Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

krwawinie z odstawienia

07 lis 2012 - 10:46:11

Cześć dziewczyny,

Mój problem dotyczy 2 ostatnich krwawień z odstawienia przy tabletkach Yasmin. Tabletki biorę jakieś 2-3 lata ostatnie 2 krawienia były skąpe niż zazwyczaj. Zawsze miałam 4 dni, a teraz tylko 2, a reszta to takie plamienia. Ogólnie wychodzi 4 dni, ale są bardziej skąpe. Miałyście tak kiedyś przy tabletkach anty?

krwawinie z odstawienia

07 lis 2012 - 10:47:32

Zdarza się czasami :)

krwawinie z odstawienia

07 lis 2012 - 10:50:07

jestem umówiona do gina na 22.11 ale z racji ze jestem hipochondryczka:P to świruje

krwawinie z odstawienia

07 lis 2012 - 10:52:46

Ja biore yasmin i nie dosc,ze na krwawienie czekam 4-5dni to do tego leci ok 2dni, trzeci to juz plamienie lekkie.

krwawinie z odstawienia

07 lis 2012 - 10:55:10

ja tez zawsze w 4 dniu dostaje. Ale zawsze miałam 4 dni. a teraz sie zmienilo i jest 2...

Zastanawiam się tez czy nie poprosić lekarza o zmianę, ostatnio mam nie najlepszy humor...i brak ochoty na sex

krwawinie z odstawienia

07 lis 2012 - 11:05:13

Ja biorę Lesinelle już 1,5 roku i jestem strasznie zadowolona ;)
Waga w górę nie poszła nawet o 0,5 kg, ochota na seks jest chyba nawet większa;D Problemy z cerą się w miarę uregulowały no i piersi trochę urosły;)
Krwawienia zawsze dostaję w trzeci dzień i raczej jest normalne;)
Jedynym minusem jest to, że w ostatni dzień kiedy biorę tabletkę to wpieprzam jak głupia ;D
Ale wiadomo, że na każdego działa wszystko inaczej ;)

krwawinie z odstawienia

07 lis 2012 - 11:07:51

corkatwojegoojca - zazdrosze!! ja osttanio mam takie humory! że glowa mała



Ja kiedyś miałam jakieś zaburzenia hormonalne, mój okres trwał miesiąc(!!) wtedy dostałam yasmin, potem przerwałam i jak zaczełam wpółżyć to znów yasmin. Nie wiem troche sie strsuje przed tą wizytą.
naczytałam sie w internecie o torbielach i innych takich...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-07 12:01 przez marta89r.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gynalgin