Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

3 minuty temu

dieta organizacja

17 minut temu

przestrzeganie diety

34 minut temu

zalety diety pudełkowej

49 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 21:37:56

witam, jestem tu nowa, prosze was abyscie mi cos doradziły czy cos, otóz mój problem polega na tym ze ponad rok temu urodziłam dziecko potem miałam laparoskopie woreczka zółciowego, nie trzymałam diety ani nic, nie uprawiam z mezem seksu bo boje sie zajascia w ciaze, jednak zdarzyło sie kilka razy zblizenie "po pijaku" ale zaraz przerywalismy przez ten mój strach.. ostatnio okres miałam prawie dwa tyg temu co prawda troche krótszy ostatnio miewam ale dosc obfity, jednak ostatnio czuje jakies dziwne ruchy w brzuchu, jestem otyła osoba i strasznie mnie to niepokoi, te ruchy czuje w podbrzuszu, na górze brzucha i po bokach, jak sie kłade na plecach to reka nic nie wyczówam tylko mocne ruchy nad pępkiem po lewej stronie w rytmie bicia mego serca,jakbym była w ciazy to bym miała dołek miedzy kosćmi biodrowymi? chyba raczej zgrubienie jak juz czuje ruchy... ostatnio tez odkad o tym mysle zrobiłam sie bardziej drazliwa, nic mi sie nie chce, rano nie moge sie obudzic i wogole popadam w jakas paranoje i ogolnie jestem jakas rozbita, robiłam juz dwa testy i oba wyszły negatywnie-jedna kreska, co to moze byc? im bardziej o tym mysle tym bardziej mi sie rusza.. miała tak ktoras z was? pisze zeby sie troche uspokoicz czy cos moze mam jakas nerwice nie wiem... doradzcie

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 21:40:15

yy lekarz?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 21:40:20

Ja bym w takiej sytuacji poszła do lekarza.
Może to nic poważnego ale chyba od czegoś oni są, żeby przebadać i powiedzieć, co ewentualnie może dolegać.

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 21:41:27

normalne po porodzie, to minie- to sa jakies skurcze zwiazane z tym ze wszytsko wraca na swoje miejsce

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 21:42:52

zrób usg jamy brzusznej. najlepiej idź z tym do lekarza, bo jeszcze e-usg nie wymyślono..

zweryfikowana
Posty: 600
Ostrzeżenia: 1/5

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 21:42:59

To się nadaje do rankingu najgłupszych wątków...

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 21:43:14

Też poszłabym do lekarza, po co masz się denerwować i być może stresem pogłębiać dolegliwości?

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 21:45:21

miałam podobnie po urodzeniu dziecka, chociaż zażywałam tabletki co chwile robiłam testy ciążowe bo wydawało mi się że jestem w ciąży i czuję ruchy, po jakimś czasie samo przeszło

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 21:45:49

Jako przyszła Pani psycholog powiem tyle-tak panicznie boisz się zajścia w ciąże ,że każde smyrnięcie w brzuchu od razu kojarzy Ci sie z ciążą.Nie uprawiasz seksu bo boisz się ciąży?wiesz co powinnaś pogadać z psychologiem ale do lekarza pierwszego kontaktu tez sie udaj dla pewnosci

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 21:45:50

Dlaczego boisz sie stosunku ? ginekolog antykoncepcja i nie ma sie czego bac a jezeli jestescie szczesliwi to to nawet wpadka was uszczesliwi

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 21:48:32

przepraszam ale nie moge sie powstrzymac ;) "nie uprawiam z mezem seksu bo boje sie zajascia w ciaze" a wiesz co to antykoncepcja?;)

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 21:48:56

Może masz wzdęcia??:)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 21:49:43

może masz refluks? :D

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 21:49:51

na początku myślałam, ze to jakaś prowokacja.
Ale jeśli robiłaś dwa testy i wyszły negatywne, to raczej raczej nie jesteś w ciąży, one są dokładne do 99%, więc ciąża na pewno to nie jest.
Ale tak jak piszą dziewczyny wyżej idź do lekarza, on skieruje Cię ewentualnie na jakieś badanie.

dziwne ruchy w brzuchu

09 paź 2012 - 21:49:55

Kobieto, a słyszałaś kiedykolwiek o środkach antykoncepcyjnych? Pić alkohol umiesz, ale zabezpieczyć się przed ciążą to już nie? Jak można tak długo nie kochać się z mężem z obawy przed ciążą? To jest jakieś chore!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co to moze byc?