Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ABORCJA

10 maj 2012 - 14:27:41

Witam kochane :) pomożecie? piszę pracę na temat traktowania aborcji jako naruszenie godności człowieka. Chciałabym wysłuchać waszych argumentów, uzasadniających takie traktowanie.. wypowie się ktoś? będę bardzo wdzięczna, przydadzą mi się :-)))

Jedną wypowiedź już mam:''Ja jestem za aborcją gdyż uważam że usunięcie dziecka z łona matki nie jest zabójstwem! Przecież to co jest w brzuszku to jeszcze nie ma zdolności myślenia ani czucia - już lepiej usunąć ciążę niż później zabijać narodzone dziecko! A kościół na ten temat się niech nie wypowiada bo nie dane mu będzie wychowanie dziecka. W dzisiejszych czasach aby wychować dziecko trzeba mieć pieniążki - a z nimi jest coraz gorzej!!!'' zgadzacie się?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-10 14:28 przez szaafiareczka.

ABORCJA

10 maj 2012 - 14:30:11

nie czuje???? co za głupota, płód czuje wszystko!

ABORCJA

10 maj 2012 - 14:30:18

wiesz co był taki wątek na szafie poszukaj, długi był strasznie więc znajdziesz tam mnóstwo wypowiedzi ;)

ABORCJA

10 maj 2012 - 14:31:24

wytęż umysl i do roboty...
jeszcze powiedz ze jestes na studiach to padne...

ABORCJA

10 maj 2012 - 14:31:37

Temat rzeka, ile osób tyle opini. Nie warto się kłócić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-10 14:31 przez Zrudziala.

ABORCJA

10 maj 2012 - 14:32:16

nie jestem za aborcja ale kiedy niechciane dziecko ma sie urodzic i od narodzin ma byc workiem treningowym dla frustratow rodzicow lub dla glownie ojca ma byc workiem na sperme co ciagnie sie latami to z dwojga zlego jestem za aborcja, raz i po bolu. trudno jest mie paczec na maltretowane, gwalcone dzieci. ogolnie temat aborcji jest kontrowersyjny. ktos powie - oddac dziecko. a jaka masz pewnosc czy inni nie beda katowac? to zawsze ryzyko.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-10 14:35 przez policz_moje_konta.

ABORCJA

10 maj 2012 - 14:32:22

nie jestem na studiach orchideaaa :)

ABORCJA

10 maj 2012 - 14:32:31

Treść posta została usunięta automatycznie

ABORCJA

10 maj 2012 - 14:32:43

ja uwazam ze to jednak jest zabojstwo przeciesz to jest juz zycie ,ale jestem takze zdania ze to sprawa kazdej kobiety czy to zrobi czy nie i nikt nie powinien za kobiete decydowac i sie wtrącac,,,to jej sprawa i jej sumienie ,powinni aborcje zalegalizowac,wg mnie ,

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

ABORCJA

10 maj 2012 - 14:33:01

totalna głupota, oglądałam na WDŻ filmik z aborcji na którym widać jak to malutkie dziecko dosłownie ucieka żeby nie zostać zabite, jak można powiedzieć że nic nie czuje....

ABORCJA

10 maj 2012 - 14:33:29

co za płytcy ludzie z was..nie chce sie pisac to forum zasmieca...

ABORCJA

10 maj 2012 - 14:33:56

ja się nie zgadzam. i tutaj mi nie chodzi o religię, tylko o własne odczucia.
nie chcesz wpadki? to się nie bzykaj! proste.
zaczynając współżycie trzeba mieć świadomość tego, że może nam się przydarzyć niespodzianka. i dlaczego dziecko ma być winne? pewnie, najprościej jest się pozbyć problemu, ale można też dzieciaczka oddać do adopcji. wiele rodzin nie może mieć dzieci i go pokochać. druga sprawa - później można już wcale nie mieć dzieci... więc pytanie czy chcemy ryzykować i pozbawić się możliwości bycia matką w przyszłości.
jestem za aborcją tylko i wyłącznie w przypadku zagrożenia życia matki lub dziecka.

ABORCJA

10 maj 2012 - 14:35:28

Nie zgadzam się !!!!!!!!!!!!!!!!1
Jeśli się bzykamy to należy ponosić tego konsekwencję i być świadoma tego co robimy, do seksu trzeba być odpowiedzialną osobą, seks to nie żarty, należy liczyć się z jego kochanymi owocami, to nie jest chwila przyjemności lecz odpowiedzialność, pamiętajcie o tym , gumeczka kosztuję parę złotych wart ja mieć, to żaden wydatek a zero problemów w przyszłości



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-10 14:43 przez Joancollins.

ABORCJA

10 maj 2012 - 14:35:45

Cytat
kasiaqx
ja nie jestem w stanie napisac o tym cokolwiek bo jestem w ciazy i nie ma dla mnie powod ZA ABORCJA

a gwałt? a gwałt ojca na córce - i z tego dziecko? to nie jest powód ?
zagrożenie życia matki? - to nie jest powód?
dziecko nieuleczalnie chore np z deforamcją taką która daje mu 2 dni życia po urodzeniu - to nie jest powód?

JASNE ABORCJA NIE MOŻE BYC TRAKTOWANA JAK ANTYKONCEPCJA ALE KAŻDA KOBIETA MA PRAWO DECYDOWAĆ ZA SIEBIE



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-10 14:46 przez j_ulka.

ABORCJA

10 maj 2012 - 14:36:05

Cytat
szaafiareczka

''Ja jestem za aborcją gdyż uważam że usunięcie dziecka z łona matki nie jest zabójstwem! Przecież to co jest w brzuszku to jeszcze nie ma zdolności myślenia ani czucia - już lepiej usunąć ciążę niż później zabijać narodzone dziecko! A kościół na ten temat się niech nie wypowiada bo nie dane mu będzie wychowanie dziecka. W dzisiejszych czasach aby wychować dziecko trzeba mieć pieniążki - a z nimi jest coraz gorzej!!!'' zgadzacie się?
zgadzam sie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odstawienie tablet anty / cilest