Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:50:28

Pan sie boi wskoczyc w morze czerwone? haha

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:50:58

po 1. nie kąp się w gorącej wodzie, raczej w letniej i krótko.
po 2. nie ćwicz intensywnie, nie przemęczaj fizycznie.
po 3. jeżeli masz tak długo okres powinnaś iść do ginekologa.
Ja ze względu na to, że zawsze podczas miesiączki miałam straszne boleści to dostałam tabletki antykoncepcyjne - mniej boli, praktycznie wcale, okres jest mniej obfity i w dodatku krótszy :)

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:51:51

Bez komentarza..... d--b

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:52:43

Z tą kawą to nieprawda,piję jej dużo i nic mi nie przyśpiesza(nawet tętna),ani nie opóźnia.

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:52:51

dobry koń i po błocie uciągnie

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:53:13

Cytat
agaann19
Cytat
JomahaJomasolMT
Cytat
agaann19
do ciepłej wody? gratuluje pomysłu, szybko byś w spzitalu wylądowałą, bo od za długiego grzania się w ciepłej wodzie można dostać krwotoku podczas okresu ;/ brązowe plamienie mi nigdy w niczym nie przeszkadzało, ale może do gina się przejdz skoro totak długo trwa u ciebie

Mi przeszkadza brązowy sluz, bo glazurnik kończy mi remont i nie bedzie kiedy się pobzykać... A wróci dopiero po nowym roku.
hahah okej? ale mi chodizło o to że nawet okres mi za bardzo nie przeszkadza, a brązowy śluz? zawsze możesz wmówić że trzasnął ci nową dziurkę w błonie dziewiczej, jak sie bardzo chce to to raczej nie przeszkadza

Okej, można taką sćiemę walnąć, ale jeśli chciałby posmakować jak ostatnio to niestety zastanie smak kwaśny. Poza tym jeśli miałby trzasnąć nową dziurkę w błonie... to świeżutka krew nie jest brązowa:)
Cytat
paulinka512
po 1. nie kąp się w gorącej wodzie, raczej w letniej i krótko.
po 2. nie ćwicz intensywnie, nie przemęczaj fizycznie.
po 3. jeżeli masz tak długo okres powinnaś iść do ginekologa.
Ja ze względu na to, że zawsze podczas miesiączki miałam straszne boleści to dostałam tabletki antykoncepcyjne - mniej boli, praktycznie wcale, okres jest mniej obfity i w dodatku krótszy :)

Okresu nie mam 10 dni, a 5-6, natomiast licząc jeszcze z brązowym plamieniem po okresie to mam w sumie 10 dni z głowy.
A zresztą co mi tam, ostatnio miałam "tam" jednodniowy zarost i podrażnienia po depilacji, co z reszta widział i go to nie odepchnęło ode mnie to brązowy śluz miałby być mu straszny? Macie racje, nie ma sie czym przejmować, przez takie głupoty mam sobie odmawiać przyjemności?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 19:57 przez JomahaJomasolMT.

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:55:27

Cytat
JomahaJomasolMT
Ponoć kawa przyspiesza okres, ale czy to prawda? Mi się wydaje, że ona po prostu poprzez wzrost ciśnienia powoduje większe krwawienie, więc tu chyba nie chodzi o pozbycie się krwi z organizmu tylko o szybkie zagojenie, a jak sie bedzie cały czas lało to jak ma się zagoić... Jeszcze inni mówią, że kąpiel w gorącej w wodzie, a inni, że w zimnej, bo zimna tamuje krwawienie - i rzeczywiście, skaleczonego palca daje się pod zimną wodę...

Macie jakieś sprawdzone sposoby?


O_O Panie Boże, ześlij rozum po równo na wszystkie swoje dzieci.


Chcesz tamować swoją macicę, tylko przez przypadek zatamowałaś sobie dopływ krwi do mózgu...

