Obecnie rozmawiamy o:

Dobry barber w Rzeszowie

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Boląca pierś

15 sty 2013 - 11:43:45

mialam tak. Bylam u niejednego lekarza i zaden nic nie wiedzial. slyszalam tylko ze nic groźnego. zaproponowali mi biopsje, jak narazie ból ustał na kilka miesiecy , biopsji nie robilam bo sie po prostu boję

Boląca pierś

15 sty 2013 - 11:46:07

:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-19 08:32 przez paolka5000.

Boląca pierś

15 sty 2013 - 11:51:59

Miałam ten sam problem.
LEkarz powiedział mi,że to może byc jeden z objawów dni płodnych,albo tego, że pierś nadal rośnie i się kształtuje.
Wieć nie ma się co nakręcac,ale dla spokoju idź na tą wizytę.

Mam nadzieję,że to nic poważnego.
Zdrowia życzę;P

Boląca pierś

15 sty 2013 - 11:53:36

Miałam kiedyś podejrzenie o niedoczynność tarczycy ponieważ wyniki niby wyszły na początku poniżej normy ale lekarz kazał mi je powtórzyć i te drugie już niby mieściły się już w normie. No i na tym się skończyło. Po niedoleczonej infekcji w dzieciństwie (ponieważ wychowywałam się bez matki i tata nie dbał o zdrowie tak jak ja teraz) też miałam problemy z płócami ponieważ mam na nich zrosty i bolą przy każdym przeziębieniu. więc może mój organizm jest jakiś słaby i też może to być po jakiejś infekcji jak to pisała "lasdeszczowy"
Pierś nie boli mnie w związku z miesiączką bo już zwróciłam na to uwagę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 11:56 przez agniecha24111990.

Boląca pierś

15 sty 2013 - 12:04:08

Ja tez kiedys miałam podobny ból ale przez krótki czas, tylko, ze u mnie okazało się, ze to po prostu wezły chłonne, zaziębiłam się i tak sie zrobiło, wizyta u lekarza dobrze Tobie zrobi tak jak i mi pomogło, więc nie warto zwlekac, zasem warto byc nadgorliwym w takich sprawach niz potem stukac sie głowe, ze czemu od razu z tym nie poszłam !!

Boląca pierś

15 sty 2013 - 12:14:03

często boli pierś lub obie przez tabletki anty lub zbliżający się okres. ale usg piersi nie zaszkodzi.

Boląca pierś

15 sty 2013 - 12:32:28

dzieki za odpowiedzi w piątek po wizycie u lekarza dam znać co mi powie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przed okresem