale, ze się przeprowadziła to i znalazła lekarza w pobliżu miejsca zamieszkania i robiąc cytologie lekarz stwierdził u niej raka, tak się przestraszyła, że kilka dni później już siedziała u swojej zaufanej doktorki oddalonej od jej miejsca zamieszkania 150km i jak się okazało, żadnego raka nie miała, a teraz jest mamusią wspaniałej dziewczynki :)

Cytat
paulyna11
Nie wiem jak Ci mogę pomoc co do infekcji , grzybicy to polecam : Clotrimazolum to maść , którą możesz kupić bez recepty

polecam jeszcze azulan, rozcieńcza się z wodą i przemywa podrażnione miejsca



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-18 20:11 przez shave.

infekcja pochwy?

18 kwi 2013 - 20:11:59

przecież napisałam że byłam u mojego lekarza 2 razy bo kazał na kontrolę przyjść i wybrałam tabletki chciałam iść bo jutro przyjmuje i nie trzeba wcześniej się rejestrować a się okazało że nie będzie go jutro bo chciałam iść i mu powiedzieć żeby w końcu coś zrobił z tym jakieś badania czy coś bo pół roku się już z tym męczę co jest trochhę lepiej to znów wraca.. chyba mi zosatje jedynie wizyta prywatna tyle że kasy teraz nie mam bo się na leki wytraciłam heh.
a clotrimazolum stosuję i pomogło tylko na te krostki bo jest ich mniej

infekcja pochwy?

18 kwi 2013 - 20:14:40

Cytat
jaska18
przecież napisałam że byłam u mojego lekarza 2 razy bo kazał na kontrolę przyjść i wybrałam tabletki chciałam iść bo jutro przyjmuje i nie trzeba wcześniej się rejestrować a się okazało że nie będzie go jutro bo chciałam iść i mu powiedzieć żeby w końcu coś zrobił z tym jakieś badania czy coś bo pół roku się już z tym męczę co jest trochhę lepiej to znów wraca.. chyba mi zosatje jedynie wizyta prywatna tyle że kasy teraz nie mam bo się na leki wytraciłam heh.
a clotrimazolum stosuję i pomogło tylko na te krostki bo jest ich mniej

To pójdź do INNEGO lekarza, skoro ten nie potrafi dobrać odpowiednio leków i Cię wyleczyć.

infekcja pochwy?

18 kwi 2013 - 20:20:45

po pierwsze odłóż współżycie na jakiś czas!

bo możesz/mogłaś zarazić mężczyznę, być może będzie przechodził bezobjawowo i za każdym razem będzie Cie zarażał spowrotem i tak w koło macieju.

Twoj lekarz powinien przepisać zarówno leki na infekcje dla Ciebie jak i maść dla Twojego mężczyzny, który może być "cichym" nosicielem

infekcja pochwy?

18 kwi 2013 - 20:25:45

Cytat
ktomz
Twoj lekarz powinien przepisać zarówno leki na infekcje dla Ciebie jak i maść dla Twojego mężczyzny, który może być "cichym" nosicielem
powiedzcie to mojemu facetowi -.- jak mu o takiej ewentualności powiedziałam to mnie wyśmiał i od tamtej pory się z nim nie kocham choćby nie wiem jak bardzo nalegał. ale cóż.

infekcja pochwy?

18 kwi 2013 - 20:32:45

idź do prywatnego ginekologa. Ja chodziłam wiele razy na kasę chorych i dawał mi tylko jakieś tabletki, które nic nie pomagały.. Poszłam w końcu prywatnie i okazało się, że mam właśnie torbiele.
Jeśli teraz chodzisz do prywatnego to może idź do innego ? ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy pochwa wróci do normy?