Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

sklep detailingowy

6 minut temu

kosmetyki samochodowe

51 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Boląca pierś

15 sty 2013 - 11:15:25

Witam,
kilka miesięcy temu pojawił się u mnie ból piersi w okolicach dołu pachowego. Na początku pomyślałam że to może być od niedopasowanej bielizny. Początkowo ten ból był krótki ale teraz boli mnie już prawie przez cały miesiąć. Nie jest to ból nie do wytrzymania lecz taki kłójący i tylko przy naciśnięciu. Czuję tam zgrubienie ale te zgrubienie miałam od dawna i nie wydaje mi się żeby to było jakieś groźne zgrubienie. (może to węzły chłonne) Nie chcę się nakręcać że to rak. Dodam że już umówiłam wizytę u lekarza.
Może mial ktoś podobne ojawy? Co to może być?

Boląca pierś

15 sty 2013 - 11:17:46

moja siostra miała cos podobnego i miała to wycinane:(

niezweryfikowana
Posty: 204
Ostrzeżenia: 1/5

Boląca pierś

15 sty 2013 - 11:17:49

kilka miesięcy temu? czemu bagatelizujesz problem a nie póojdziesz do lekarza?????????
masakra,a potem sie dziwią że maja raka itp bo za póżno wykyryt,a czyja wina?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 11:18 przez motylek20maj.

Boląca pierś

15 sty 2013 - 11:19:06

ja miałam tak dwa lata temu, po badaniu okazało się,że mam torbiele w lewej piersi małe, rok później z lewej znikły były na prawej, teraz co kilka m-cy chodzę na usg piersi kontrolie się badać

Boląca pierś

15 sty 2013 - 11:23:24

O_o

Boże, mam to samo. Boli mnie lewa pierś, kiedyś bolała ale na kilka miesięcy ustało. Teraz znowu. Może to przez zbliżający się okres?

Boląca pierś

15 sty 2013 - 11:23:33

Nie wiem dlaczego dalej zwlekasz i się zadręczasz zamiast iść do lekarza , zrobić badania i dowiedzieć się co to może być .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 11:23 przez adrianna_k30.

Boląca pierś

15 sty 2013 - 11:25:28

Kilka miesięcy temu nie znaczy że to było pół roku temu lecz dwa trzy miesiące temu i zabolało i przestało więc z byle czym nie będę biegła do lekarza. I akurat wtedy dostałam nowy biustonosz od mężą który nie bardzo mi pasował i pomyślałam że to od tego że ten biustonosz był trochę za ciasny. I dodam że ja akurat nie jestem osobą która nie dba o zdrowie.
Do lekarza umówiłam się już po świętach ale oczywiście są takie kolejki że aż w piątek mam wizytę (Polska).
Wizytę u lekarza umówiłam już po świętach ale są takie kolejki że dopiero w piątek mam tę wizytę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 11:31 przez agniecha24111990.

Boląca pierś

15 sty 2013 - 11:30:32

Do lekarza na pewno trzeba iść tylko do jakiegoś dobrego, który wszystko Ci wytłumaczy. Nie ma się też co nakręcać i pobudzać wyobraźnię i nerwy już spokojnie zaczekaj na wizytę. Może to być zapalenie węzła i po antybiotyku przejdzie! Bądź dobrej myśli i daj znać co lekarz zdiagnozował!
Pozdrawiam i powodzenia!

Boląca pierś

15 sty 2013 - 11:32:11

Może to tylko zwykła torbiel, lubią się robić w takich miejscach i wraz ze wzrostem coraz bardziej dają o sobie znać.

Boląca pierś

15 sty 2013 - 11:32:20

też mnie tak cycki kiedyś bolały i przestało i jakoś nic mi nie jest :D a zaczęły boleć dawno temu, chyba ze dwa lata wstecz... moja mama ma mastopatyczne piersi, ja pewnie też tak będę miała. Jak się człowiek nakręca, to wszystko go boli, a pewnie masz jakieś torbieliki, które są częste u kobiet :D idź do lekarza, to się uspokoisz

Boląca pierś

15 sty 2013 - 11:33:53

Również odczuwałam podobny ból, z tym, ze dość dużo ćwiczyłam. Lekarz po badaniu stwierdził, że to właśnie przez ćwiczenia, jednak ja nie wyczuwałam żadnych zgrubień w piersi. Może również ostatnio ćwiczysz?

Boląca pierś

15 sty 2013 - 11:35:10

do lekarza umówiłam się już po świetach ale są takie kolejki że dopiero w piątem mam wizytę.
Kiedyś faktycznie dużo ćwiczyłam ale ostatnio nie robię nic męczącego nie licząc opieki nad dzieckiem no ale jakoś szczególnie męczące to dla mnie nie jest.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 11:40 przez agniecha24111990.

Boląca pierś

15 sty 2013 - 11:36:33

Powinnaś jak najszybciej wybrać się do lekarza, który zrobi dodatkowe badania oraz postawi odpowiednią diagnozę. W każdym razie, głowa do góry! Nie ma co się martwić, przed czasem :)

Boląca pierś

15 sty 2013 - 11:36:41

kiedyś bolała pierś i cała pacha, ramię, w okolicach ramienia zaczął rosnąć mi guzek, okazało się, że to dermatofibroma. Nie powinno jednak to boleć, ale ból i tak promieniował. Wycięłam, blizna jest i czasem boli.
A też myślałam, że coś mam z piersią.
Tak czy siak zbadaj to koniecznie i nie martw się na zapas, pewnie to nic groźnego ;)

Boląca pierś

15 sty 2013 - 11:38:59

Powodów może być wiele: węłzły chłonne po źle wyleczonej infekcji, węzly chłonne ot tak, ęzły powiększone jako ognisko raka, może to być niedoczynność tarczycy, zapalenie przyczepów żebrowych, a nawet BRAK MAGNEZU. Chorób jest wiele, a Twoja pierś jedna i wątpię by wszystko ją dopadło :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przed okresem