Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem - śluz/ciąża

05 mar 2015 - 14:00:00

W sumie tez sie przyzwyczailam do takiego tematu :p.
Masz racje, mialas inna sytuacje wiec bylo to pomocne dla ciebie, jeszcze pomysle czy brac nosidelko czy mie, bo jestem w calkiem innej sytuacji niz ty bylas :) i chyba wezme czerwony tez od razu mi sie spodobal:) ale teraz jakis szal na czarne wozki z tego co widze....

Problem - śluz/ciąża

05 mar 2015 - 19:53:08

Mi też podobają się czarne wózki ale właśnie, latem w pełni słońca biedactwo zgrzeje się podwójnie. Czerwony bardzo mi się podoba, chociaż niebieski też ładny:)
Skoro już trzeba otworzyć nowy wątek to może jakoś normalnie np "ciąża- grupa wsparcia" :)

Problem - śluz/ciąża

05 mar 2015 - 20:48:12

rzeczywiscie jest jakiś szał na czarne wózki i ja również pierwszy który chciałam kupić wybrałam czarny, ale jakaś babka zwinęła mi go sprzed nosa. Są napewno eleganckie, ale dzieciate koleżanki wybiły mi z głowy dalsze poszukiwania twierdząc właśnie że w lecie będzie się grzał.. były też opinie że za smutny dla dziecka... A idąc tym tropem już jak kupowaliśmy większy fotelik do auta to wybrałam szaro czerwony. Nie wiem czy wertowałyście cały wątek ale dziewczyny pokazywały tutaj wózki jakie zakupiły i niektóre superaśne. zresztą wystarczy na necie pooglądać i można dostać zawrotu głowy, takie cudeńka teraz robią. Ale powiem Wam jedno, warto się zastanowić nad swoimi potrzebami i szukać tego co konkretnie Wam będzie odpowiadało. Swojego czasu bardzo chciałam Xlandera ale jak porównałam wagę wózka z tym który kupiłam to z Xlanderem fizycznie bym nie dała rady na moich wertepach ;)

znalazłam od 95 strony dziewczyny chwaliły się wózkami http://forum.szafa.pl/44/6310389/problem-sluzciaza,95.html moze tam znajdziecie jakieś ciekawe wskazówki dla siebie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-05 21:02 przez olecka27.

Problem - śluz/ciąża

05 mar 2015 - 21:18:31

Ja myślałam nad takimi wózkami :)



Problem - śluz/ciąża

06 mar 2015 - 08:59:12

olecka27 dziękuje, że poszukałaś :P ładny, ale nie w moim guście :P bardzo mi sie podobaja właśnie w tym stylu co pokazałam, widziałaś gdzieś może coś podobnego? Te są graco symbio http://allegro.pl/wozek-graco-symbio-3w1-logico-4-adac-i4908529416.html
minona widziałam, dużo takich wózków, moja znajoma miała niebieski jakos 3lata temu, i szczerze nie polecam Ci, sa dośc tanie bo wtedy dała za niego ok 800zł na rynku. 3w1, jest bardzo ciężki i masywny, zależy gdzie mieszkasz, jesli na wsi lub masz dom z ogrodem to OK, ale jeśli w bloku tak jak ja to nie wyobrażam sobie "targac" na 2piętro bo jest na prawde ciężki i szeroki. Ona sprzedała jakoś 2 lata temu używany za 500zł, bo spacerówki nie była w stanie nigdzie użyc tzn była tak duża, że nigdzie się nie mogli zmiescic. ;) jak masz możliwośc to obejrzyj na żywo wózki. Bo ten z doświadczenia koleżanki odradzam. ;)
http://allegro.pl/wozek-kinderkraft-gondola-spacerowka-fotelik-k5-i4859148376.html ten wydaje się zgrabny ;)

Haha dodałam zdj Twojego wózka olecka27 :P ładny!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-06 09:07 przez -YOLO-.

Problem - śluz/ciąża

06 mar 2015 - 11:55:10

-YOLO- ogladałam te wóżki na żywo i bardzo mi odpowiadały, bardzo lekko się prowadzi. Kosztują ok 1300zł 3w1. fakt trochę ważą. no ale już sama nie wiem co kupić, bo mało co wpada mi w oko... :((

Problem - śluz/ciąża

06 mar 2015 - 12:42:59

-Yolo- rzeczywiście ;) widzę że potaniały te wózki, choć brązowego w zyciu bym nie wybrała bo wyglada troche jak kupa ;) ale beżowy całkiem przyjemnie się prezentuje. jesli chodzi o wózki które pokazała minona to równiez muszę Cię poprzeć, bo opinia mojej koleżanki jest taka sama wielki, ciężki a w dodatku jej syn wogóle nie chciał w tym wózku jeździć...
A ten wózek Graco to chcesz kupić nowy czy używany? często szukam róznych rzeczzy w necie jak coś spotkam to Ci podeślę oferte.

