Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

32 minut temu

sprawdzony stomatolog

36 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co robić?

19 gru 2012 - 09:13:06

Witam. Mam 17 lat. W poniedziałek po raz pierwszy kochałam się ze swoim chłopakiem. Rzecz jasna wczoraj (18 grudnia) powinnam dostać miesiączkę, a jej nie dostałam. Dziś też nie. Było zabezpieczenie, a mój chłopak nawet nie trysnął, więc nie wiem o co chodzi.
Ciąża z biologicznego punktu widzenia jest niemożliwa. Co mam robić, bo nie mam pojęcia? Jestem zestresowana. Udać się do ginekologa, czy prosić go o te tabletki 72 godziny po stosunku (bo nie jest jeszcze za późno, tak?) czy może nie robić nic? Jako pierwszy krok wybrałam napisanie na forum. Odpiszcie mi coś.

Co robić?

19 gru 2012 - 09:17:17

A czy ty dostajesz okres dokładnie o czasie zawsz3e? ja mam przesuniecia do paru dni wiec moze bez stresu poza tym jesli miałas teraz dostać okres to na pewno nie miałas dni płodnych

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

Co robić?

19 gru 2012 - 09:17:19

Myślę,że to reakcja Twojego organizmu po pierwszym razie..Zwłaszcza,że kochałaś się na krótko przed miesiączką..Tak bywa czasami..

Co robić?

19 gru 2012 - 09:17:46

miesiączka może sie opóźnić, nie dramatyzuj tylko czekaj i się nie stresuj bo to jest pewnie przyczyną.

Co robić?

19 gru 2012 - 09:20:15

To normalne, że czasem się spóźnia. Wiem, że łatwo powiedzieć..ale postaraj się nie stresować, nie myśl o tym ;)

Co robić?

19 gru 2012 - 09:20:51

luzik,skoro miała na dniach dostac miesiaczkę to nie miałas i tak płodnych dni:))na przyszłosc zabezpieczac sie jak tylko można bo potem moze byc za późno:))

Co robić?

19 gru 2012 - 09:24:04

no bo właśnie było tak, że i w listopadzie i w październiku miałam 18.
trochę mnie uspokoiłyście. Dziękuję. ;)

Co robić?

19 gru 2012 - 09:27:33

Z nerwów pewnie jeszcze nei masz okresu. Ja jak mam stresujący czas w moim zyciu to czasem tak wyczekuje tego okresu, ze jak na zlosc przychodzi pozniej:) Zreszta, czesto mam nieregularny okres, tzn. +/- 2 dni w ta, czy w ta. Na pewno dostaniesz, nie denerwuj sie na zapas.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Co robić?

19 gru 2012 - 09:29:29

Cytat
lightup
no bo właśnie było tak, że i w listopadzie i w październiku miałam 18.
trochę mnie uspokoiłyście. Dziękuję. ;)

okres nie występuje równo co miesiąc.. zresztą nawet jakby tak było to jeden miesiąc ma 28 dni,a drugi 31 więc by i tak się przesuwało. Każda kobieta ma różny cykl. Nie denerwuj się to okres będzie.

Co robić?

19 gru 2012 - 09:30:14

Pewnie sobie wmawiasz ciążę i do tego stresujesz się całą sytuacją a wiadomo, że stres może opóźniać miesiączkę. Jak kiedyś nie miałam miesiączki przed 3 miesiące. Miałam trochę stresujący okres, zliczenia na studiach, pisanie pracy, obrona itd. no i tak się przeciągnęło. Tylko ja nigdy nie miałam regularnie miesiączki.

Co robić?

19 gru 2012 - 09:32:08

Denerwując się jeszcze bardziej opóźniasz okres. A poza tym nie uwierzę, że masz regularnie co do dnia. Na pewno wszystko w porządku.

Co robić?

19 gru 2012 - 09:35:49

skoro się zabezpieczyliście, nie pekło i nie miał wytrysku, to skąd ta panika? pewnie Ci się opóźni, to normalka, a żadna tabletka nie jest potrzebna

Co robić?

19 gru 2012 - 09:48:12

Cytat
devilgirl69
skoro się zabezpieczyliście, nie pekło i nie miał wytrysku, to skąd ta panika? pewnie Ci się opóźni, to normalka, a żadna tabletka nie jest potrzebna

Co robić?

19 gru 2012 - 09:49:01

Nie dramatyzuj, okres może się przesuwać kiedy chce, to zależne od wielu czynników, np. od tego, że miałaś ten pierwszy raz.

Co robić?

19 gru 2012 - 09:52:25

Stres.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tabletki antykoncepcyjne co robic?