Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem - śluz/ciąża

26 sty 2015 - 15:40:04

Jejku zwariowalam co chwilę zerkam na test czy oby nadal znajdują się na nim 2 kreski :)

Każdej starajacej się życzę tego samego :)

Problem - śluz/ciąża

26 sty 2015 - 15:49:05

Dziękujemy Kochana może wkrótce to i Nas czeka ;)

Problem - śluz/ciąża

26 sty 2015 - 15:57:25

Cytat
monisia_88
Jejku zwariowalam co chwilę zerkam na test czy oby nadal znajdują się na nim 2 kreski :)

Każdej starajacej się życzę tego samego :)

Gratuluję !!! :)

Ja miałam tak samo, co chwilę patrzyłam na test czy oby via druga kreska mi się nie przywidziala albo nie zniknęła :p

Problem - śluz/ciąża

26 sty 2015 - 16:08:12

Cytat
monisia_88
Jejku zwariowalam co chwilę zerkam na test czy oby nadal znajdują się na nim 2 kreski :)

Każdej starajacej się życzę tego samego :)

Gratulację !!! :) miałaś jakieś objawy??

Problem - śluz/ciąża

26 sty 2015 - 16:30:46

Gratuluje :D
A Ty gabi w którym jesteś tygodniu? Pewnie pisałaś, ale gdzieś mi umknęło :P

Problem - śluz/ciąża

26 sty 2015 - 16:39:05

Moniczeqq Ja 8 tydzień zaczełam :) jutro idę na badania:)

Problem - śluz/ciąża

26 sty 2015 - 17:43:00

monisia_88 GRATULUJĘ! Przecież mówiłyśmy że w końcu się uda;)
Ja byłam dziś na 2 wizycie, wyniki są dobre, maleństwo też, widziałam już bijące serduszko mojego Aniołka ale szybko bijelove to coś niesamowitego rośnie we mnie nowe życie...

Lekarz zapisał mnie na badania prenatalne czy Wy też je wykonujecie bo mam mieszane uczucia czy to naprawdę potrzebne?

Problem - śluz/ciąża

26 sty 2015 - 18:01:06

bardzo proszę was o pomoc/odpowiedż....został mi tydzien do okresu, owulację miałam tydzień temu, dziś zrobiłam sobie gorącą kąpiel....bardzo gorącą...nie siedziałam długo może 15 min i sobie teraz tak myślę czy jak byłabym w ciąży mogło by się coś stać? lub np za tydzień dostałabym ten okres bo kąpałam się ww gorącej wodzie,....? martwię sie, ale przecież w ciąży nie jestem jak narazię....Wy nie kapałyście się w gorącej wodzie jak planowałyście dziecko ??

Problem - śluz/ciąża

26 sty 2015 - 18:13:00

ja również staram się o maleństwo już od lipca br i nadal nic :( jestem już bardzo załamana, lekarka mówi, że wszystko jest prawidłowo, a efektów nie widać. W piątek idę na badanie drożności jajowodów. Może któraś z Was je miała i po nim zaskoczyła?
Pozdrawiam wszystkie staraczki!

Problem - śluz/ciąża

26 sty 2015 - 19:12:11

odpowie któraś ? :(

Problem - śluz/ciąża

26 sty 2015 - 20:08:52

Nie odp Ci bo nie wiem jak to jest...ale ja się nie pluskam w gorącej wodzie ;)

Problem - śluz/ciąża

26 sty 2015 - 20:10:02

Nic mi nie wiadomo na ten temat poczytaj może w necie ale skoro to chyba mało prawdopodobne. Nie zamartwiaj się na zapas:)

Problem - śluz/ciąża

26 sty 2015 - 20:38:13

Cytat
kasiula2
monisia_88 GRATULUJĘ! Przecież mówiłyśmy że w końcu się uda;)
Ja byłam dziś na 2 wizycie, wyniki są dobre, maleństwo też, widziałam już bijące serduszko mojego Aniołka ale szybko bijelove to coś niesamowitego rośnie we mnie nowe życie...

Lekarz zapisał mnie na badania prenatalne czy Wy też je wykonujecie bo mam mieszane uczucia czy to naprawdę potrzebne?

mnie tez lekarz skierował na badania prenatalne. Na poczatku nie chcialam ich robic bo musialam jechac kawał drogi na te badania i nie widzialam takiej potrzeby ale teraz w sumie nie zaluje. Byly dwie wizyty + skierowanie do innego szpitala na echo serducha by wykluczyć chorobe. Teraz jestem spokojna bo wiem ze wszystko jest w dobrze. :)

Problem - śluz/ciąża

26 sty 2015 - 21:28:35

Ja też dostałam skierowanie i idę 20 lutego na pierwsze prenatalne, zawsze to dokładniejsze badanie ;) i chyba będę spokojniejsza :D chociaż na początku myślałam, że jak nie ma wskazań, to po co je robić :P

Problem - śluz/ciąża

26 sty 2015 - 23:41:45

Monisia88 GRATULUJĘ!! Miałam przeczucie, że Ci się uda!! Mówiłaś już mężowi??
Reniucha ja w pierwszej ciąży (niespodziankowej)na samym początku zaliczyłam bardzo silny antybiotyk i Sylwestra z wódką i papierosami, pracowałam codziennie po 12h na stojąco i wiele innych grzechów - mała urodziła się zdrowa, ciąża bez problemu. Nie martw się na zapas :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-26 23:42 przez miodenka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zapalenie jajników pytanie