Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lesinelle ma taki sam skład i dawkę substancji aktywnych do Vibin mini, tak wiec mogłabys rozpocząć juz nowe opakowanie Vibinu mini. W razie czego na ulotce jest napisane jak zacząć jego stosowanie w przypadku zmiany z innego leku. Nie wiem czemu lekarz kazał Ci zrobić przerwę.

ja mialam te proszki, ale po nich spadlo mi libido, watroba mnie często bolala, oraz mialam suchosc pochwy. teraz mam inne wiec zobaczymy ;)

Witam ile płącisz za tabletki Vibin,bo słyszałąm,ze są apteki w ktorych idzie je kupic poniżej 10 zł ale niestety nie wiem jakie....

ja też słyszałam, że są promocje na te tabletki ale nie potrafię znaleźć w necie :( ale nie ukrywam, że nawet regularna cena mnie nie odstrasza ponieważ teraz wydaję ok 20zł a nie 50zł jak wcześniej

podobno mozna je dostac w Aptece Słonecznej :) jutro sie przekonam

W niektorych aptekach promocje na Vibin sa niesamowite. Nic tylko biec do lekarza po recepte zeby miec zapas. Niestety w warszawie chyba nie ma apteki slonecznej:( A moze? Ktos wie?

Nie uzywalam ich, mysle ze moze Ci w tej sprawie pomoc wyszukiwarka :P

ja mialam kiedys harmonet- przytylam prawie 10kg, na szczescie wszystko ze mnie zeszlo 2 miesiace po ich odstawieniu. Poza tym bylam bardzo humorzasta i mialam tkliwe piersi. Pozniej bralam yasminelle a obecnie yaz. Wszystko ok tylko ta cena:O

A i zawsze przez pierwsza dwa opakowania mialam brazowawy sluz.

No wlasnie na stronie nie ma informacji zeby miala by jakas byc. Ale moze, gdyby informacje byly by nie aktualne, a komus rzucila by sie w oczy:P

anna903
Vibin mini ma ten sam sklad co Yaz, a sa duzo tansze. Pogadaj z lekarzem.

Dziewczyny nawet nie wiecie jak wam zazdroszczę, że możecie kupić vibin w tak niskiej cenie. Chodziłam po aptekach u mnie w miasteczku , ale niestety nie ma takich promocji;/ może jak odwiedzę Kielce to tam znajdę niższe ceny. pozdrawiam;)

nalazłam wczoraj w sklepie Play aplikacje ( ja z niego ściągam dodatki nie wiem jak jest w innych modelach telefonu) przypominającą o przyjęciu tabletki!! Nazywa się różowe lusterko Mam tu przypominajkę. To znaczy można ustawić dzwonek na godzinę o której przyjmuje tabletkę. Ale tez pokazuje która tabletkę powinnam wziąć. Kiedy zaczynam nowe opakowanie itd. Jest ulotka i w razie awarii zawsze ma się przy sobie (jeżeli ma się telefon oczywiście:). Lusterko i takie tam inne babskie dodatki:P

Cytat
asienka20
Cytat
monita1308
Witam :) mam do sprzedania dwa opakowania Vibin Mini cena 50 zl!!


Raport poleciał!
monita ja chętna ! :D

Ja stosuje inne, ale każdy organizm inaczej reaguje. Naczytałam się takich rzeczy o moich tabletkach, że powinnam już dawno umrzeć, a tu żadnych skutków ubocznych.
Tego jakie i czy w ogóle u Ciebie wystąpią nie da się określić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co myslicie?