Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak osiagnac taka figure?

19 sty 2016 - 09:34:07

mmka67 Jest tak jak piszesz ,ciotka ma 44 lata i ma takie boleści nóg ze tragedia .Narzeka i to bardzo.Ciało to jest takie ze jakby do pasa inna osoba a od pasa inna :)

Jak osiagnac taka figure?

19 sty 2016 - 09:40:09

A no właśnie... Tylko szkoda, że młode kobiety (phi, sama jestem jeszcze młoda :D ) nie zdają sobie sprawy z tego, że takie powiększanie piersi czy pośladków odbije się na ich zdrowiu po x latach :/

Jak osiagnac taka figure?

19 sty 2016 - 09:45:33

Marysia ( ciotka hi hi jesteśmy w rownym wieku prawie )lubi obcasy ale po kilku godzinach nogi jej wysiadają.

Nieraz się smiejemy ja jej mowie ,,daj mi kawałek pupy i cycków :) A ona bier z miłą chęcią:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-19 09:49 przez filipekkrol.

Jak osiagnac taka figure?

19 sty 2016 - 10:02:01

Cytat
filipekkrol
Marysia ( ciotka hi hi jesteśmy w rownym wieku prawie )lubi obcasy ale po kilku godzinach nogi jej wysiadają.

Nieraz się smiejemy ja jej mowie ,,daj mi kawałek pupy i cycków :) A ona bier z miłą chęcią:)

Dobra, oddam trochę swoich piersi :D przed 30stka w ciągu 3 lat przeszłam z B na E i z chęcią oddałabym trochę, tak żeby mieć tylko C :D
W tamtym roku pojechałam na pogotowie, bo myślałam, że mam problemy z sercem- straszny ból pod lewą piersią, a to po prostu właśnie kręgosłup i mięśnie międzyżebrowe nie dawały już rady...
Więc dziewczyny nie idźcie za modą, tylko patrzcie na swoje zdrowie :)

Jak osiagnac taka figure?

19 sty 2016 - 11:04:19

rób ćwiczenia na pośladki z obciążeniem :) systematyczność i wytrwałość i będziesz mieć efekty, może nie identyczne jak panie ze zdjęć bo każde ciało jest inne i ma inną budowę, ale na pewno pupa Ci się poprawi :)

Jak osiagnac taka figure?

19 sty 2016 - 20:43:30

Taka pupa to marzenie każdego mężczyzny, chociaż raz - taki ich męski instynkt ;)
Bo krągłości kobiece ich podniecają - ot cała filozofia .
Myślę ,że ćwiczenia dadzą duźo .

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

Jak osiagnac taka figure?

19 lut 2016 - 23:22:15

jak to jak? Ćwiczeniami na odpowiedni partie ciała. Trochę stepper, trochę bieganie, brzuszki, przysiady. Często są filmiki instruktażowe w internecie. Prosta sprawa tylko z doświadczenia Ci powiem, żeby kupić sobie matę do ćwiczeń bo panele i dywan dają się we znaki po kilku razach. Ja kupowałam swoją przez internet na Sk sport.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ja jestem aktywna a ty ?