Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pierwsze objawy ciąży

07 sty 2013 - 12:42:45

W pierwszej ciąży zgaga i spóźniający się okres, zmęczenie i nadmierny apetyt. W drugiej ciąży czyli teraz ;) od kilku dni po zapłodnieniu częstsze korzystanie z toalety, zgaga, ból brzucha, podwyższona temperatura, nabrzmiałe piersi, zmęczenie, skoki raz ciepła raz zimna, zasłabnięcia, duszności, mdłości ale tylko przez pierwsze dwa tygodnie od zapłodnienia, senność w ciągu dnia, problemy z zaśnięciem w nocy, czasem pojawiały się też bóle głowy. Na szczęście wszystkie te dolegliwości minęły poza sennością ;) a jestem dopiero w 7 tyg ciąży! Pozdrawiam dziewczyny!

Pierwsze objawy ciąży

07 sty 2013 - 12:53:49

Senność :)

Poza tym czułam się ciągle jak przed okresem, pobolewał brzuch. A że byłam wtedy za granicą myślałam że spóźnia się miesiączka z powodu zmiany klimatu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 12:54 przez Evans18.

Pierwsze objawy ciąży

07 sty 2013 - 13:00:29

zrób test to będziesz wiedziała czy jesteś czy nie. Objawy innych dziewczyn nie odpowiedzą Ci na to pytanie. Nawet jeśli się boisz to i tak fakt jest faktem i nic tego nie cofnie.
Ja miałam już dwójke w tym drugie roczne i okazało się że jestem w trzeciej.Wpadka. Na początku myślałam że się zabiję, bo już nie planowałam trzeciego dziecka ale później jakoś doszłam do siebie a później to już się nawet zaczęłam cieszyć. Dzisiaj synek ( dwie córki plus syn:) ma ponad rok i jest cudny. Nie żałuję i myślę że tak musiało być.


A objawy: ból brzucha, skurcze, wymioty, senność, ból głowy, chronincze zmęczenie, humory, zachcianki typu prawie zgnite pomarańcze, jabłka, banany itd,.nadwrażliwośc na zapachy: perfumy, jedzenie, kawa - to było straszneeee, już nie mówiąc jak w trzeciej ciązy musiałam przewijać to małe roczne o bosheeeee......i tak do ok 3 miesiąca, potem luz...a potem opuchnięte nogi i ręce itd. same atrakcje...wymieniac dalej:)?

Pierwsze objawy ciąży

07 sty 2013 - 13:03:14

Cytat
crazymary
zrób test to będziesz wiedziała czy jesteś czy nie. Objawy innych dziewczyn nie odpowiedzą Ci na to pytanie. Nawet jeśli się boisz to i tak fakt jest faktem i nic tego nie cofnie.
Ja miałam już dwójke w tym drugie roczne i okazało się że jestem w trzeciej.Wpadka. Na początku myślałam że się zabiję, bo już nie planowałam trzeciego dziecka ale później jakoś doszłam do siebie a później to już się nawet zaczęłam cieszyć. Dzisiaj synek ( dwie córki plus syn:) ma ponad rok i jest cudny. Nie żałuję i myślę że tak musiało być.


A objawy: ból brzucha, skurcze, wymioty, senność, ból głowy, chronincze zmęczenie, humory, zachcianki typu prawie zgnite pomarańcze, jabłka, banany itd,.nadwrażliwośc na zapachy: perfumy, jedzenie, kawa - to było straszneeee, już nie mówiąc jak w trzeciej ciązy musiałam przewijać to małe roczne o bosheeeee......i tak do ok 3 miesiąca, potem luz...a potem opuchnięte nogi i ręce itd. same atrakcje...wymieniac dalej:)?


Ja pytam z ciekawośći :)
Nie boję sie że jeste w ciąży :) Poprostu chętnie dowiem się na przyszłość :)

Pierwsze objawy ciąży

07 sty 2013 - 13:06:43

Cytat
BeatkaGG23
Cytat
mysia_84
ja wolę nie wspominać bo to jak z" trudnych spraw" hehe ciąże bezobjawowe no chyba że ból brzucha jak na okres

To znaczy że niewiedziałaś że jestes w ciąży ??
hehe no...w 1 się dowiedziałam w 14 tyg ale niestety 2 dni później poroniłam, w 2 byłam 2 razy z bólem na izbie przyjęć w opolu i lekarz twierdził że te bóle to skutek poronienia itd aż się zebrałam u nas w mieście do lekarza i okazało się 12 tc a z 3 byłam załamana bo jak może lekarz patrzeć na Ciebie i nie widzieć ciązy 30 tyg....ale takie wahania właśnie się ma jak się źle dobierze leki tarczycowe...w zusie jak byłam na badaniu to się sama babce przyznałam"a poza tym jestem w ciąży" to się zdziwiła i w ten sam dzień w nocu urodziłam wcześniaczka tak w skrócie...dużo tu opowiadać

zweryfikowana
Posty: 426
Ostrzeżenia: 1/5

Pierwsze objawy ciąży

07 sty 2013 - 13:07:31

brak okresu i nic pozatym:) oraz przeczucie zeby zrobic test i w koncu sie udalo :)))

Pierwsze objawy ciąży

07 sty 2013 - 13:10:15

Cytat
mysia_84
Cytat
BeatkaGG23
Cytat
mysia_84
ja wolę nie wspominać bo to jak z" trudnych spraw" hehe ciąże bezobjawowe no chyba że ból brzucha jak na okres

