Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

29 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

Własny salon fryzjerski?

dzisiaj o 12:18

srebrna biżuteria

dzisiaj o 12:06

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem - śluz/ciąża

22 sty 2015 - 18:03:27

No pewnie ze tak dobrze ze jesteście :*

Problem - śluz/ciąża

22 sty 2015 - 18:38:12

Hej Dziewczyny :*

Za wszystkie starajace sie przyszle Mamusie nadal bardzo mocno trzymam kciuki !! I czekam na wysyp dobrych wiesci :):):)

Malenka - super ze wszystko w porzadku z Dzidziusiem :):) A Ty jak sie czujesz? Ja ogolnie w miare dobrze, ale zaczynaja mi sie chyba powoli mdlosci...Ale co dziwniejsze mam je od popoludnia do wieczora a nie od rana ;p Chociaz dzis juz okolo poludnia zaczelam je odczuwac. Ale poki co nie sa duze i nie utrudniaja mi zycia :) No i calkowicie odrzucilo mnie od kawy..Jak pomysle ze mam ja wypic to mi niedobrze ;p Nawet taka bezkofeinowa ...

Problem - śluz/ciąża

22 sty 2015 - 18:53:31

Cytat
dodorotka
Hej Dziewczyny :*

Za wszystkie starajace sie przyszle Mamusie nadal bardzo mocno trzymam kciuki !! I czekam na wysyp dobrych wiesci :):):)

Malenka - super ze wszystko w porzadku z Dzidziusiem :):) A Ty jak sie czujesz? Ja ogolnie w miare dobrze, ale zaczynaja mi sie chyba powoli mdlosci...Ale co dziwniejsze mam je od popoludnia do wieczora a nie od rana ;p Chociaz dzis juz okolo poludnia zaczelam je odczuwac. Ale poki co nie sa duze i nie utrudniaja mi zycia :) No i calkowicie odrzucilo mnie od kawy..Jak pomysle ze mam ja wypic to mi niedobrze ;p Nawet taka bezkofeinowa ...
hehe:D mam tak samo z kawą kiedyś godzina 6 rano w pracy i pierwszy łyk kawy to był mój prioryte Mogłam wypić 3-4 a teraz bleeeee na sama myśl robi mi się nie dobrze:)ja też mam często mdłości w ciągu dnia, nie tylko rano. To jest uciążliwe, np gotuję obiad mam wielką ochotę na jakąś zupę, ugotuję ją i nie mogę przełknąć bo robi mi się nie dobrze... no ale takie uroki bycia w ciąży;)

Problem - śluz/ciąża

22 sty 2015 - 19:00:47

A u mnie dziewczyny póki co 11 tydzień się kończy i czuję się dobrze wymiotów,mdłości nie mam a uciążliwe jest siusianie dziś w nocy wstawałam 2 razy :/
no ale cóż takie uroki ciąży :D

Problem - śluz/ciąża

22 sty 2015 - 19:32:33

Pewnie cieszcie się moje Kochane potem krzyż,nóżki zaczną puchnac :) tak takie to uroki ;)

Problem - śluz/ciąża

22 sty 2015 - 20:14:56

Mnie w pierwszej ciąży nie bolały krzyża, ani nie spuchłam...tak więc proszę nie generalizować....

Problem - śluz/ciąża

23 sty 2015 - 14:53:20

Każda przechodzi ciąże inaczej :D

Problem - śluz/ciąża

23 sty 2015 - 15:17:23

Ile kobiet tyle dolegliwości. Każda czuje się inaczej na początku inaczej na końcu. Niektóre brzydną inne pięknieją ;) Ja w ciąży czułam się dobrze, co prawda na początku mdliło mnie trochę popołudniami ale nigdy nie wymiotowałam. A z dolegliwości ciążowych to sen, mogłam spać na stojąco, wyczulony węch jak wchodziłam gdzieś gdzie był ktoś nie umyty to makabra no i siusianie co chwila było bardzo upierdliwe. A przepraszam raz oddałam całe śniadanie jak w 8 miesiącu ciąży mój maluch sprzedał mi kopniaka w żołądek ;) poza tym czas w dwupaku wspominam jako miły. A i jeszcze pod koniec ciąży nie mogłam spać na plecach choć bardzo lubię bo się dusiłam i czułam jakby płytka chodnikowa mnie przygniotła.

Problem - śluz/ciąża

23 sty 2015 - 15:20:57

Dokładnie malenka ;)

Problem - śluz/ciąża

23 sty 2015 - 16:28:49

Dziewczynki ja dzisiaj po wizycie :)
Widziałam bijące serduszko :)
tak się cieszę :) to jest 7tydzień i 4 dzień :)) :*

Problem - śluz/ciąża

23 sty 2015 - 16:35:50

gratulacje gabi 200 ja za tydzień robię test...

Problem - śluz/ciąża

23 sty 2015 - 17:06:07

reniucha Dziękuje i powodzenia życzę:*

reniucha Dziękuje i powodzenia życzę:*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-23 17:06 przez gabi_200.

Problem - śluz/ciąża

24 sty 2015 - 18:25:02

A co tu tak ciiiicho? Starające się rozumiem- starają się. Ale przyszłe mamusie? oczko

Problem - śluz/ciąża

24 sty 2015 - 18:49:32

No właśnie cisza cała sobotę :)

Problem - śluz/ciąża

24 sty 2015 - 19:44:32

Jutro mam dostać okres... Brzuch mnie trochę pobolewa, więc nie spodziewam sie cudu niestety...:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bolesna owulacja