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:56:19

No to sobie chłop poczeka;)

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:56:44

a w ogóle można :)

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:56:48

Cytat
JomahaJomasolMT
Cytat
lobuzinska
o jakim zagojeniu Ty piszesz? :) Weź w rękę książkę do biologii i zrozumiesz, że to złuszcza się ścianka macicy, która "przygotowuje się przed" każdą owulacją na możliwe zapłodnienie jajeczka i jego zagnieżdżenie. Tam się nic nie goi :-)

Musisz cierpliwie czekać, natury nie oszukasz :)

No co Ty nie powiesz...;) wiem o tym doskonale, ale można sprawić, że będzie trwał krócej... a także dłużej, np. picie kawy powoduje bardziej obfite krwawienie...

Gdzieś to wyczytała z tą kawą,hę?Bo ja jej piję naprawdę dużo i nie mam obfitych krwawień.A myślisz,że jak zaczniesz obficiej krwawić to szybciej ci ta macica się złuszczy?Najwyżej będzie ci świat kręcił z powodu osłabienia po większej utracie krwi.

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:57:15


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 19:58 przez SexiMama.

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:57:54

Cytat
JomahaJomasolMT
Cytat
lobuzinska
o jakim zagojeniu Ty piszesz? :) Weź w rękę książkę do biologii i zrozumiesz, że to złuszcza się ścianka macicy, która "przygotowuje się przed" każdą owulacją na możliwe zapłodnienie jajeczka i jego zagnieżdżenie. Tam się nic nie goi :-)

Musisz cierpliwie czekać, natury nie oszukasz :)

No co Ty nie powiesz...;) wiem o tym doskonale, ale można sprawić, że będzie trwał krócej... a także dłużej, np. picie kawy powoduje bardziej obfite krwawienie...

Nigdy nie zauważyłam takiej zależności - że od picia kawy okres trwa dłużej :> Ale jeśli to Ci coś pomoże, mnie zazwyczaj szybko mija kiedy ćwiczę w czasie okresu.
Choć nie każdemu polecam, bo może to zdecydowanie zwiększyć skurcze macicy i może pojawić się silny ból brzucha.
Jeśli przyspieszysz skurcze to logicznie rzecz ujmując, krew zostanie szybciej "wypompowana" :P

Dobra, koniec farsy, nie biorę w tym więcej udziału :D

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:58:09

Ale brązowe plamienie nie jest normalne, ja bym się z tym wybrała do ginekologa . . Chyba, że jesteś na początku zażywania tabletek antykoncepcyjnych, o których już wcześniej wspomniałam, to ok :)

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:58:37

z moich obserwacji wynika, że np:

-kiedy podczas pierwszego dnia okresu byłam na wakacjach, i cały ten dzień spacerowaliśmy, to 'wylało się' ze mnie tyle przez cały dzień (przez ciągły ruch), że okres zamiast po 6 dniach skończył się bodajże po 3/4

Ja zatem polecam dużo ćwiczeń, ale na to trzeba mieć czas w ciągu dnia, bo w pracy nie będziesz biegać między biurkami itp :D

nie stosuj przypadkiem gorącej kąpieli!! to przyspieszyć może trochę nadejście okresu, ale w trakcie trwania może doprowadzić do krwotoku.

Jak przyspieszyć okres?

26 lis 2012 - 19:59:04

Cytat
dootii
Cytat
JomahaJomasolMT
Cytat
lobuzinska
o jakim zagojeniu Ty piszesz? :) Weź w rękę książkę do biologii i zrozumiesz, że to złuszcza się ścianka macicy, która "przygotowuje się przed" każdą owulacją na możliwe zapłodnienie jajeczka i jego zagnieżdżenie. Tam się nic nie goi :-)

Musisz cierpliwie czekać, natury nie oszukasz :)

No co Ty nie powiesz...;) wiem o tym doskonale, ale można sprawić, że będzie trwał krócej... a także dłużej, np. picie kawy powoduje bardziej obfite krwawienie...

Gdzieś to wyczytała z tą kawą,hę?Bo ja jej piję naprawdę dużo i nie mam obfitych krwawień.A myślisz,że jak zaczniesz obficiej krwawić to szybciej ci ta macica się złuszczy?Najwyżej będzie ci świat kręcił z powodu osłabienia po większej utracie krwi.

Nie, czytaj ze zrozumieniem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

okres ;/