Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

3 tygodniowa miesiączka.

03 wrz 2012 - 18:03:53

Cześć dziewczyny, piszę na forum ponieważ dopiero za kilka dni mam wizytę u ginekologa, a chciałabym się dowiedzieć czy może któraś z was zmagała się z takim problemem jak ja.

Otóż 4 tygodnie temu pojechałam na urlop, pech chciał, że na początku urlopu miałam dostać okres. Brałam tabletki antykoncepcyjne YAZ więc pomyslałam, że po prostu nie będę brała tych 4 ostatnich tabletek placebo tylko zaczełam nowe opakowanie. Ulotkę przeczytałam, w internecie wyszukałam, że żadnych groźnych skutków ubocznych przez to nie ma, więc zdecydowałam się przesunąć miesiączkę.. Po tygodniu dostałam małe plamienia, a potem nagle okres.. Teraz okres trwa mi już 3 tygodnie. Czuję się dobrze, zero osłabienia niestety tylko ten przeklęty okres trwający tak długo.. Wizytę mam dopiero za kilka dni, ale chciałabym się dowiedzieć czy któraś z was przez takie coś przechodziła ? Czy jak przesuwałyście miesiączkę to później mieliście jakieś skutki uboczne ? Wczoraj skończyło mi się opakowanie tabletek i stwierdziłam, że odstawię dopóki nie pójdę do ginekologa.

3 tygodniowa miesiączka.

03 wrz 2012 - 18:09:40

ja ostatnio przesuwałam i miałam tak że po skończonym opakowaniu miałam od razu okres trwał 7 dni, a potem po dwóch tygodniach miałam znowu okres i dostałam go tak jak ogólnie dostaje zawsze okres. Ale 3 tygodniowego okresu jeszcze nigdy nie miałam, moja mam za to miała i okazało się że ma bardzo duże torbiele na jajnikach. Więc to może być wszystko i nic. Czekaj do wizyty u lekarza, i wtedy dowiesz się co to jest, bo na szafie to wiesz, zaraz padną jakieś zabójcze diagnozy :)

3 tygodniowa miesiączka.

03 wrz 2012 - 18:11:56

Bralam yaz przez 6 miesięcy i przez 6 miesięcy krwawiłam. U mnie okazało się, że potrzebuje więcej hormonów, wiec teraz biore tabletki ze zwiększoną ilością hormonów.

3 tygodniowa miesiączka.

03 wrz 2012 - 18:14:43

Cytat
miss_teen
Bralam yaz przez 6 miesięcy i przez 6 miesięcy krwawiłam. U mnie okazało się, że potrzebuje więcej hormonów, wiec teraz biore tabletki ze zwiększoną ilością hormonów.

U mnie było podobnie ;)

3 tygodniowa miesiączka.

03 wrz 2012 - 18:15:08

Cytat
miss_teen
Bralam yaz przez 6 miesięcy i przez 6 miesięcy krwawiłam. U mnie okazało się, że potrzebuje więcej hormonów, wiec teraz biore tabletki ze zwiększoną ilością hormonów.

No ja właśnie biorąc yaz nie miałam w ogóle skutków ubocznych, zawsze okres w terminie, ale teraz po tym przesunięciu to istna masakra..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mirena - opinie