Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

okres ;/

27 lis 2012 - 15:55:06

Dziewczyny mam problem, otóż miesiac temu odstawilam tabletki anty... dostalam normalnie okres po zakonczeniu tabletek. Wspolzylam z mezem jakis tydzien przed spodziewaną miesiaczką ktorej nie dostalam, za kilka dni rowniez wspolzylam ale tym razem nie byl to stosunek przerywany tak jak poprzednio, wiec udalam sie do lekarza ktory dal mi recepte na tabletke 72h.. no i teraz pytanie, wzielam ja minelo dwa dni nie mam narazie okresu. Chcialabym zaczac od nowa zazywac tabletki, aale slyszalam ze po tej tabletce wystepuje krwawienie ktore nie jest okresem i nie powinn sie zaczynac brania tabletek, z tym ze ja juz powinnam miec okres i zaczyna mnie wszysko bolec i nie wiem czy jak zaczne krwawic mam wziąc pierwsza tabletke z opakowania czy nie? ;/ w ostatnim mies bylam u lekarza3 razy i juz sie wstydze tak latac :D wiec moze któras z was miala podobna sytuacje i moze mi doradzic :)
Nikt nie pomoze???:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-27 16:07 przez kasiaa789.

okres ;/

27 lis 2012 - 16:11:07

A ja sie zapytam po co sie tak bawisz hormonami ? Po co odstawilas tabletki zeby zaraz znowu zaczac je brac ? A tabletka 72 po to bomba hormonalna - nie dziwi mnie ze organizm zwariowal. Hormony to nie witaminy - to niepowazne bys takie decyzje podejmowala przy pomocy osob niekompetentnych a za takie w tej kwestii uwazam forumowiczki - wstyd wsadz sobie w kieszen i do lekarza niech Ci badania porobi, USG itp.

okres ;/

28 lis 2012 - 09:10:21

No tak tylko ze to wszystko co robie jest pod kontrola lekarza....

okres ;/

29 lis 2012 - 19:26:31

Jakoś nie sadze ze dobry lekarz zaleci przerwanie tabsów na miesiac, zapisze tabletke "po" w trakcie tej przerwy i zaleci w kolejnym miesiacu ponowny powrot do anty ... Po co odstawilas tabletki ? Rozumiem ze o dziecko sie nie staracie wiec tym bardziej Wasze " zabawy " sa niezrozumiałe, a stos przerywany nie jest zadna antykoncepcja. Szanuj swoje zdrowie bo masz je tylko jedno. A Ty wolisz pytac na forum bo Ci wstyd isc do lekarza ....

okres ;/

29 lis 2012 - 19:30:02

Moim zdaniem najlepszym wyjściem będzie wizyta u lekarza.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

okres ;/

29 lis 2012 - 19:30:16

przez taką zabawę hormonami,możesz mieć niezłe rozp.... w twojej gospodarce hormonalnej. bierzesz te tabletki jak cukierki.

okres ;/

29 lis 2012 - 19:35:43

po tej tabl okres nie musi się pojawić od razu. Ona "resetuje" cały organizm i okres może pojawić się np miesiąc później.
A co do tabl anty, raczej bym odczekała aż pojawi się okres i dopiero po tym zaczęłabym od nowa brać, bo ta tabl i tabl anty to chyba za duża dawka hormonów jak na raz.
Lepiej wybierz się do lekarza

okres ;/

29 lis 2012 - 19:36:33

poczekaj na okres i weź tabletkę po jego zakończeniu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem.