Obecnie rozmawiamy o:

zabawki dla chłopców

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

antykoncepca/tab OVULASTAN

17 wrz 2012 - 17:52:14

Plamienia, zwłaszcza na początku stosowania tabletek są w zasadzie bardzo często spotykane. Nie ma się czym martwić.
Ja biorę ovulastan od 5 miesięcy i żadnych skutków ubocznych po za tym cholernym przyrostem wagi :) ale prawda jest taka, że tabletki wzmagają wyłącznie apetyt a nad tym akurat da się zapanować.

antykoncepca/tab OVULASTAN

17 wrz 2012 - 17:57:34

żal mi kobiet, których faceci gardzą nimi bo przytyły. Na dodatek przytyły bo brały tab ponieważ szanownemu facetowi się chciało. Może niech wsadzi między drzwi i przytrzaśnie to i jemu się odechce i kobita szczupłą zostanie.

antykoncepca/tab OVULASTAN

25 gru 2012 - 17:51:56

Ja biorę OVULASTAN od dwóch miesięcy i póki co nie zauważyłam skutków ubocznych typu nadmiernego apetytu, problemów z cerą, brak ochoty na sex.
Wszystko ok, jedynie jak zaczęłam brac pierwsze opakownie to przez pierwszy cały miesiąc miałam plamienia, a od drugiego wszystko ok już :)
Ogólnie mogę polecić :)) Tyle,że nie są zbyt tanie ;/

antykoncepca/tab OVULASTAN

01 lut 2013 - 14:53:00

Witam Was dziewczyny. Dzis gin przepisal mi te tabletki i mam obawy czytajac wasze wypowiedzi. To moje pierwsze tabl anty. Nigdy nie bralam. Boje sie ze przytyje,albo jakies problemy z cera. Musze podkreslic ze jestem po leczeniu na grzybice pochwy. Mam przypadlosc do niej. Ciagle sie lecze na nia. Zafneho pieczenia jedynie nieprzyjemne uplawy. Lekarz stwierdzil ze moge miec uczulenie na latesk. Dodam tez ze po leczeniu robilismy to bez zadnego zabezpieczenia a moj chlopak nie dovhodzil 'w'. Prosze doradzcie bo nie chce przytyc. Sporo mnie

antykoncepca/tab OVULASTAN

16 lut 2013 - 21:49:25

Biorę ovulastan już ponad pół roku . Wcześniej eksperymentowałam jeszcze z 3 innymi tabletkami. Łącznie stosuję tabletki rok i 2 miesiące. Wcale nie przytyłam, przeciwnie był okres kiedy sama z siebie schudłam dwa kilo :) . Jedynym dużym minusem ovulastanu (przynajmniej w moim przypadku) jest bardzo obniżone libido ;/. Przy wcześniejszych tabletkach nie miałam aż tak dużego problemu jak jest teraz. Planuję na pewien czas odstawić tabletki, bo nie chcę już tak niszczyć wątroby ;)

antykoncepca/tab OVULASTAN

16 lut 2013 - 21:52:27

ja ufam swojemu lekarzowi, który pyta mnie jak palnę coś czy leczę się u niego czy u dr Google ^^

antykoncepca/tab OVULASTAN

07 lip 2013 - 21:56:27

Biorę ovulastan nie całych jeszcze 3 tygodni problemów z cerą nie mam znaczy nie większe niż miałam wcześniej, waga stoi w miejscu może nawet spada, libido ku mojemu zdziwieniu poszło zdecydowanie w górę no ale że nic nie jest aż tak piękne to od początku opakowania cały czas mam plamienia a do końca zostały może jakieś 4 tabletki...

antykoncepca/tab OVULASTAN

08 lip 2013 - 17:15:51

Ja teraz stosuję OVULASTAN :)
Powiem Ci że są ok - nie tyję, a buzia mi się tak fajnie czyści, nie powiem ze mialam jakies mega problemy z cera ale pare przebarwien i gdzies pare krostek i teraz to wszystko znika (tylko trzeba liczyc sie z tym ze zanim cos zniknie wszystko co juz jest w srodku musi wyjsc na zewnatrz).

Mnie tez nie wazyla.
Jedyny minus strasznie mi watroba boli po nich co ktorys dzien. Ale to dlatego pewnie ze nie biore zadnej oslony. Ale musze kupic koniecznie.

antykoncepca/tab OVULASTAN

31 lip 2013 - 08:43:09

Kupiłam tydzień temu opakowanie OVULASTAN FORTE niestety nie mogę stosować, wydałam pieniądze i nic z tego. Czy macie pomysł jak mogę się odzyskać chociaż część pieniędzy? Zapraszam na priv :)

antykoncepca/tab OVULASTAN

31 lip 2013 - 08:49:20

Cytat
nnattalla
Cytat
szafiarka_
mnie zastanawia dlaczego dziewczyny wybierają tabletki zamiast plastrów....przecież to sama chemia, która przez cały układ pokarmowy idzie, obciążą wątrobę....
ponieważ nie chcę nosić zabrudzonego oraz odklejającego się plastra

to ja polecam z czystym sumieniem krążek Nuvaring :) mam teraz go 3 miesiąc i mega jestem zadowolona :) wcześniej brałam tabletki 3 lata, potem przez 2 miesiące plastry - porażka te plastry. Krążek wygrywa zdecydowanie !!

zweryfikowana
Posty: 270
Ostrzeżenia: 1/5

antykoncepca/tab OVULASTAN

28 gru 2013 - 20:41:42

Hey dziewczyny :)
Ja aktualnie jestem przy koncu drugiego opakowania ;)
I najgorszym skutkiem ubocznym to tradzik ;/.. wyskakuje po polowie opakowania ;/. ;(

antykoncepca/tab OVULASTAN

28 gru 2013 - 20:45:15

każdy reaguje innaczej na tabletki, wiec nie pozostaje nic innego jak spróbować, my Tobie nie powiemy czy przytyjesz czy nie. Od tabletek anty zreszta się nie tyle, tylko zmiejsza się metabolizm... a to róznica, bo wtedy musisz uwazac na to co jesz.

Cytat
nicolenkaa
Cytat
nnattalla
Cytat
szafiarka_
mnie zastanawia dlaczego dziewczyny wybierają tabletki zamiast plastrów....przecież to sama chemia, która przez cały układ pokarmowy idzie, obciążą wątrobę....
ponieważ nie chcę nosić zabrudzonego oraz odklejającego się plastra

dokładnie, po 2 teraz to wszystko obciaza watrobe wiec bez różnicy... no chyba ze się super zdrowo odżywiasz...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-28 20:47 przez truskawka_ang.

antykoncepca/tab OVULASTAN

28 gru 2013 - 20:47:59

ja biorę ovulastan już od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolona. Nie przytyłam:)

antykoncepca/tab OVULASTAN

28 gru 2013 - 23:31:07

Cytat
szafiarka_
mnie zastanawia dlaczego dziewczyny wybierają tabletki zamiast plastrów....przecież to sama chemia, która przez cały układ pokarmowy idzie, obciążą wątrobę....
Z dwojga złego juz lepsze są tabletki, może faktycznie obciążają wątrobe za to ryzyko wystąpienia chorób zakrzepowych żył przy stosowaniu plastrów wzrasta 8-krotnie, a przy tabletkach tylko 3-krotnie. Mnie lekarz tym przekonał jednak do tabsów, do tego polecił osłone wątroby, serca i układu krążenia, preparat nazywa sie Harmonella i absolutnie nie ma nic wspólnego z reklamowana Asequrellą, która zanana jest tylko z tego, że jest reklamowana. Harmonella to preparat stworzony przez lekarzy, jego zadaniem jest minimalizowanie skutków ubocznych antykoncepcji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierwsza wizyta.