To znaczy że niewiedziałaś że jestes w ciąży ??
hehe no...w 1 się dowiedziałam w 14 tyg ale niestety 2 dni później poroniłam, w 2 byłam 2 razy z bólem na izbie przyjęć w opolu i lekarz twierdził że te bóle to skutek poronienia itd aż się zebrałam u nas w mieście do lekarza i okazało się 12 tc a z 3 byłam załamana bo jak może lekarz patrzeć na Ciebie i nie widzieć ciązy 30 tyg....ale takie wahania właśnie się ma jak się źle dobierze leki tarczycowe...w zusie jak byłam na badaniu to się sama babce przyznałam"a poza tym jestem w ciąży" to się zdziwiła i w ten sam dzień w nocu urodziłam wcześniaczka tak w skrócie...dużo tu opowiadać

Jak w tym programie gdzie laski nie wiedzą do końca że są w ciąży.

Ech współczuje miałaś przejścia ...

Pierwsze objawy ciąży

07 sty 2013 - 13:10:44

na samym począteczku - brak miesiączki !i zaraz potem mega senności i zmęczenie ...ogólnie brak energii

Pierwsze objawy ciąży

07 sty 2013 - 13:11:28

Cytat
bejsunia
Taaak ja pamiętam że miałam okres 3 miesiące jak byłam w ciąży. Ale zrobiłam sobie test bo miałam objawy. Mdłości - szczególnie rano, byłam strasznie wrażliwa na zapachy, i caaały czas spać mi się chciało :D

A okres miałaś normalny czy skąpy ?

Pierwsze objawy ciąży

07 sty 2013 - 13:17:53

A ja miałam bóle krzyża, było mi niedobrze (nie miałam wymiotów), bolało mnie w dole brzucha, nie miałam miesiączki. Pierwszy test mnie oszukał, choć był zrobiony po takim czasie, że powinien pokazać dwie kreseczki. I czekałam na ten okres, który wciąż nie nadchodził. Potem kolejny test i ginekolog upewnili mnie, że to ciąża :)

Cytat
BeatkaGG23
Cytat
bejsunia
Taaak ja pamiętam że miałam okres 3 miesiące jak byłam w ciąży. Ale zrobiłam sobie test bo miałam objawy. Mdłości - szczególnie rano, byłam strasznie wrażliwa na zapachy, i caaały czas spać mi się chciało :D

A okres miałaś normalny czy skąpy ?

NIE MOŻNA MIEĆ OKRESU W CIĄŻY TYLKO PLAMIENIA!!!!!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 13:29 przez MuchaKolorowa.

Pierwsze objawy ciąży

08 sty 2013 - 08:34:37

Okazuje się jednak że można być w ciąży nie mając typowych objawów :)

Ktoś jeszcze się wypowie :) ?

Pierwsze objawy ciąży

12 sty 2013 - 01:53:24

hej dziewczyny :)
chciałam zapytać czy nie zwariowałam ? otóż w dni płodne czyli od 28,12,2012 do 3,01,2013 przytulaliśmy sie z mężem. w zeszłym tyg.w niedziele dostałam bardzo silnego rwącego, aż do pochwy bólu, od tamtej pory bulgotanie, przelewanie w brzuchu non stop i ból jajników, zapracia na zmiane z biegunką. Od przedwczoraj doszły bóle piersi jak również zmeczenie apatia i napady wsicekłosci uderzenia gorąca - myślicie że jest możliwe żeby to była ciąża, okres powinnen byc za 4/5 dni :( boje sie, że okres nadejdzie nie chce robić a zarazem chce go zrobic - boje się... staramy sie z męzem od 2 lat o dzidzie z czego przez ostatnie 6 mies odpuścilismy psychicznie - chyba sobie wmawiam co? nie jest to mozliwe za wczesnie na takie objawy?

Pierwsze objawy ciąży

12 sty 2013 - 01:56:12

Ja nie mialam zadnych objawow oprocz braku miesiaczki:)

Cytat
jjakjoanna
hej dziewczyny :)
chciałam zapytać czy nie zwariowałam ? otóż w dni płodne czyli od 28,12,2012 do 3,01,2013 przytulaliśmy sie z mężem. w zeszłym tyg.w niedziele dostałam bardzo silnego rwącego, aż do pochwy bólu, od tamtej pory bulgotanie, przelewanie w brzuchu non stop i ból jajników, zapracia na zmiane z biegunką. Od przedwczoraj doszły bóle piersi jak również zmeczenie apatia i napady wsicekłosci uderzenia gorąca - myślicie że jest możliwe żeby to była ciąża, okres powinnen byc za 4/5 dni :( boje sie, że okres nadejdzie nie chce robić a zarazem chce go zrobic - boje się... staramy sie z męzem od 2 lat o dzidzie z czego przez ostatnie 6 mies odpuścilismy psychicznie - chyba sobie wmawiam co? nie jest to mozliwe za wczesnie na takie objawy?

Kochana moze masz poprostu grype:*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-12 01:59 przez ChuuupaChups.

Pierwsze objawy ciąży

12 sty 2013 - 02:04:17

grype żołądkową? przechodziłam juz kiedyś i czułam sie zdecydowanie inaczej obstawiam raczej helicobacter albo... bardzo chcianą ciążę :(

Pierwsze objawy ciąży

12 sty 2013 - 02:54:17

Brak okresu, senność, wymioty i niekończąca się zgaga w obu ciążach:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Błona