Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 240
Ostrzeżenia: 1/5

zbyt dlugi i obfity okres

16 cze 2012 - 11:01:16

a więc...
mam 17 lat i pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego. Okres dostalam w zeszly piatek i ku mojemu zdziwieniu nie dosyć, że nie umierałam z bólu jak zawsze to mało, co ze mnie leciało... ale ta radość trwala tylko do wtorku, bo od tego dnia leci ze mnie jak z kranu.. W czwartek powinien mi sie skonczyc, jest sobota a tu nie dosyc ze nadal trwa to jest tego sporo ;/ powiedzialam mamie i powiedziala ze jak do poniedzialku mi nie przejdzie to pojdziemy do lekarza.
Mialyscie cos takiego? Orientujecie sie jaka moze byc tego przyczyna? Dodam ze nie uprawiam seksu (jestem dziewicą) - wiec ciąże itp. nie wchodzą w gre...
Z góry dziekuje za pomoc.

zbyt dlugi i obfity okres

16 cze 2012 - 11:03:02

ja nie pomoge, ale podbijam

niezweryfikowana
Posty: 240
Ostrzeżenia: 1/5

zbyt dlugi i obfity okres

16 cze 2012 - 11:06:18

zadna sie nie wypowie? :(

zbyt dlugi i obfity okres

16 cze 2012 - 11:13:22

no nie wiem... jeśli nic cie nie boli to może to nic poważnego więc nie martw sie na zapas, ale jeśli na prawdę ci nie przejdzie albo bedzie sie takie coś powtarzać to koniecznie do lekarza :)

zbyt dlugi i obfity okres

16 cze 2012 - 11:16:18

Ciężko powiedzieć, kiedyś mialam taki długi, ale mi się jakby przesunął, bo niby dostałam, miałam dzien przerwy i znów dostałam. Ale tylko raz się zdarzyło, teraz już normalnie. Może zmieniłaś diete, większa aktywnosc, stres?

zbyt dlugi i obfity okres

16 cze 2012 - 11:17:21

Cytat
pampamx3
ja nie pomoge, ale podbijam

zbyt dlugi i obfity okres

16 cze 2012 - 11:17:27

ja też mam dużo takich sytuacji, zawsze podczas okresu umieram tydzień przed i w trakcie, pierwsze 2 dni to nie mogę się ruszyć i mdleję czasami... no i mam mega obfity i długi okres, bardzo nieregularny, mimo że miesiączkuję od 13 r.życia... a mam 18 lat.
jeszcze u lekarza nie byłam, ale niedługo mam zamiar się wybrać, może to po prostu hormony tak działają ;)

zbyt dlugi i obfity okres

16 cze 2012 - 11:22:21

eeej tam, ja bym nie panikowała :)

zbyt dlugi i obfity okres

16 cze 2012 - 11:42:56

Cytat
khara
ja też mam dużo takich sytuacji, zawsze podczas okresu umieram tydzień przed i w trakcie, pierwsze 2 dni to nie mogę się ruszyć i mdleję czasami... no i mam mega obfity i długi okres, bardzo nieregularny, mimo że miesiączkuję od 13 r.życia... a mam 18 lat.
jeszcze u lekarza nie byłam, ale niedługo mam zamiar się wybrać, może to po prostu hormony tak działają ;)

Wybierz sie do lekarza jak najszybciej. Wypisze Ci pigułki antykoncpecyjne i wtedy będzie już lepiej. Moja kolezanka miala okres co dwa tygodnie czasem i tez strasznie slabo jej bylo, zaczel brac tabletki i teraz ma normalny regularny okres, trwajacy 3-4 dni i mało co z niej leci więc pomóż sobie i idz do lekarza.

zbyt dlugi i obfity okres

16 cze 2012 - 11:51:26

Kompletnie nie rozumiem po co siedzisz i piszesz taki wątek zamiast się wybrać z tym do lekarza.Nie wiem czy wiesz,ale lekarz najbardziej Ci pomoże.

niezweryfikowana
Posty: 240
Ostrzeżenia: 1/5

zbyt dlugi i obfity okres

16 cze 2012 - 11:53:00

dziekuje za pomoc ;)
Co prawda mialam ostatnio troche stresu (glownie szkola) ale juz minelo. Jak mi nie minie do poniedzialku to moze faktycznie pojde do lekarza, bo przez ten okres tez slabiej duzo sie czuje ;/

zbyt dlugi i obfity okres

16 cze 2012 - 11:55:00

Cytat
lightmyfire
Cytat
khara
ja też mam dużo takich sytuacji, zawsze podczas okresu umieram tydzień przed i w trakcie, pierwsze 2 dni to nie mogę się ruszyć i mdleję czasami... no i mam mega obfity i długi okres, bardzo nieregularny, mimo że miesiączkuję od 13 r.życia... a mam 18 lat.
jeszcze u lekarza nie byłam, ale niedługo mam zamiar się wybrać, może to po prostu hormony tak działają ;)

Wybierz sie do lekarza jak najszybciej. Wypisze Ci pigułki antykoncpecyjne i wtedy będzie już lepiej. Moja kolezanka miala okres co dwa tygodnie czasem i tez strasznie slabo jej bylo, zaczel brac tabletki i teraz ma normalny regularny okres, trwajacy 3-4 dni i mało co z niej leci więc pomóż sobie i idz do lekarza.

daj spokoj..pigulki antykoncepcyjne tez robia duzo spustoszenia w organizmie...
a Ty autorko sie nie przejmuj, to moze byc pod wplywem stresu, zmiany klimatu, choroby... czasem sie tak dzieje nasz organizm jest bardzo wrazliwy..wiec sie nie przejmuj, a jak Ci sie tak powtorzy za miesiac i w kolejnych tak samo to wtedy mozesz sie wybrac do lekarza:)

zbyt dlugi i obfity okres

16 cze 2012 - 12:01:40

Cytat
lightmyfire


Wybierz sie do lekarza jak najszybciej. Wypisze Ci pigułki antykoncpecyjne i wtedy będzie już lepiej. Moja kolezanka miala okres co dwa tygodnie czasem i tez strasznie slabo jej bylo, zaczel brac tabletki i teraz ma normalny regularny okres, trwajacy 3-4 dni i mało co z niej leci więc pomóż sobie i idz do lekarza.

tab. antykoncepcyjne nie są lekarstwem na nieregularny okres, one nawet nie regulują cyklu! Teraz ma regularne bo dostaje krwawienie (nie okres) z odstawienia... ale po odstawieniu tabsów wszystko zwykle wraca.

zbyt dlugi i obfity okres

16 cze 2012 - 12:04:41

Powinnaś wybrać się do lekarza,zrobi Ci USG i może się wyjaśni :)
Ja za to nie mam okresu już 43 dni a zawsze miałam cykle 23 dniowe-czyli już 20 dni się spóźnia :/

zbyt dlugi i obfity okres

16 cze 2012 - 12:04:50

stres, wysiłek i różne inne czynniki wpływają na obfitość i także długość miesiączki..

jednak proponuję, abyś przeszła się do lekarza :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy - recepta za granicą