Problem - śluz/ciąża

06 mar 2015 - 12:44:23

To drogo jak na ten wozek, u mnie polowe taniej, jak uwazasz ale nie kupilabym takiego, bo jest za duzy. Jak masz mozliwosc to sprawdz sobie ta spacerowke czy ci odpowiada bo moja znajoma nie mogla sie w sklepie ruszyc tym wozkiem.

Olecka obojetne, moge kupic uzywany jak i nowy. Hehe jakos te brazy i beze w modzie, albo po prostu tylko takie im zostaly :p w sumie ladne sa, gdyby byly inne kolory pomyslalabm nad tym modelem co ty masz:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-06 12:48 przez -YOLO-.

Problem - śluz/ciąża

06 mar 2015 - 19:59:29

A ja mam już kłopot z głowy- teściowa z babcią chcą kupić wózek, a moi rodzice łóżeczko z całą pościelą:) no cóż skoro tak tego pragną:P będę mogła dorzucić się do wózka np jak będzie za drogi na finanse teściów, żeby kupić jednak troszkę lepszy. Na zdjęciu wszystkie wózki są piękne, no ale warto zastanowić się czy będzie odpowiedni na warunki. Ja mieszkam na wsi, wózek nie będzie wciągany na któreś piętro jeśli już to tylko do domu na korytarz, dlatego nie muszę inwestować w jakiś mega lekki:) się zobaczy

Problem - śluz/ciąża

06 mar 2015 - 20:06:30

kasiula2 to odpadnie ci kilka wydatkow :P https://paisley.pl/ polecam Ci tą strone :) zamawiałam kocyki i posciel i jest warta ceny, gatunkowo swietna :)
https://paisley.pl/poszewka-na-posciel-wesole-zoo/1363 zamowilam do tego jeszcze ochranacze
https://paisley.pl/kocyk-polarowy-turkusowy-i-szary/1038 dokładnie to zamawiałam

Problem - śluz/ciąża

06 mar 2015 - 22:19:03

kasiula ale Ci fajnie. ja trochę żałuję że nie pozwoliłam na takie zakupy, choć i tak zostaliśmy zalani całą masą różnych przydatnych rzeczy od najbliższyych. A z tym wózkiem i jego wagą to weź pod uwagę również wzniesienia terenu. My mieszkamy na górce i od drogi jakieś 100 metrów i łapię zadyszkę w połowie. Śmiałam się że jak miałam duży brzuch to niemogłam sie pod nią w toczcyć a teraz nie mogę wtoczyć się z wózkiem ;)

Problem - śluz/ciąża

07 mar 2015 - 09:03:13

Może niech moderatorki zmienia tytuł bo bardzo mało nas tu :P może "ciężarne" będzie OK i więcej nas będzie :)

Problem - śluz/ciąża

07 mar 2015 - 10:28:00

ciężarne i starające się nie zapominajmy o tych którym sie jeszcze nie udało :)

No z tą wagą wózka macie racje, ale nie mogę znaleźć żadnego fajnego i lekkiego w rozsądnej cenie. ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-07 10:30 przez minona.

Problem - śluz/ciąża

07 mar 2015 - 10:31:17

Minona :) dziękuję bardzo za pamięć :*

Problem - śluz/ciąża

07 mar 2015 - 13:19:58

A u nas odbyło się to bardzo spontanicznie, wolny dzień mieliśmy oboje z mężem, tablica, allegro i szukaliśmy, co nam się podoba ;) Poczytałam, że warto zwrócić uwagę, jaka jest waga i wyrwaliśmy używany wózeczek ABC Desing 3tec za 420 zł po negocjacjach :D Nawet nie myślałam, że zdecyduję się na trzykołowy, ale jak widać, gusta się zmieniają ;)
Kupiliśmy wózek 2 w 1 + do kompletu było nosidełko Maxi Cosi. Wózek z gondolą podobno ma ważyć ok 13 kg, a nie 20, więc zawsze coś :) Co do koloru, to czerń czernią, ale do jesieni i przyjemnych temperatur będzie bliżej jak dalej, a następny sezon upałów już pewnie się objeździ w innej, lżejszej spacerówce oczko
Wózek wygląda tak:

tańczy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Seks podczas ciąży