Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Naraya tabletki antykoncepcyjne

20 maj 2012 - 22:26:39

Chciałabym się zapytać czy któraś z was je łyka i jaka jest wasza opinia na ich temat :) ?

Naraya tabletki antykoncepcyjne

20 maj 2012 - 22:33:15

piszcie bo również jestem ciekawa

Naraya tabletki antykoncepcyjne

20 maj 2012 - 22:35:48

ja niedawno zamieniłam swoje na te, na razie wszystko ok ;) nie zatrzymują wody :)

Naraya tabletki antykoncepcyjne

20 maj 2012 - 22:38:40

a jest ktoś tutaj kto przytył po nich ?

zweryfikowana
Posty: 350
Ostrzeżenia: 1/5

Naraya tabletki antykoncepcyjne

20 maj 2012 - 22:41:08

Ja przytyłam 3 kg ;/ przez 2 miesiące. W dodatku wyskoczyły mi jakieś krostki na buzi byłam wiecznie zmęczona i rozdrażniona. Wróciłam do Novynette i wszystkie te objawy ustąpiły:)

Naraya tabletki antykoncepcyjne

20 maj 2012 - 22:42:22

Naraya=Yasminelle. ten sam skład tylko inny producent. Brałam yasminelle 3lata, pojawiły się naraya to się na nie przerzuciłam bo to dokładnie to samo a 60% tańsze :) Czuję się po nich świetnie, to są chyba 4 czy piąte tabletki które brałam więc mam porównanie. Długo szukałam ale w końcu trafiłam :)) nie przytyłam, wręcz przeciwnie (ten drugi hormon zapobiega zatrzymywaniu wody w organizmie). Wcześniej albo tyłam, albo gwałtownie chudłam, krwawiłam miesiącami, a po tych tabsach... nic. Zero negatywów :) to mi się akurat udało :) Jedynym "skutkiem ubocznym" na początku możesz mieć wrażenie,że działają jakby moczopędnie ( dlatego,że nie zatrzymują wody w organizmie)-mój gin zalecił,żebym pilnowała tego,żeby dużo przy nich pić w ciągu dnia-ale to samo zdrowie tak czy inaczej :) Ja z czystym sumieniem POLECAM :)

Naraya tabletki antykoncepcyjne

20 maj 2012 - 22:42:32

Witam ja ich używam ale powiem szczeze ze chociaż jest to odpowiednik yasminelle to są dużo gforsze. Po yasminnelle chudłam i to duzo oraz szybko a pzy naraya tyję. Myślałam że za dużo jem ale zrobiłam ekperyment i miesiąc się odchudzalam ale i tak przytyłam 0,5 kg. Mam zamiar wrócić do poprzednich tabsów.

Naraya tabletki antykoncepcyjne

20 maj 2012 - 22:42:34

u kazdego objawy widocznie są inne zalezy wszystko od organizmu

Naraya tabletki antykoncepcyjne

20 maj 2012 - 22:42:54

ja stosuję, zmieniłam na te po Artizii.
nie mam żadnych skutków ubocznych także polecam :-)

Naraya tabletki antykoncepcyjne

20 maj 2012 - 22:44:13

Biorę je, miałam po nich zrzucić parę kilo, które przybyły mi po wcześniejszych (Novynette), ale zamiast tego przybył mi jeszcze 1 dodatkowy kilogram :D Dobrze się po nich czuję, ale muszę je zmienić, bo nie mogę przez nie schudnąć, ile bym nie ćwiczyła i czego nie jadła. :(

Naraya tabletki antykoncepcyjne

20 maj 2012 - 22:46:42

a czy jest problem z tymi tabletkami z odstawieniem ich ?

Naraya tabletki antykoncepcyjne

20 maj 2012 - 22:48:14

każdy inaczej przecież reaguje na poszczególne tabletki, od tego jest lekarz. Metodą prób i blędów w koncu znajdziesz idealne :)

zweryfikowana
Posty: 166
Ostrzeżenia: 1/5

Naraya tabletki antykoncepcyjne

20 maj 2012 - 22:49:01

ja stosuje w celu leczenia, wiec na temat skutecznosci sie nie wypowiem, ale nie przytylam i wszystko jest ok ;)

Naraya tabletki antykoncepcyjne

20 maj 2012 - 22:52:43

jak narazie większość opinii jest pozytywnych czekam na dalsze :)

zweryfikowana
Posty: 1.910
Ostrzeżenia: 1/5

Naraya tabletki antykoncepcyjne

20 maj 2012 - 22:58:41

wydaje mi się, że na każdego z osobna tabletki działają inaczej.. 0 zastrzeżeń

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DO KOBIET Z PCOS POMOCY