Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kurs Instruktora Fitness

21 paź 2015 - 16:48:12

Cześć!;) jest może tu osoba która zrobiła kurs instruktora fitness? Czy jest to dobry pomysł? Warto? Można jakoś 'dorobic' zajmując się tym? Jak z konkurencją? Ktoś? Coś? Pozdrawiam!

Kurs Instruktora Fitness

21 paź 2015 - 17:03:24

hej :-)
ja też właśnie myślałam o jakimś studium na trenera personalnego, lub jakieś kursy .
Lubię ćwiczyć, ruszać się .
A Ty ćwiczysz na codzień ?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-21 17:04 przez Isiaa1993.

Kurs Instruktora Fitness

21 paź 2015 - 17:07:26

Ćwiczę ale tylko w domu jak narazie jakieś pół roku. Zastanawiam się czy warto inwestować w taki kurs, ponoć na rynku jest teraz mnóstwo osób z tymi uprawnieniami

Kurs Instruktora Fitness

21 paź 2015 - 17:11:53

no, a kursy konkretne z których chciałoby się coś wynieść też nie są tanie . Ostatnio nawet zgadałam sie z taką kobietka zrobiła właśnie trenera personalnego i kosztowało ja to kilka tysięcy, ale inwestowała w na
prawdę dobre kursy . Ale nie było jej też żal, bo prace miała pewną po znajomości.
Kurczę ciężko powiedzieć, bo teraz są nawet przypadki, że dziewczyny po studiach pracy nie mają :( ale pomysł fajny, też wpadł mi właśnie do głowy jakiś czas już temu .

Kurs Instruktora Fitness

21 paź 2015 - 17:16:50

Trochę boje się inwestować w papier który może okazać się bezużyteczny, nie potrzeba mi żeby leżał w szufladzie. Wpadł mi pod rękę kurs internetowy za 800 zł ale to chyba tylko strata pieniędzy. Co to za kurs przez internet? Co o tym myślisz? A Ty ćwiczysz coś na codzień?

Kurs Instruktora Fitness

21 paź 2015 - 17:26:45

Żeby pracować na siłowni trzeba by było chyba więcej niż kurs za kilka stów. Na pewno musiałabyś DUUŻO wiedzieć o wszystkich ćwiczeniach jak i dietetyce, bo często na siłowni są pytania o to i o to :) W necie możesz się ewentualnie reklamować, że będziesz ćwiczyć z kimś, za kasę, jako trener.
Jeśli chcesz to zrób sobie kurs z dietetyką, bo to ważna część ćwiczeń i będziesz miała wiele pytań o to co jeść/kiedy.

Kurs Instruktora Fitness

21 paź 2015 - 17:27:54

no ja troszkę obawiałabym się kursu przez internet . Ta kobietka o której Ci pisałam to miała polecone konkretne szkoły, i kursy gdzie ma je robić. Zapewnili jej prace, i kierowali Nią . A wydać kasę, i żeby faktycznie papier leżał w szufladzie...to jednak mała obawa.
Tak ćwiczę. Jeżdżę na rowerze stacjonarnym,ale to intensywnie i ćwiczę regularnie z Mel B.
A teraz zamierzam się do kupna orbitreka . A Ty co ćwiczysz ?:)

Kurs Instruktora Fitness

21 paź 2015 - 17:33:37

Biegam od roku i przeróżne ćwiczenia wykonuje z yt: Chodakowska, Mel B, Kayla itsines, Fitness Blender itd. Myślę że dobrym wyjściem na chwile obecna będzie skorzystanie z zajęć fitness w klubie profesjonalnym żeby się zorientować co i jak. A i zastanawiam się jeszcze czy to ze nie mam ukończonych studiów w tym kierunku nie będzie problemem.

Kurs Instruktora Fitness

21 paź 2015 - 17:43:10

Są osoby, które patrzą na papier, a są osoby,które na umiejętności .
Ja osobiście pracowałam w przedszkolu jako pomoc nauczyciela, byłam cały czas z dziećmi na sali, a jestem tylko po średnim, a mam koleżanki po studiach, i nie ma szans nawet na pomoc.
W dzisiejszych czasach góruje mieć znajomości .
Ooo z Chodakowską też kiedyś próbowałam, a z Mel B zaczęłam zauważać naprawdę wielkie efekty, i przy Niej zostałam :)
a skąd jesteś wgl. ? Macie tam dużo klubów fitness, duża konkurencja ?

Kurs Instruktora Fitness

21 paź 2015 - 17:46:35

Właściwie to masz rację, żaden tytuł na dobrą sprawę nie gwarantuje posady. Ja jestem z Podkarpacia, nie daleko Rzeszowa a Ty? W tej chwili mamy dwa duże ośrodki fitness z nowoczesną siłownia i kilkadziesiąt mniejszych. A jak jest u Ciebie?
Miło by było jakby wypowiedziała się osoba juz po kursie :)

Kurs Instruktora Fitness

21 paź 2015 - 17:54:09

Małopolska, nie daleko Krakowa .
Poczekajmy...może ktoś się jeszcze wypowie.
U Nas też jest sporo, ale są też takie miejsca, że jest raptem 5 sprzętów, a ceny są kosmiczne . Dlatego ja ćwiczę sobie sama w domu :-D
Ale patrząc na to wszystko zrobiło się to modne, i robi jeszcze bardziej.
Coraz więcej tych klubów się otwiera, chociaż moim zdaniem znaczna część z nich nie robi na mnie wrażenia, ale jakoś się to wszystko kręci .
Zastanawiam się też jaka kasa z tego jest ?. czy taki trener zarobi sobie porządnie, czy może też parę groszy na zleceniówkę. Nie każdy też powie prawdę . A macie tam jakąś szkołę, studium z takimi kierunkami ? : )

Kurs Instruktora Fitness

21 paź 2015 - 17:57:04

Najbliżej mam do Rzeszowa. Pewnie tylko zlecenia, 8 godzin nie pociagniesz, przypuszczam że 2,3 godziny dziennie. Problem otyłości to wciąż świeży temat, przynajmniej u nas i coraz więcej ludzi chce aktywnie spędzać czas. Wydaje mi się ze warto by było celować w coś takiego

Kurs Instruktora Fitness

21 paź 2015 - 18:03:35

Też tak uważam. Kobiety zaczynają coraz bardziej dbać o siebie .
Ja popieram takie kluby, jak najwięcej ruchu...więc raczej, a bynajmniej nie powinno to upaść .
U mnie semestry się już zaczęły, myślałam dać sobie jeszcze rok, ćwiczyć dalej, wyrabiać ciągle kondycje, i zapisać się na studium od następnego września. A może w tym czasie zahaczyć o jakieś kluby, zawsze może warto kogoś poznać, zakręcić się . : )

Kurs Instruktora Fitness

21 paź 2015 - 18:06:33

Ja wstrzymam się pewnie gdzieś do maja. Do matury ;) Mam nadzieje ze mój zapał nie opadnie. Tez przez ten czas spróbuję złapać większy kontakt z ludźmi z branży ;)

Kurs Instruktora Fitness

21 paź 2015 - 18:09:21

Pewnie, że tak :)
Miło się z Tobą rozmawiało. Powodzenia życzę, i jak najwięcej zapału w sobie :-) Pozdrawiam :-)
I mam nadzieję, że jeszcze ktoś tu się wypowie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę serdecznie o wypełnienie niedlugiej ankiety dla kobietek ; )