Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy mogę ?

05 paź 2012 - 21:17:33

Witajcie dziewczyny, od bardzo dawna biorę tabletki antykoncepcyjne, przede wszystkim głównie dlatego żeby wyregulować cykl, ktory mimo mojego wieku nadal jest nieuregulowany . Niedługo, a właściwie wtedy, gdy wypadnie mi krwawienie z odstawienia wypada mi " tzw tydzien w ekstremalnych warunkach", wiec byloby mi wygodniej, gdyby ten jeden jedyny raz sie nie pojawil. Czytałam, że można po skonczeniu opakowania rozpoczac kolejne bez robienia przerwy, ale nie wiem czy to wplynie jakos na moja nieregularnosc, oraz czy w ogole jest to mozliwe, poniewaz opakowanie zawiera 21 tabletek, a podobno w tych nowoczesniejszych tak mozna (gdzie jest ich 28). Bylam u mojego ginekologa, lecz sie okazalo, ze jest na dlugim urlopie, natomiast inna pani powiedziala, ze na nic mi nie odpowie, bo nie jest w temacie, tylko wypisala mi kolejne opakowania i kazala poczekac, az ten wlasciwy lekarz wroci. Nie wiem do kogo moge sie zwrocic, dziewczyny co robic, czy moge nie robic przerwy ?.

Czy mogę ?

05 paź 2012 - 21:20:19

Możesz. Zwykle tak robię podczas jakichś wypraw ekstremalnych. Spokojnie. Ale później tydzień przerwy.

Czy mogę ?

05 paź 2012 - 21:26:20

wyjątkowo - tak, jednak potem musi być przerwa i nie możesz tego zbyt często powtarzać

Czy mogę ?

05 paź 2012 - 21:31:04

Ale ta przerwa po zakonczeniu kolejnego opakowania, tak ? bo chyba w trakcie to nie za bardzo

Czy mogę ?

05 paź 2012 - 21:32:38

Tak, po drugim skończonym najlepiej.

Choć gdzieś czytałam, że niekoniecznie, nie ryzykowałabym.

Czy mogę ?

05 paź 2012 - 21:33:34

Nie wiem czy ,,możesz". Ale ja zawsze tak robiłam jak wyjeżdzałam na wakacje i akurat wypadał mi okres na ten czas. Tylko licz się z tym że u niektórych dziewczyn występuje wtedy lekkie plamienie.

Czy mogę ?

05 paź 2012 - 21:37:44

Dziekuje dziewczyny :), oczywiscie, ze to bedzie jeden jedyny raz, nie mam zamiaru wiecej eksperymentowac.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy! nie mam ochoty na sex:(